Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Петър Митрев
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Колега, решението е взето и Събора ще е в Родопите над Пловдив
    Радвам се обаче може ли малко по-точно да кажете къде или още се обсъжда?А Балкан офоруд маратон пак ли ще стартира тогава или и това не е ясно?

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Колега, решението е взето и Събора ще е в Родопите над Пловдив

    Остави коментар:


  • Мещера
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Колеги,
    зачетох се в темата и се зародиха някои мисли.
    Правили сме събиране на друга група,на Цигов чарк в Родопа планина.От Дулово до там излезе пътя към 500 километра.Наистина се добих от път.Та затова централна България ми се струва най-удачен вариант-поне за тази година.Изключително ме е яд ,че досега съм пропуснал два събора но обещавам,че няма да се повтори.Занаятът ми е такъв,че мога да помагам по бира-скараджийската част.С една дума-хранене на големи групи хора.
    И да питам,има ли развитие по темата,уточненио ли е място за Третия Събор?

    Остави коментар:


  • Тони Груев(GAD/dag)
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
    ...Нека си го наричаме пак "Стамопол"!
    Или "Стамополу"...
    Туй българско име ли е,
    или "чисто" тракийско, от гръцки характер,
    като повечето по Бургаско и Черноморието...?!?!?!
    К'во значи т.е.
    по етимология,
    да ни светнеш..?!
    Последно редактирано от Тони Груев(GAD/dag); 06-10-09, 23:39.

    Остави коментар:


  • giorgio
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Съгласен съм, че "Перла" е едно райско кътче, много подходящо за нашите Събори... и не само.
    Имам едно предложение: този залив от край-време се нарича "Стамопол". "Перла" го нарекоха блюдолизците на Т.Ж., когато заградиха цялата местност и я направиха недостъпна за нас - простосмъртните...

    Нека си го наричаме пак "Стамопол"!

    Остави коментар:


  • valkov.val
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
    Май от Перла по хубаво място няма да намерим - резерват, плажове, заведения, хотели, абе морето си е.
    Не знам що трябва като ни е хубаво да се местим?
    Защо мисля че си прав. По хубаво място от Приморско и резерват Перла НЯМА

    Остави коментар:


  • Венцислав Петров
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Да..., и край Белоградчик едни поля и равнини...

    Остави коментар:


  • sparkybg
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от Bulphoto Преглед на мнение
    Какви Оффроудъри сте щом не сте в планината до сега не съм идвал по простата причина , че го правите на другия край на България а пък и не в планината , там е истината .
    И морето и Белоградчик все на другия край?

    Остави коментар:


  • Ivan_Botevgrad
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Какви Оффроудъри сте щом не сте в планината до сега не съм идвал по простата причина , че го правите на другия край на България а пък и не в планината , там е истината .

    Остави коментар:


  • Аndro 160
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Май от Перла по хубаво място няма да намерим - резерват, плажове, заведения, хотели, абе морето си е.
    Не знам що трябва като ни е хубаво да се местим?

    Остави коментар:


  • sparkybg
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от deian Преглед на мнение
    Спарки, май не прочете следващия ми пост. оттеглям се от престрелката с добри чувства. поздрави!
    Ааа, няма престрелка. Просто си говорим. Аз също не съм влагал никакви чувства в това.

    Остави коментар:


  • deian
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Едно е да отида в гората, за да се изкалям, и после да се прибера и да се изкъпя, а друго е да се ходи 2-3-4 дена на палатка. Едва-едва отделям време изобщо да отида, а ако трябва да товаря и куп оборудване, което после да си товаря обратно, за 2 преспивания, понякога не си струва. А и на някои хора не им харесва. Просто не си падат. Аз мога и в джипката да спя, но ако наблизо има удобно хотелче, всякак бих предпочел да мога сутрин да си свърша природните нужди на спокойствие, и да си ударя един душ.

    Та тъй. Понякога е и въпрос на мързел, освен на всичко друго. Иначе съм нощувал всякак, включително и без палатка - на поляната под звездите. Хора всякакви.

    Според мен е добре да има хотелчета. На мен и да няма, няма да ме спре да дойда, но с много други хора не е така.
    Спарки, май не прочете следващия ми пост. оттеглям се от престрелката с добри чувства. поздрави!

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Колеги, пак се намесвам с няколко уточнения. Добронамерена и готова да помага Общинска власт е ясно. За хотелите също, трябва да има достатъчно и различни по класа. Ако са на пешаходна дистанция, би било отлично. Следващия важен фактор е възможността за бивак с течаща вода. За изложението също трябва ток на близко разстояние. И не на последно място трябва да има възможност за трасе за състезание. Видя се, че към такова мероприятие има огромен интерес и от състезатели, и от зрители и на всички доставя огромен кеф. От друга страна още когато се зароди идеята за Национален Събор на Форума, замисъла беше всяка година да е на различно място из България, за да могат различни хора и гости извън Форума да се запознаят с нашата дейност, пък и ние да видим и покараме на различни места из страната. Аз гласувах, че където и да е, ще участвам, но все пак като че ли ново място, а не пак Приморско, е по-добрия избор. Места като Троян например, района на Пловдив, Карлово или Габрово ми се струват отлични като локации, следващите Организатори ще решат къде и как.
    Последно редактирано от zzlatev; 25-09-09, 08:14.

    Остави коментар:


  • drukman
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    ....На мен и да няма, няма да ме спре да дойда, но с много други хора не е така.
    Спарки е абсолютно прав. И аз мога да не се къпя 3 дена. Просто сядам по далече от другите, но жената и децата искат хотел. Не е необходимо да е 5 звезди но ако има защо не? Не е необходимо да е по 20 лв. Може и 200. Хубаво е да има избор.


    На Копринка е приказно. Ако се направи организация като хората и хотели и база има наблизо.

    Остави коментар:


  • sparkybg
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от deian Преглед на мнение
    От много изказвания ми прави впечатление едно нещо: Уж сме офроуд форум а като стане въпрос за спане повечето искат луксозни хотели, сауни ,джакузита и какво ли не... Не казвам че човек не трябва да е критичен, но ако редовно си в гората би трябвало да си свикнал на някои лишения и даже да те кефи дивотията... Не се заяждам само констатирам...
    Едно е да отида в гората, за да се изкалям, и после да се прибера и да се изкъпя, а друго е да се ходи 2-3-4 дена на палатка. Едва-едва отделям време изобщо да отида, а ако трябва да товаря и куп оборудване, което после да си товаря обратно, за 2 преспивания, понякога не си струва. А и на някои хора не им харесва. Просто не си падат. Аз мога и в джипката да спя, но ако наблизо има удобно хотелче, всякак бих предпочел да мога сутрин да си свърша природните нужди на спокойствие, и да си ударя един душ.

    Та тъй. Понякога е и въпрос на мързел, освен на всичко друго. Иначе съм нощувал всякак, включително и без палатка - на поляната под звездите. Хора всякакви.

    Според мен е добре да има хотелчета. На мен и да няма, няма да ме спре да дойда, но с много други хора не е така.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X