Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб на чревоугодниците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб на чревоугодниците

    Евала майсторе!
    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
    Най-добрият ром е студеният ром!
    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

    Коментар


    • От: Клуб на чревоугодниците

      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
      Да ви насъскам малко - това е от събора в Приморско. Хънтъра може да ви разкаже туй-онуй... Аз само ще спомена, че извъртях и такава овнешка скара, че всичко в радиус 2 километра плака, а Дроба прояде овца (смятай...)...
      Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
      Евала майсторе!
      Номера е да накарате Хънтъра да прояде овца, е те тогава ще ви призная за майстори
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Клуб на чревоугодниците

        Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
        Номера е да накарате Хънтъра да прояде овца, е те тогава ще ви призная за майстори
        Абе беше на косъм! Просто се лигавеше с менти разни и спрайтове (не че не взе да надигаш направо бутилката с ракията по едно време) и не ти дойде музата на време...

        Разкажи им за кюфтетата тогаз (с целия ми респект към кюфтаците на Бат Пепо)...

        Коментар


        • От: Клуб на чревоугодниците

          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
          Абе беше на косъм! Просто се лигавеше с менти разни и спрайтове (не че не взе да надигаш направо бутилката с ракията по едно време) и не ти дойде музата на време...

          Разкажи им за кюфтетата тогаз (с целия ми респект към кюфтаците на Бат Пепо)...
          Лигавех се щото бях на терен цяла седмица преди теб. И Хънтъра е хора, и той черен дроб има!

          Относно кюфтаците ситуацията беше гадна.....до вкусна. И от 200 м. като тръгнеш по пушека и миризмата пътеката водеше право при теб, при условие че в момента сигурно 20-30 скари цвъртяха. Единственият лош момент беше като надуших пак от далеч че на скарата има уфсъ /абе къде е това драйфащото човече?/
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • От: Клуб на чревоугодниците

            О-хо-о Ама кюфтета ли били овчи?! Марто вървиш висшият пилотаж..?! Поздравления,от сърце!
            А Хънтъра да го накараме да кусне овчица... Абе...изгубена кауза,май по-лесно аз ще харесам някое съветско превозно средство,отколкото Ванката да влезе в наща секта..?
            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
            Най-добрият ром е студеният ром!
            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

            Коментар


            • От: Клуб на чревоугодниците

              Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
              О-хо-о Ама кюфтета ли били овчи?! Марто вървиш висшият пилотаж..?! Поздравления,от сърце!
              А Хънтъра да го накараме да кусне овчица... Абе...изгубена кауза,май по-лесно аз ще харесам някое съветско превозно средство,отколкото Ванката да влезе в наща секта..?
              Кифтетата си бяха свински, но ги взех от доказан майстор (не съм месил аз каймата) във Велинград и по стечение на обстоятелствата зряха 2 дена в хладилната чанта... В следствие на това така си бяха поели миризмите, че имаше хора които ме мразиха докато ги пекох и дишаха пушека. После сложих овнешки пържолки на скарата и стана - мама си джейс (и те два дена в хладилната чанта, наложени с лук - лудница)...
              Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 19-09-13, 19:32.

              Коментар


              • От: Клуб на чревоугодниците

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                Знаех си, че трябва само да дам правилен тон за песен, сладури мамини....!!!!

                Софра или смърт айдушка!!!
                Абе, тъй както чета - едвам ги нави
                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                Коментар


                • От: Клуб на чревоугодниците

                  Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                  Абе, тъй както чета - едвам ги нави
                  Нали знаеш че на маса сме сериозни.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • От: Клуб на чревоугодниците

                    И понеже сме сериозни:
                    Предложение на Бат Пепо заверата да стане на хижа с преспиване, щот от еднодневните запои се увеличава риска за сблъсък с КАТ, с неприятни последствия за тези които си нямат лични шифьори. Та на кратка и кротка аперИтивка с брат Сибирски възникна предложение от негова страна. Жижа в резервата Кормисош, 30-тина км. от Асеновград. Разбойническата ми душа ама веднагически се възрадва като чу "резерват". Ся да не си помислите за разни вредности, просто се подосетих че може да си организираме вечеря в компанията на баба меца. Ако не знаете да ви напомя Уекинко че в този район са най-много меците на квадратен ъъъъ....километър. Топката драги сега е във вашето поле. Вие сте.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • От: Клуб на чревоугодниците

                      Баба Меца си е...сИрЬозна оферта...Не знам...ако не дойде на велосипед - да не ни развали мухабетЯ? Нищо...аз участвам. Кафяви панталони да носим ли?
                      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                      Най-добрият ром е студеният ром!
                      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                      Коментар


                      • От: Клуб на чревоугодниците

                        Блазе виииии
                        Лудак

                        Коментар


                        • От: Клуб на чревоугодниците

                          Значи така, това е къща за гости на наши много добри приятели. Имат възможност да ни сместят всички, леглата и големи топли родопските одеяла им стигат, имат голяма фурна и камина. Желаещите могат да си спят на палатките и тем подобните. Става дума за район на тази снимка.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • От: Клуб на чревоугодниците

                            Аз съм навит - стига да имам кинти...

                            Коментар


                            • От: Клуб на чревоугодниците

                              Ми спането при тях е 15 лева на човек, ядене също не е скъпо, пък и ние ще си го носим основно с нас... Аз ще помоля Златьо да напише тука свои впечатления и за къщата, и за стопаните й, и за кухнята им, а и за района също.

                              Коментар


                              • От: Клуб на чревоугодниците

                                Дайте дата
                                Румен Николов

                                0888 358 572

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X