Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • alex_bg777
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Нали се сещаш, че сам е невъзможно да свършиш всичко това и неразбирам какво толкова се дразниш.
    Да, ако решим къде да бъде следващият път /защото темата все пак е за това/ и стига да ми е в радиус от 100 км. ще се наема. Не ми е за първи път да организирам мероприятия и наистина не се плаша лесно от организация.

    Остави коментар:


  • deian
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от Радослав Райчев Преглед на мнение
    Колега, това че на мъжката част от форума ни доставя удоволствие да сме в калта като прасетата, не значи че на женската половина им харесва. Пък тук сме повечето семейни хора, кои женени, кои на семейни начала, кои със сериозни връзки, кои с 1,2,3 деца и т.н.
    Аз ако съм сам с удоволствие, но с децата на палатка - още не са свикнали, жените още по малко. Говоря по принцип, разбира се че има и изключения от правилото.
    Настоящия събор и предния показаха, че има нужда от хотелска база - и аз само констатирам.
    Не искам да спамя, но искам да уточня, че не съм против това да има хотели- трябва да има...така че си прав напълно... само че трябва ли да си с 5 звезди и то за 25 лв?.. няма угодия!.. А иначе и аз имам жена и деца... поздрави!

    Остави коментар:


  • valkov.val
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от Радослав Райчев Преглед на мнение
    Колега, като не се плашим от организацията - заеми се ти и го организирай.
    Намери място, говори (убеди) със съответните власти да се разреши провеждането му и да го подкрепят. Осигури ток, вода, тоалетни, място за палаткови лагери, място за изложители, спонсори, водещи, плакати, трансперанти, програма на събора, сцена, музика на живо, други заигравки и забавления и т.н. и т.н
    Много правилно колега подкрепямте в изказването.

    Остави коментар:


  • Радослав Райчев
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
    Специално за Копринка - там ходих навремето на рокерските събори. Там се събирахме по 1-2000 човека и все се намира място за спане. На мястото където се провеждат има вода, ток и малки хотелчета.
    В един мой пост по рано казах, че за не чудим, може да си организираме поне още събор. Не знам защо се плашим толкова от организацията.
    Колега, като не се плашим от организацията - заеми се ти и го организирай.
    Намери място, говори (убеди) със съответните власти да се разреши провеждането му и да го подкрепят. Осигури ток, вода, тоалетни, място за палаткови лагери, място за изложители, спонсори, водещи, плакати, трансперанти, програма на събора, сцена, музика на живо, други заигравки и забавления и т.н. и т.н

    Остави коментар:


  • alex_bg777
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Специално за Копринка - там ходих навремето на рокерските събори. Там се събирахме по 1-2000 човека и все се намира място за спане. На мястото където се провеждат има вода, ток и малки хотелчета.
    В един мой пост по рано казах, че за не чудим, може да си организираме поне още събор. Не знам защо се плашим толкова от организацията.

    Остави коментар:


  • Радослав Райчев
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от deian Преглед на мнение
    От много изказвания ми прави впечатление едно нещо: Уж сме офроуд форум а като стане въпрос за спане повечето искат луксозни хотели, сауни ,джакузита и какво ли не... Не казвам че човек не трябва да е критичен, но ако редовно си в гората би трябвало да си свикнал на някои лишения и даже да те кефи дивотията... Не се заяждам само констатирам...
    Колега, това че на мъжката част от форума ни доставя удоволствие да сме в калта като прасетата, не значи че на женската половина им харесва. Пък тук сме повечето семейни хора, кои женени, кои на семейни начала, кои със сериозни връзки, кои с 1,2,3 деца и т.н.
    Аз ако съм сам с удоволствие, но с децата на палатка - още не са свикнали, жените още по малко. Говоря по принцип, разбира се че има и изключения от правилото.
    Настоящия събор и предния показаха, че има нужда от хотелска база - и аз само констатирам.

    Остави коментар:


  • Ico_Ns
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    На Иракли ,малии тя статистиката страшна,над 50% за централна БГ,на 35 "С под тепетата ....ех че кееееф
    Последно редактирано от Ico_Ns; 24-09-09, 08:02.

    Остави коментар:


  • deian
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    От много изказвания ми прави впечатление едно нещо: Уж сме офроуд форум а като стане въпрос за спане повечето искат луксозни хотели, сауни ,джакузита и какво ли не... Не казвам че човек не трябва да е критичен, но ако редовно си в гората би трябвало да си свикнал на някои лишения и даже да те кефи дивотията... Не се заяждам само констатирам...

    Остави коментар:


  • peterbg1
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Язовир "Копринка" е май перфектния вариант-Централна България е,удобно е за всички.Има си подобна горичка за разполагане на палатковия лагер.На Приморско всичките бяхме 800-900 човека,но колко реално спаха на хотел ?!?!А там за спане освен Казанлък е и Павел баня-курортно селище.От 5-6 години през втората събота на септември там се провежда "Събор на приятелите на Русия".През последните 2 години със състуденти от Русия отсядаме в перфектна къща за гости със басейн,джакузи и барбекю.Само 20 лв на човек на вечер.Има много такива+хотели с минерални басейни.Предполагам и общината ще е ок,само с датите да няма съвпадение...Хисар също е отлично попадение.

    Остави коментар:


  • drukman
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Толкова много хора в централна България могат да спят, мисля само в Пловдив, Търново, Хисар, Плевен. На повечето места преспиването ще е от 60 до 200лв на стая. Не винаги има паркинг и никога хотела не близо до ливадите. Подобна переспектива няма да е приятна на хората които предпочитат хотел. В Приморско можеше да се спи в прекрасни стаи в хотелите за 25лв на стая.

    Остави коментар:


  • Ясен
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
    Знам .... ходя вече няколко поредни години ......

    Но, никога НЯМА места по хотелите, друга бира е, че основно събора е в събота .... в неделя вече няма и една четвърт от хората.
    Признавам, никога не съм ходил.

    Остави коментар:


  • CarTest™
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Радиолюбителите някак го правят, точно там.

    Знам .... ходя вече няколко поредни години ......

    Но, никога НЯМА места по хотелите, друга бира е, че основно събора е в събота .... в неделя вече няма и една четвърт от хората.

    Остави коментар:


  • Ясен
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
    Мдаааа ....

    И къде точно около Казанлък могат да спят да речем 800-900 човека на хотел ...??? ....
    Радиолюбителите някак го правят, точно там.

    Остави коментар:


  • CarTest™
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Мдаааа ....

    И къде точно около Казанлък могат да спят да речем 800-900 човека на хотел ...??? ....

    Остави коментар:


  • boiko73
    отговори
    До: Къде да се проведе следващият събор на OFFRoad-bulgaria.com

    Хора, имайте малко милост. Копринка е на 3км. от Казанлък, а там живее тъщата ми.

    И по същество. Копринка е добър вариант, но съм сигурен, че пак ще има хора, на които ще им бъде далеч. Иначе погледнато там за къпане поне според мен е много мръсна водата, но пък има исторически забележителности и невероятен етнографски комплекс на розата.

    И все пак морето си е море.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X