Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    Евгени, остави! Върни се! Към корените си се върни! Научи децата какво е истинска храна.
    Истиски пражоли и математика - това е бином Обясни им го. Пик да видим после кой в СМГ, в НПМГ, във Френската или пък / дай боже в ТОХ
    ПП Ставам сенсей

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    Виждаш ли, че има на къде да се работи (оскверняването на скарата имам предвид)..?!!
    .....................За емблемата, знаме, лепенки и тишърти - също много "За"...!!! Просто ми се ще да се събираме по-често - това е!
    Оскверняването на скарата - ясно - никави кремвирши!
    а за лепенки и Т-шърти, нека всеки да си лепне по една пражола на Т-шърта и да запеЙ.


    Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
    Ванка,децата обичат кремвирши. И който идва с деца се съобразява с техния вкус. И само и единствено заради децата айдушката скара може да се осквернява с кремвирши! Евгени, не ги слушай тия хищници На януарската сбирка с преспиване да доведеш цялата фамилия.
    А за правилата е ясно, че трябва да ги има. Предлагам още едно: Селски тарикати дето не ядат, не пият и не искат да си плащат масрафа, не са подходящи за членове на групата! Това съвсем сериозно...
    Анали-зи:
    Ванка,децата обичат кремвирши.
    От години работя по отучването им. / Софийска библиотека, трети етаж, втори коридор, трети раздел, 86-та страница.................. 56-та буква отляво./

    И само и единствено заради децата айдушката скара може да се осквернява с кремвирши!
    Тц!

    ПП Нужно е един велик българин да доведе семейството / това с православно-напевен и назидателен тон/, за да може да се чувствува свобоооооооден след това господоуспиващо и женоприспиващо действие. Амин!
    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
      Евгени, остави! Върни се! Към корените си се върни! Научи децата какво е истинска храна.
      Истиски пражоли и математика - това е бином Обясни им го. Пик да видим после кой в СМГ, в НПМГ, във Френската или пък / дай боже в ТОХ
      ПП Ставам сенсей



      Оскверняването на скарата - ясно - никави кремвирши!
      а за лепенки и Т-шърти, нека всеки да си лепне по една пражола на Т-шърта и да запеЙ.




      Анали-зи:
      Ванка,децата обичат кремвирши.
      От години работя по отучването им. / Софийска библиотека, трети етаж, втори коридор, трети раздел, 86-та страница.................. 56-та буква отляво./

      И само и единствено заради децата айдушката скара може да се осквернява с кремвирши!
      Тц!

      ПП Нужно е един велик българин да доведе семейството / това с православно-напевен и назидателен тон/, за да може да се чувствува свобоооооооден след това господоуспиващо и женоприспиващо действие. Амин!
      Цеецо, да се свети името МУУУУУУУУУУ, бе ти тази вечер на ква течност си или треееееезвеееен ама само 10-ки праскаш. За тоз родител който допуска поколението да съ извращава с кренвирш- двойно наказание докато ги вкара подрастващите в ПРАВАТА ВЯРА ЧРЕВОУГОДНИЧЕСКА.
      Цвете на 100% съм с теб!
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Това което аз имам в предвид е един малък семеен хотел в близост до Гейзера.Събира 20-25 човека,механата е хубава,собствениците са познати.Близостта на градската баня също е от голямо значение(и там мога да организирам нещата-теляк,масаж и т.н, става въпрос за банята в санаториума не модерната).В хотел Делта на Огняново и аз съм бил и безмалко да ме биятИстинското миро е в хотел Виктория!Можем да спим в приказната Ковачевица(18км от Огняново),а на сутринта да отидем до Мирото в Огняново(десет минути в Мирото,20сек. в реката).
        sigpic
        Land rover lightweight-series 3
        Range Rover V8
        Range Rover Classic Vouge SE V8
        Mercedes G280

        ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Кой беше Виктория-този големият бивш на проф нещо си?
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            Като външен наблюдател, издигнал в култ не само плюскането, а и приготвянето му, бих споделил следното предложение:
            Хижа Паскал.
            1. Въздиво място с малко посетители.
            2. Има външно огнище, на което най- върлите пекари, сгряти от 2-3 чаши вино могат да проявят безкрайните си майсторлъци около скарата. Не си представям подобно мероприятие само около масата в столовата.
            3. Столовата е за 20- 30 души.
            4. В зависимост от времето, качването от Пирдоп до хижата може да е софт- разходка или нелошо предизвикателство за средно подготвени машини. Пеша е около 3 часа, през зимата не го препоръчвам за деца под 12 години.
            5. И все пак, за любителите на туризма, в Пирдоп има платен, охраняем паркинг. По последни спомени 5 лв. на денонощие.
            6. Горе- долу Централен Балкан... еднакво близо за всички.
            Чиста хижа, поносими условия, диво и спокойно място.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
              ..........У, бе ти тази вечер на ква течност си или...........
              Малииии, кви съм ги дробил снощи

              Първоначално публикуван от ivan kerchev Преглед на мнение
              ......:Истинското миро е в хотел Виктория!.......).
              +1, но има едно "НО". Хотелът от времето на развития социализъм е леко неподходящ за компания от нашия тип. Аз предпочитам по-голямата част от времето да съм навън. Иначе жените ще са много доволни - глезотийки колкото щеш.
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                На мен ми отпадат почивните дни но после от 1-ви до 8-ми Януари само щъ дебилея
                Лудак

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                  ............ но после от 1-ви до 8-ми Януари само щъ дебилея
                  Ти нямаш заложби, бе пич!
                  За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                    Ти нямаш заложби, бе пич!
                    Последната дума на изречението има двоен смисъл
                    Лудак

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      Отплеснахме се от темата - софра с преспиване на хижа или хотел в планината, в края на януари или началото на февруари! За сега се очертават като най-добре приети идеите за Сапарева баня и Огняново. Не е зле да коментираме и основното блюдо! До тук сме оправили едно агне и едно прасенце! Давайте идеи какво да е "основното" и да правим организацията...

                      Софра или смърт айдушка!

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        Отплеснахме се от темата - софра с преспиване на хижа или хотел в планината, в края на януари или началото на февруари! За сега се очертават като най-добре приети идеите за Сапарева баня и Огняново. Не е зле да коментираме и основното блюдо! До тук сме оправили едно агне и едно прасенце! Давайте идеи какво да е "основното" и да правим организацията...

                        Софра или смърт айдушка!
                        По това време, вероятно снежно, си е за свинешка мръФка и тежко червено Имам съмнения обаче че на Огняново ще ни е удобно да правим нещо от типа на агне или прАсе, познато ни от предишните две акции. Освен да се набутаме в гората, което аз лично ако сме на Огняново щъ го пропусна. Там е място за тотален разплох бе, разлагаш се от топли екстри и разни други и като цяло си прекарваш времето в басейна. За Сапарева баня, там Ванката да каже какви са условията, но поне барбекюР трябва да има
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Не разбрах......там на баня ли Ше се ходи или на Едене и пИЙнИе..............щот вана си имам у нас.......ама печено прасенце и гора си нЕмам

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                            Не разбрах......там на баня ли Ше се ходи или на Едене и пИЙнИе..............щот вана си имам у нас.......ама печено прасенце и гора си нЕмам
                            Ами простичко е Изтегаш се у врелото жакузи, а едни засукани сервитьорки ти носят квото ти душа сака А кажи сега как да заменя бълбукащото водно удоволствие и потракващия лед в чашата с виски с...квото и да е друго.
                            Сега сериозно, опасенията са ми че трябва да се изнесем някъде, незнайно точно къде, на майната си, за да правим нещо си при силно неизяснена обстановка. И понеже сме ЧРЕВОУГОДНИЦИ по презумпция си угаждаме и на други части от тялото, трябва си, според мен, място удобно за приготвяне на мръФката. Водица, там и възможност предвид сезона за подслон на дребни подрастващи и капризни жени и т.н. Мое мнение.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Аз поне си го представям така: малка, уютна и чиста хижа с достъп по асфалт, условия за приготвяне на мръвки на открито /скара, барбекю, огнище.../, с уютна механа, столова за сладки приказки, дегустации и мезване. Така хем ще си правим кефа, хем няма да пречим на никой, пък и на нас няма да ни пречат. Обаче нямам нищо конкретно предвид щото нЕмам навика да обикалям по места, толкова отдалечени от морето

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                Аз не виждам нищо лошо да съчетаем димяща скара с димящ басейн, а ако наоколо има и сняг до кръста - още по-добре! Повечето хотели имат градини с барбекюта вече! Вярвам, че никой хотелиер няма да се опъне да му запалим барбекюто, ако му се натресем двайсетина човека на куп в хотела! За сносна хижа също съм много навит, стига да е топло и да има приемливи за жените и децата санитарни условия..!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X