Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    Хънтърчето да не се зарича че не яде уфсъЧе такива пържоли стават от ялова овца първо една нощ наложени в лук и мерудии после печени на жар и после у казана да врат с каса бира и кат извре бирата нема да разбереш от какво животно е тази красотаСкоро ядох такова сигурно омаах кило мръвка па Лили се чуди що не ме лови ракията
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
      Ми спането при тях е 15 лева на човек, ядене също не е скъпо, пък и ние ще си го носим основно с нас... Аз ще помоля Златьо да напише тука свои впечатления и за къщата, и за стопаните й, и за кухнята им, а и за района също.
      Пататника ...малей, аз дето не ям без месо си облизах пръстите. Айряна плуват вътре бучки каймак. А околната природа....леле. Рай е всичко, да знаете, мястото е уникално наиситна
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        Да ви насъскам малко - това е от събора в Приморско. Хънтъра може да ви разкаже туй-онуй... Аз само ще спомена, че извъртях и такава овнешка скара, че всичко в радиус 2 километра плака, а Дроба прояде овца (смятай...)...
        И всичко това на 2м. от Диджейската маса и той да не разбере...
        Егати тъпия Диджей, тц, тц...
        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
        -----------------------------------------------
        Питието определя съзнанието....
        -----------------------------------------------
        0887770735

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
          Хънтърчето да не се зарича че не яде уфсъЧе такива пържоли стават от ялова овца първо една нощ наложени в лук и мерудии после печени на жар и после у казана да врат с каса бира и кат извре бирата
          Това за бирата.....НЕ го вервам!! Чул си,ама не си пробвал!!! Да изсипеш цела каса у казана........Да бе-да!!!

          п.п Ей,да не ме забравите!! У кюпа съм!!Само дайте дата!!
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
            Това за бирата.....НЕ го вервам!! Чул си,ама не си пробвал!!! Да изсипеш цела каса у казана........Да бе-да!!!

            п.п Ей,да не ме забравите!! У кюпа съм!!Само дайте дата!!
            Не бе Круме, касата бира е за готвача.

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
              И всичко това на 2м. от Диджейската маса и той да не разбере...
              Егати тъпия Диджей, тц, тц...
              Не те е срам бе! Първо - онова в чинията дето дойде с ракията беше от същото! Второ - първата вечер тенджерата я оставих пълна на голямата маса под шатрата... На сутринта имаше останали две пържоли в нея - значи са били достатъчно... Следващия път ще ти давам в устата!

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Малии, верно ме е срам...
                Ама то, от толкова пиене на мляко, явно почвам да забравям......
                Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                -----------------------------------------------
                Питието определя съзнанието....
                -----------------------------------------------
                0887770735

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  Не те е срам бе! Първо - онова в чинията дето дойде с ракията беше от същото! Второ - първата вечер тенджерата я оставих пълна на голямата маса под шатрата... На сутринта имаше останали две пържоли в нея - значи са били достатъчно... Следващия път ще ти давам в устата!
                  Ако очакваш, те в тоя момент, това от снимката, да знае какво си му дал да яде...


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:070920136813.jpg
Прегледи:3
Размер:9.7 КБ
ID:5521112
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    Тц-тц-тц...Направили сте се на Самуилови войници - да не знаете къде сте..!
                    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                    Най-добрият ром е студеният ром!
                    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Ако очакваш, те в тоя момент, това от снимката, да знае какво си му дал да яде...


                      [ATTACH=CONFIG]629914[/ATTACH]
                      Абе това да не е след като е видял къде преместиха плаката на клубът МУ едни разбойници?
                      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                        Абе това да не е след като е видял къде преместиха плаката на клубът МУ едни разбойници?
                        Не! След няколко литра... мляко!
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Днес се поразходих насам-натам и изникна алтернативно предложение да унищожим печено прасе малко по-близо до столицата. Това в случай че Кормисош ни се стори много далече. Х. Мургана в Стара планина, над Челопеч. Може да побере 30+ човека, може да бъде запазена само за нас, има всички екстри за целта. Стига се с леко авто до нея а алтернативата за джипове- През бухово по черен аутобан до вр. Баба и от там 20-тина км. по черно до хижата. Вие сте.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            Я думаю - очень вовремя...
                            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                              Я думаю - очень вовремя...
                              Това какво общо има с нашият клуб Да не би някой с ултрамодерен конвектомат да може да замени агънцето минало през селската фурня на Стария, или може да се доближи на каквото и да е разстояние до прасенцето приготвено от Бат Пепо???
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                                Това какво общо има с нашият клуб Да не би някой с ултрамодерен конвектомат да може да замени агънцето минало през селската фурня на Стария, или може да се доближи на каквото и да е разстояние до прасенцето приготвено от Бат Пепо???
                                Животът ме е научил, че винаги трябва да има и резервен вариант. За всеки случай.
                                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X