Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • asen3
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    А не така, защо на лично. Шушу мушу къща разваля.


    Абе нещо напоследък само го хапят по разни теми и май е доста обиден. И аз бих се обидил. А и доста малко хора ( от недоволните ) му благодариха на него и другите от екипа за усилията и нервите по организацията. Ха сега след толкова хокане да видим кой ще се захване с организацията. Убите шута пък после ще му мислим кой ще забавлява царя за да не падат глави. А и темата е малко ей ти копче уший ми балтон. Място за събора, че няма да се избере от тук няма, до де някой не каже точното място. Но и организатори няма, е те това си е проблем.

    Остави коментар:


  • NIKSD
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Твьрдо сьм против сьбора да е в Бьлгария! Знаете ли на колко имигранти им е далече тая дьржава? Най-добре е да го гаправите в Калифорния-така няма да се мрьнка, че някой си го е направил в задния двор.
    Сутрин, като стана, редовно не пия кафе-копчето на кафеварката ми е далече. Добре че на жената и е по наблизо иначе с мойте извинения...

    Ще повярвам, че на някой му е далече, когато трьгне за сьбора пеш. За останалите има коли. От Люлин до Младост и обратно, в задрьстването колко часа е? Колко часа е карането от София до морето?
    За хората на, които им е скьпо- "тьрся хора за партия на превоза до сьбора" пуснато вьв форума, може да намали много разходите.
    Защо ли сьм сигурен, че ако бях изревал, че ми трябва транспорт до морето, все някой от форума щеше да ме качи?

    Остави коментар:


  • drukman
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Като гледам темата предлагам за догодина един събор за фенове (аз пак ще съм там, където и да е) и 20-тина малки съборчета да се разположат по дворовете на тия които не дойдоха понеже беше далече. Да се определят и 20-тина организатори. Така ще се постигне идеално разбирателство и процента на недоволните ще спадне с 0.0002пункта.

    ПП Бих искал да знам защо Злати се дърпа.
    Злати, кажи честно, защо искаш да се откажеш. ....Може на лични

    Остави коментар:


  • silentrat
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Аз не успях да дойда на този събор по обективни причини и много ме е яд, но какво да се прави, нямаше начин.
    Според мен където и да се направи събора пак ще отидат хора на него независимо къде е. Хубаво е да е на различно място всяка година. Тази беше на море, следващата защо не на планина? Аз лично повече се кефя на планините от колкото на черноморието, но това си е мое мнение.
    Предлагам следващата година да се направи в централна България за да се види дали наистина ще дойдат повече хора от форума от колкото тази година или реално няма значение къде ще е... броя на хората ще е един и същ?...

    Остави коментар:


  • sparkybg
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
    Явно има, щото се загатва нещо от Злати ама ще видим
    Е, Злати загатва че няма да е той. Кой ще е, не е загатвал.

    Мен друго по ме интересува - дано не го загатва с горчивина, защото не го заслужава. И двата събора си бяха супер.

    Остави коментар:


  • scorpion1972
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от asen3 Преглед на мнение
    И това е така но за да има място трябва първо да има организатори. А такива до колкото разбирам няма за съжаление.
    Явно има, щото се загатва нещо от Злати ама ще видим

    Остави коментар:


  • asen3
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    И това е така но за да има място трябва първо да има организатори. А такива до колкото разбирам няма за съжаление.

    Остави коментар:


  • Дявол Коледа
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от asen3 Преглед на мнение
    Колега до колкото прочетох в друга тема за събора датата винаги е уточнена. Първата събота на септември или 4-5 септемри 2010 година. А парите са с малка разлика където и да си. 250 км.-55лв. 500 км 110лв в едната посока при разход 12/100 бензин. Спането на палатка е една и съща цена, а на хотел от 30 до 50 лева. Разликата е общо 50 до 100 лева. А ако пътуват в колата повече хора разхода за пътя пада доста. Въпрос на организация.
    Колегата за дата знам че е ясна но мястото все още не ако найстина знам че следващата година събора ще е пак в приморско още от сега ще съм наясно с някои неща и особености и съм убеден че ще ми е по лесно с отделяне на средства и подготовка на колата защото следващата година ако всичко ми е наред на мен и на Спиро смятам да си доида с возилото за какво ги правим тея коли ако не ги караме и показваме.

    Остави коментар:


  • iiiopo
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Малее, Приморско води класацията.
    Което си е вярно вярно си е. Мястото е перфектно за целта. Кеф ти хотел, кеф ти близо до данданията, кеф ти достатъчно далеч но близо до купона, кеф ти жега, кеф ти хлад в гората, а плажа все на 50-тина метра. Ако отново там се проведе събор ще бъда не 4, а поне една седмица там (ако е възможно).

    Искам да попитам: отговора (за който и аз гласувах) "Все ми е едно, аз пак ще участвам" само той е в курсив, имали някаква умисъл в това или просто ей-така?


    ПС. Опс. Докато напиша и класацията се промени.
    Последно редактирано от iiiopo; 16-09-09, 21:58.

    Остави коментар:


  • mbenz
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Аз гласувах за Приморско(ако ни искат пак от общината),но нямам,и не бих могъл да имам претенции къде в края на краищата ще се състои Събора,при положение,че няма да си мръдна пръста за организацията,а ще дойда наготово!Затова-организаторите да преценяват(дупе да им е яко!)
    Искам само да кажа,че имаше основателни критики за втория Национален Събор,които незнайно защо бяха определени,като"МРЪНКАНЕ"-ЗАЩОДоколкото знам форумът си има собственици,разбира се и"стари кучета",които определят правилата-ок-на който не му отърва-много му здраве!Но подобно разсъждение е тъпо(според мен),така че.......
    Аз съм съвсем нов,никой не познавах,позавъртях се,опитах са да разбера дали ще идват някои хора,не успях да разбера,а и никой не ми обърна внимание,поориентирах се в обстановката,и....отидох на хотел...Та,ако може близо до следв.Нац.Събор да има хотели!

    Остави коментар:


  • Toni69
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Макар и да не съм бил тази година на събора,аз гласувах за Приморско,само хубави неща,надявам се че и за напред ще е все така интересен и приятен събора,може би Приморско е най подходящото място за това.

    Остави коментар:


  • rumbata
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
    Две години по обективни причини го пропускам!
    Нагодина ако ще в Китай да е ще съм там!
    офф-топик:

    Не се заричай, догодина може ти да си в Китай и пак да не дойдеш ако е в Приморско.
    Имаме такъв случай.
    Справка - раздел "Тежко ендуро"

    И за да не е съвсем спам:
    Гласувах с "все ми едно къде" защото за мен най-важни са приятелите, стари и нови,
    с които се събирам там, настроението и купона.

    Остави коментар:


  • walker
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Където и да е събора аз съм сигурен, че купон ще има.
    Не бях на събора в Приморско, но чух само хубави отзиви.Ако пак се направи събор там пак всичко ще е ОК, но не е ли по-добре да се прави на различни места?Ей така за разнообразие...,абе с хубави хора стават хубави работи.Дори и на луната.

    Остави коментар:


  • cvetan LJ73
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Гласувам за Приморско.Мястото е страхотно. Мога само да съжалявам, че със семеиството ми бяхме на хотел / въэможно най-близкия до събора на 500м./ и не станах част от голямата компания нощем. До година живи и здрави пак сме на събора- без значение къде ще е.

    Остави коментар:


  • valkov.val
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Я стига нали знаете КЕФ ЦЕНА НЯМА кадето е сабора там и ние.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X