Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

    Че какво има за писане? Коли имаме, стотинки за бира ще спестим, едни хора са обещали да си потрошат краката, ръцете и главите от бачкане за да стане събора.

    Коментар


    • #62
      От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
      Най-сигурно е да се забрани на Багера да ходи на събора.
      Малии ... чух, че щял да идва!
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #63
        От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

        M, да. Багерът ще идва. Нали трябва да се спазват традициите. Така че си носете гумени ботуши, лопати, лодки, акваланги, шнорхели...
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • #64
          От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
          ...Така че си носете гумени ботуши, лопати, лодки, акваланги, шнорхели...
          ... а също и домашни чехли. Обувките ще събувате на асфалта за да не цапате. Багер ще контролира.

          Коментар


          • #65
            От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            ....Обувките ще събувате на асфалта за да не цапате. ....
            Да не цапате гората с кал. Правилно. Миналата година я каква кочина стана. Ред трябва да има. Природата трябва да се пази.
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • #66
              От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

              Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
              M, да. Багерът ще идва. Нали трябва да се спазват традициите. Така че си носете гумени ботуши, лопати, лодки, акваланги, шнорхели...
              Паламуди да носим ли?Че току-виж си ми ударила една кофа!
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • #67
                От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                Че то има ли в Паламуд по южното черноморие? Аз като гледам по колко носиш, бедна си е реколтата и това е.
                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                Коментар


                • #68
                  От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                  Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                  Никой не пише.Май нямате интерес.
                  Oo.... интерес има.Mиналата година имаше оплакване,че съм обсебил темата,затова идеите на място.
                  Нека силата да бъде с нас!
                  Suzuki Grand Vitara
                  +34 642 91 4154

                  Коментар


                  • #69
                    От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                    Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                    Паламуди да носим ли?Че току-виж си ми ударила една кофа!
                    НЕ!
                    А си донесъл поне един ... и съм те фраснал у тиквата с него, щото не са една кофа!
                    Мъ .. багерска кофа .. де ....
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • #70
                      От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                      Как да няма интерес бе, ако знеш с какво нетърпение очаквам събора... Едно от мероприятията през годината които са ми задължителни. Има пари-няма-аз съм там.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                        Не пишем щото му знаем реда Там сме.
                        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Как да няма интерес бе, ако знеш с какво нетърпение очаквам събора... Едно от мероприятията през годината които са ми задължителни. Има пари-няма-аз съм там.
                          Вземи Веси

                          Коментар


                          • #73
                            От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                            Вальо , интерес има и то много голям , така че писането в темата не е критерий ... иначе Багера и Румен добре я "ъп"-ват ... Багерче , СТЪРШЕЛО УБИЕЦА и направих нова дръжка и е готова да унищожава стършели ... федербали медербали разни ...
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • #74
                              От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                              Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                              Никой не пише.Май нямате интерес.
                              Вярваш ли си или просто ти е скучно? Аз като знам, че ще го има, няма какво да питам. Кто дойдем обичайните заподосзрени, все ще смислим някаква бъркотия. Ти организирай кетъринга, тока и по една кофа вода и не го мисли повече.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                                Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                                Че то има ли в Паламуд по южното черноморие? Аз като гледам по колко носиш, бедна си е реколтата и това е.
                                Разбира се че няма!

                                Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                                НЕ!
                                А си донесъл поне един ... и съм те фраснал у тиквата с него, щото не са една кофа!
                                Мъ .. багерска кофа .. де ....
                                Няма,няма.....хема да нося хем да ме бият с него!Евал съм ги и паламудите!
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X