Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • asen3
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
    За мен и доста колеги които сме на твърда заплата събора причини лека финансова криза.Направих всичко възможно да дойда с моята кола но уви нещата така се подредиха че неможах,благодарен съм на Станко,Тримата,Зарин и Ник Николов които ме взеха безвъзмездно с тях и ме возиха до Приморско,както и на Джанго които ме прибра.Моето мнение е че където и да е събора които е истински фен и има желание ще доиде,да си призная на мен лично в първия момент ми беше супер гадно като разбрах къде ще е събора даже се бях отказал но впоследствие осъзнах че греша,наистина ако има начин мероприятието да е някъде в централна България ще бъде най-добре,но явно не навсякъде сме желани.Препоръката която бих дал на бъдещите организатори е или мястото на събора да е фиксирано или да се знае поне 6 до 9 месеца по рано къде ще сме за да може всеки да си направи сметката какво му трябва като време и пари за да присъства.Ето ако аз сега знам че догодина пак сме в Приморско от сега ще си направя ясна сметка колко пари ми трябват и какви дни да се мъча да освобождавам.От друга страна ако сме на друго място ще има още една причина да видя места където не съм ходил до сега но пък би било добре тези неща да се уточняват по рано.
    Колега до колкото прочетох в друга тема за събора датата винаги е уточнена. Първата събота на септември или 4-5 септемри 2010 година. А парите са с малка разлика където и да си. 250 км.-55лв. 500 км 110лв в едната посока при разход 12/100 бензин. Спането на палатка е една и съща цена, а на хотел от 30 до 50 лева. Разликата е общо 50 до 100 лева. А ако пътуват в колата повече хора разхода за пътя пада доста. Въпрос на организация.

    Остави коментар:


  • Димитър
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Гласувах за Приморско.
    Събора тази година беше страхотен. Който не е дошъл може само да съжалява за пропиляното време . Хиляди благодарности на организаторите.

    Остави коментар:


  • Дявол Коледа
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    За мен и доста колеги които сме на твърда заплата събора причини лека финансова криза.Направих всичко възможно да дойда с моята кола но уви нещата така се подредиха че неможах,благодарен съм на Станко,Тримата,Зарин и Ник Николов които ме взеха безвъзмездно с тях и ме возиха до Приморско,както и на Джанго които ме прибра.Моето мнение е че където и да е събора които е истински фен и има желание ще доиде,да си призная на мен лично в първия момент ми беше супер гадно като разбрах къде ще е събора даже се бях отказал но впоследствие осъзнах че греша,наистина ако има начин мероприятието да е някъде в централна България ще бъде най-добре,но явно не навсякъде сме желани.Препоръката която бих дал на бъдещите организатори е или мястото на събора да е фиксирано или да се знае поне 6 до 9 месеца по рано къде ще сме за да може всеки да си направи сметката какво му трябва като време и пари за да присъства.Ето ако аз сега знам че догодина пак сме в Приморско от сега ще си направя ясна сметка колко пари ми трябват и какви дни да се мъча да освобождавам.От друга страна ако сме на друго място ще има още една причина да видя места където не съм ходил до сега но пък би било добре тези неща да се уточняват по рано.

    Остави коментар:


  • Skorpion_BG
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Две години по обективни причини го пропускам!
    Нагодина ако ще в Китай да е ще съм там!

    Остави коментар:


  • Радослав Райчев
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Към миналите, настоящите и бъдещите организатори на събора:

    1. Недоволни винаги ще има и това е правило навсякъде - "Разни хора, разни идеали".
    2. Важното е броя на доволните да е поне с 1 по-голям от броя на недоволните - тогава се смята, че задачата по организацията е изпълнена добре. Смятам (предполагам) че отношението доволни/недоволни за този събор е не по-малко от 90/10 %, от което пък следва, че организацията е изпълнена перфектно.

    Евала на Злати, Дамян, Стоян и всички други знайни и незнайни съфорумци и съмишленици отделили безценно лично време и средства за организирането на събора.

    Гласувах за Приморско.

    Остави коментар:


  • trajal
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Гласувах за Приморско. Е, да, далече ми е. Не съм от хората, разполагащи с много пари. Но страшно ми хареса мястото и всичко останало. Пък и се съчетава с почивката.

    Остави коментар:


  • boiko73
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Аз гласувах с "Все ми е едно, аз пак ще участвам ", но нямам и нищо против да е пак на Приморско /щото си обичам морето/, само че нямам представа организаторите колко ще издържат. Ако мога да се включа догодина с някаква помощ ще го направя. Недоволни винаги ще има и затова такива събори се правят за доволните.

    Остави коментар:


  • Джамбазов
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Аз гласувах за Приморско. Пътекaта е извървяна, организаторите са огън. Странджа планина е много разнообразна. Морето си е наблизо. Има воля от управата. Има много място за спане за който не желае палатка. Големи глупости са това с разстоянията. Всичко е въпрос на приоритети. Аз не можах да дойда на събора макар че ми на половин час път. На кой да се сърдя.На организаторите че не го направиха в удобна за мен събота ли?
    Само глупости.
    Димо правилно отбеляза, че където и да е събора, хората с който искам да се видя са винаги там.
    Последно редактирано от Джамбазов; 16-09-09, 16:14.

    Остави коментар:


  • Jango
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Морето беше много добро решение за тазгодишния събор, а както на мен ми се случи така и на доста от хората с който имах честа да контактувам ми споделиха, че не са посещавали море от много време и това е бил един добър повод да го посетят и както беше и моя случай.

    Но според мен трябва събота за догодина ( пък и последващите такива) да е на различно място всяка година, защото както на мен така и на други колеги може бе не им остава време а може би и средства да разглеждат красивата ни татковина, а дет се вика за единия събор все ще се съберат пари от някъде.

    П.П.Аз лично гласувах, че където и да е събора ще направя всичко възможно да присъствам, а колкото по близо толкова по добре

    Поздрави
    Последно редактирано от Jango; 16-09-09, 14:13.

    Остави коментар:


  • zzlatev
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
    Три страници идеи и аргументи... и нищо съществено!
    Не прочетох някой, да пожелае, да организира следващия събор...
    Индианец малко, вожд много!

    Мислите ли, че Злати, след като изнесе два събора на гърба си, ще се захване да организира и трети, при условие, че където и както и да го направи, пак ще има недоволни?!
    Джорджо, приятели, бързам да повторя нещо, което казах още преди Събора да стане факт. Следващия Събор ще си има нов организатор и това няма нищо общо с настоящата дискусия. ккато държа да отбележа, че в никой случай това нямаше да стане без Дамян и Стоян, които са в основата на домакинството, предложено ни от Приморско, да не говорим за състезанието и куп други неща. отделно още дсетки хора дадоха рамо на скромната ни сбирка.
    Нормално е винаги да има недоволни, важното е те да са наистина малък процент от всички. Нещата никога не могат да са идеални, а мнението на хората и препоръките им е важно, стига да е премерно и обосновано. така че отсега благодаря от името на новия човек/хора за ценните насоки и идеи.

    Остави коментар:


  • Димо
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Вече има анкета, моля участвайте. Така картинката ще е по-ясна за всички.

    Остави коментар:


  • asen3
    отговори
    До: Втори Национален Събор на Off road-Bulgaria.com 3-6 Септември 2009, град Приморск

    Първоначално публикуван от кайо Преглед на мнение
    Само изкам да ви кажа че повече от 50 процента от офроудърите от София не дойдоха защото им е далече,пък вие се замислете за догодина.
    Колеги аз не успях да дойда на събора и ме е много яд. Лични проблеми. То тази година нещо ми е куца на нито един събор не успях да ида, а все ужким си подреждам нещата и хоп в последния момент. НО. Мисля че разтоянието не е проблем. Питайте ги повечето ако трябва да отидат заради жена ще ли ги спре разтоянието. Извинявай колега но те и повечето от Люлин планина на там не мърдат. Колко колеги ги карам да отидем някъде другаде и не желаят. Колите им нямали да издържат. Е значи не са в добро техническо състояние. Казали са го хората " Кеф цена няма". Мойте адмирации към организаторите. Браво

    Остави коментар:


  • giorgio
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Три страници идеи и аргументи... и нищо съществено!
    Не прочетох някой, да пожелае, да организира следващия събор...
    Индианец малко, вожд много!

    Мислите ли, че Злати, след като изнесе два събора на гърба си, ще се захване да организира и трети, при условие, че където и както и да го направи, пак ще има недоволни?!

    Остави коментар:


  • Peppy
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Отделихме мненията, за да не се пълни онази тема със спам! Но още преди това беше ясно, че дискусията е мъртво родена........
    Предлагам просто да я спрем!!!
    Следващият организатор ще намери мястото..... на който му е било приятно пак ще намери начин да присъства, а недоволни както вече е ясно винаги ще има, не може да се угоди на всички!

    Остави коментар:


  • кайо
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от kro Преглед на мнение
    Идеята морето да се премести до София въобще не е нова
    Още преди десетилетия на управляващите им е хрумнало, че така май ще е по-добре.
    Георги Марков го е описал в детайли- това за по-младите, които не са учасвали в изграждането на Софийското море.

    Аз пък мисля, че ако събирането е около София - вероятно няма да участвам. За мен няма по-голяма скука от това да взема да отида до там, където бях вчера...Да взема да поканя целия форум в кръчмата, в която всяка вечер си пия бирата ... и да се видя още веднъж с тези, с които се виждам всеки ден.

    От чисто егоистични подбуди бих искал следващият събор да е в района на Ивайловград или Петрич. Просто не познавам в детайли тези места и ще се възползвам при възможност.
    А се оказа, че без значение къде е събирането, тези с които искам да се видя ... са там
    За Иваиловград и Петрич съм съгласен ама много хора от източната част на нашата родина няма да дойдат,както стана миналата година в Белоградчик.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X