Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

    Нямаш проблем с това МПС. Но не знам дали по принцип е разрешено.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

      Разрешено е с кола но до някъде,защото има бариери.От там пеша нямаш грижи!

      Това от към Бегликташ,от другата страна не знам!
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Нямаш проблем с това МПС. Но не знам дали по принцип е разрешено.
        Мисля, че не е/забранено/.
        Мой познат, беше на гмуркане през май, там, с БМВ Х3, но си остави част от гърнетата в процеса на събитията.
        В мрежата, гледам невероятно красиви снимки, на които присъстват и VW Passat-и.

        Благодаря ти Спарки!
        Life is too short to drive dull cars!

        Fight global warming !
        ... turn on your A/С !

        Коментар


        • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

          С уточнението че лично не съм ходил. Хазяина, при който отсядаме вече няколко години преди 2 месеца разправяше че е ходил с баничарката си, макар и с малко проблеми. Каза че с моето Терано няма да имам никакви грижи, а то е сравнимо с 90-ката от снимката. Нямам представа от къде се минава и от къде може и от къде не. Снимките на коли до плажа също съм ги виждал. Може покрай тоя събор да мръдна натам със все хазяина - явно има път, по който се минава нормално.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

            Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
            Дълго се колебах, дали да попитам, тук, в темата ...
            Една от мечтите ми, още от дете, е да отида до "Маслен нос".
            Тогава, през 60-те години на миналия век, можехме само да гледаме, от разстояние, мигането на фара, мястото беше "табу" - достъп, само за военните.

            Та, въпроса ми е най-вече към местните хора:
            Как е пътя до там?
            Това ли е, което, по неизвестни причини, се нарича ул."Русалка", от Google Earth?
            Известно ми е , че оценката , би могла да бъде, някъде между - " магистрала.." и "а бе доста кофти ...".
            Затова, да поясня, става дума за това превозно средство:

            ...във вида от снимката.
            Гуми А/Т.

            Очертава се интервала - 28.08. -01.09.2015г.
            Предварително благодаря, ако някой намери време за отговор!

            Отново, съжалявам, ако е някак, вън от темата.
            Митак , нямаш никакви проблеми да отидеш до Маслен нос дори и с някоя по висока лека кола камо ли с джип . Да , на места има по високи камъни , но при внимателно каране се стига без проблем . Не е забранено , няма бариери дори на Маслен нос има плаж и барче така че спокойно можеш да отидеш . Миналата година почти всеки ден бях на Маслен нос , там е по спокойно и хубаво , а и успявам да си наловя миди за една вечеря . Обади се като решиш да ходиш , аз ще съм там и ще отидем заедно , а иначе ако решиш да ходиш сам - държиш пътя от резиденцията на север , от там на Мидения плаж , после само покрай морето без да влизаш към мидените ферми / пътя към тях е обозначен и затворен с бариери / , достигаш до едно разклонение малко преди Маслен нос , държиш десния път и си на точното място .
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

              Ми, обаждайте се, тогава. Бих мръднал до там.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                Благодаря на Живко за отговора!
                Както вече писах, очертава се да съм на Приморско, уикенда преди събора.
                Това, ако не мине котка път.
                Многократно по-добре е, ако сме повече от една джипка, но ограниченията във времето, вероятно ще продиктуват друго, тъй като следващия уикенд, събора ще е свършил, а и аз ще бъда изправен пред дилемата закърпване на шасито на Патролчо, което след 16 софийски зими, предаде Богу дух и се скъса.

                Бъдете здрави!
                Life is too short to drive dull cars!

                Fight global warming !
                ... turn on your A/С !

                Коментар


                • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                  Ина мен можеш да звъннеш.Магазин Склад Перла ИВ ТРЕЙД ООД

                  Коментар


                  • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                    Още един Хотел близо до Перла.Хл Св Димитър.Тел 0550 3 28 07 0896 61 24 27

                    Коментар


                    • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                      И аз искам от 3 до 5 броя, ако може, прати ми ги по Джанго.
                      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                      Коментар


                      • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                        Аз получих плакатите и утре ще ги разлепя.
                        ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                        ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                        0896 846 246

                        Коментар


                        • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                          Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                          Аз получих плакатите и утре ще ги разлепя.
                          Вземи часовници и всичко нужно.

                          Коментар


                          • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                            Вальо, дамска кушийка ще има ли?
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                              Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                              Вальо, дамска кушийка ще има ли?
                              Разбирасе

                              Коментар


                              • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                                Аз отсега мога да кажа кой няма да участва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X