Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

    Не знам какви ги вършат,но си прекарват добре.
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

      Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
      Не знам какви ги вършат,но си прекарват добре.
      И така трябва - иначе за какво са отишли?
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150905_175128.jpg
Прегледи:1
Размер:161.0 КБ
ID:5679517



        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150905_181714.jpg
Прегледи:1
Размер:157.6 КБ
ID:5679520

        https://youtu.be/NR3uPqnD07I

        https://youtu.be/sM0S_6MT0l8

        https://youtu.be/zkpGXXtbd6Y
        Прикачени файлове
        Нека силата да бъде с нас!
        Suzuki Grand Vitara
        +34 642 91 4154

        Коментар


        • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

          Това,от последната снимка на Радо,беше върхът-навигатора стои,а бившия собственик на джипа-Светльо,разпъва въжето.Хвана ме срам.
          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
          0885 660 613

          Коментар


          • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

            Май сексуалната ориентация на DJ-я не му позволява да пусне нормална музика като за присъщващите на събора
            >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
            Защото така ми харесва...
            Телефон: НЯМАМ
            Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

            Коментар


            • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

              Първоначално публикуван от Ne_Razbral_4o Преглед на мнение
              Май сексуалната ориентация на DJ-я не му позволява да пусне нормална музика като за присъщващите на събора
              Ами той май беше от клуба на трезвениците, само детски песнички пуска.

              Коментар


              • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                Поздрави на всички!
                Завиждам ви.
                Наздраве!
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                  Талисмана на форума тази година:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150905_233115.jpg
Прегледи:1
Размер:88.7 КБ
ID:5679541
                  Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                  Dacia Duster 4WD

                  Коментар


                  • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                    Искахте Събор Искате състезание Е доволни ли сте.Това беше от мен.

                    Коментар


                    • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                      И Благодаря на всички помагачи.

                      Коментар


                      • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                        Айде почвайте борбата с махмурлизма че има и лагер за събиране.

                        Коментар


                        • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                          Ех, изпуснал съм най- интересносто с тези кални бани! Благодаря на Краси и Ивайло за гостоприеството и домашната бира! Доголина пак така ще се опитам да дойда без палатки и т.н. ))))
                          HONDA XL650

                          Коментар


                          • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г

                            Привет и от мен.За първа година съм на събора в Приморско и вече ще идвам завинаги от 1 до 6 септември,уникален празник има от всичко което ти е кеф.Първо да БЛАГОДАРЯ на организаторите на ВАЛЬО НА ИЦЕТО И ЦЕЛИЯ НАШ ОРГА ТИМ НА ТРАЯЛА И СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ ОТ ТРЯЛА И ДРУГИТЕ РАЗБИРА СЕ които спомогнаха за организирането на състезанията ,бяхте ПЕРФЕКТНИ.Искам да благодаря и на всички около шатра ДИНЕВИ и самите те разбира се че ме приютиха и заедно с останалите откачалки си изкарах едни от наи добрите си дни и нощи в живота си,БЛАГОДАРЯ ВИ.ЗА първи път карах и на състезание по пясък ,и въпреки че имах една от наи добрите машини много подцених ситуацията ,тръгнах на бързи предавки и изключен тракшън контрол но тои все пак успяваше да сработва през компа и да ми отнема газта ,бях бесен идваше ми да слезна и да му пална кибрита ,но тук се намеси навигатора ДИНЕВ и ме успокояваше затова трябва наигатор да успокоява откачени пилоти БЛАГОДАРЯ ТИ ЛЮБО.Във втората обиколка минах на бавни нещата се поправиха но не напълно ,пак ми отнемаше газта но финиширахме прилично .БЯХ бесен и след състезанието се качих на ПАЖЕРОТО и бях решил да го счупя тотално или да се науча да го карам,неможе с почти 300 коня и всички блокажи да се държи като паркетник.Включих на бавни и на ръчноуправление на скоростите и заключих диференциалите и ООО ЧУДО ЗИЛА полетя имах 100 процента газ и сцепление ,Пажерото полетя едвам го удържах по завоите но състезанието отдавна беше свършило,но въпреки слабото за мен представяне успях да бия доста топ пилоти в ОФ РОУДА,догодина пак съм там но без РОЛБАРИ ХАЛОГЕНИ И ПРЕДНА БРОНЯ Още от сега се записвам С 1 номер ВАЛЕРИ И ЛЮБО ДИНЕВ,и ще стартираме първи независимо от трасето УСПЕХ НА ВСИЧКИ ИЗКАРАХ СИ НЕВЕРОЯТНО.

                            Коментар


                            • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г



                              Последно редактирано от banjo; 06-09-15, 17:25.
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар


                              • От: Национален събор на Offroad-Bulgaria.com 1-6 септември 2015г





                                Последно редактирано от banjo; 06-09-15, 17:54.
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X