Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Агне по хайдушки?

    Ще ти звънна.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Агне по хайдушки?

      Тамън се размечтах и ме поляхте със студена вода. Марто, голям подстрекател си!!!!
      Ако реконесанса е в събота ме няма, не мога да липсвам от бачкане .
      LZ(единица) Лима Жоро Жоро
      2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

      Коментар


      • От: Агне по хайдушки?

        Като гледам прогнозите и в неделя няма да вали (че ще и по-топло), хем ще е изпръхнало една идея повече! Викам - да се сбираме в неделя по икиндия - максимално удобно ще е за всички..?!!!

        Коментар


        • От: Агне по хайдушки?

          Не е лошо да ме предвидите в бройката за неделя!! Този път АЗ търся някой да ме вози(имам с какво да дойда,ама не искам )!! Мислим да пробвам дали може да се пие ракия и да се мези със сланина!!! А и требе да си нагледам "чекалото"!!!
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • От: Агне по хайдушки?

            Очевидно имаме спешна нужда от трезви пилоти, които да ни измъкнат от реконенсанса
            LZ(единица) Лима Жоро Жоро
            2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

            Коментар


            • От: Агне по хайдушки?

              Последно за неделя около обед ли се разбираме?
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар


              • От: Агне по хайдушки?

                Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                Не е лошо да ме предвидите в бройката за неделя!! Този път АЗ търся някой да ме вози(имам с какво да дойда,ама не искам )!! Мислим да пробвам дали може да се пие ракия и да се мези със сланина!!! А и требе да си нагледам "чекалото"!!!
                Сланина - курац таз година, тате го няма , мир на праха му.
                Току що говорих с Цецо, не знаех за неделя и му казах за събота, да ви.....
                Тонка, звънни пак, че мен ше ме пцуе.
                Добре де , неделя - неделя, икиндия - икиндия, кой шъ кара ?

                ПП. Сетих се - м' чи то има влак до Вакарел бре Круме !!!
                А като се сетя к'во ставаше по влаковете едно време .........
                Последно редактирано от maystor; 20-03-15, 22:26.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • От: Агне по хайдушки?

                  Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                  Не е лошо да ме предвидите в бройката за неделя!! Този път АЗ търся някой да ме вози(имам с какво да дойда,ама не искам )!! Мислим да пробвам дали може да се пие ракия и да се мези със сланина!!! А и требе да си нагледам "чекалото"!!!
                  Аз ще те карам! Имам да си връщам...

                  Коментар


                  • От: Агне по хайдушки?

                    До къде стигнахмеДа отварям ли качето със сланината?
                    К мирной жизни не пригоден.
                    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                    Коментар


                    • От: Агне по хайдушки?

                      Чакам да се събудят домашните, зимам мръвки и идвам.
                      LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                      2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                      Коментар


                      • От: Агне по хайдушки?

                        Аз ще забера Бат Пепо към 11:15 и идвам.

                        Коментар


                        • От: Агне по хайдушки?

                          Аз отпадам, ще водя сина по доктори.
                          LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                          2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                          Коментар


                          • От: Агне по хайдушки?

                            Сбирката днес не беше многолюдна,но пък беше много приятно-поучителна.Разбрахме,че според тези чертежи и изчислиния

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00006.jpg
Прегледи:1
Размер:220.5 КБ
ID:5649808

                            се е получило/или останало това:

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00008.jpg
Прегледи:1
Размер:242.8 КБ
ID:5649809
                            Та бая се чудим - дали да търсим нови инженери и да я строим отново или да прибегнем към вариянт "Б"..? Ето и малко снимки от дебатите:

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00001.jpg
Прегледи:1
Размер:140.1 КБ
ID:5649818

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00002.jpg
Прегледи:1
Размер:255.9 КБ
ID:5649819

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00004.jpg
Прегледи:1
Размер:278.4 КБ
ID:5649821

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00005.jpg
Прегледи:1
Размер:224.1 КБ
ID:5649822

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00007.jpg
Прегледи:1
Размер:280.5 КБ
ID:5649824 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00019.jpg
Прегледи:1
Размер:131.1 КБ
ID:5649825 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00015.jpg
Прегледи:1
Размер:171.7 КБ
ID:5649826 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00012.jpg
Прегледи:1
Размер:190.6 КБ
ID:5649827 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00046.jpg
Прегледи:1
Размер:109.6 КБ
ID:5649831
                            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                            Най-добрият ром е студеният ром!
                            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                            Коментар


                            • От: Агне по хайдушки?

                              Е "посъбрахме" се основно трима човека и половина, и едно куче - Тони, Бат Пепо, моя милост, първородният ми и семейния пес. Пенчо дойде колкото да види къде е мястото в началото, а на края дойдоха Ясен с жената и детето (много весел малчуган, за разлика от баща си... ) - колкото да ни видят и да окопае Еспейс-а (класическа пролетна вакарелска кал - опитах да го извадя, ама с тези гуми - абсурд. ползва жокер "обади се на приятел" и сигурно вече е изваден и се е прибрал при жена си и детето - тях Ники ги свали, като се видя, че работата ще се закучи). Благодаря на Ники, който ни уважи въпреки усложненото си здравословно състояние и най-вече, че донесе още ракия! Фурната горе-долу е запазила формата си, но ако искаме да печем нещо в нея, ще трябва да я правим на ново и със сигурност - с някакъв споителен материал, който не се отмива от дъжда. Кенефа си е още там но не съм го тествал - максимум да се наложи да се сменят плоскости и да му се поорави найлона. Ако щете вярвайте - дори платнищата са още там. Има и едно дамско кожено палто (от заек ми се стори) но няма да правя предположения, че може и на Тони жена му да чете тука... . Хладилника е пообрасъл с водни растения, но работи. Извора с питейна вода, трябва да се почисти. Дърва, при това сухи, има - да изпечем с тях един кораб агнета. За съжаление - при опалването на барбекюто - плочата експлоадира, но ние ритуално изпекахме на останките и всичко което носехме (едни вълшебни сланини, пушени меса и пържоли). Искрено се надявам, на тези които не дойдоха, да им е много неудобно следващия път и да носят подходящи високоградусни и холестеролни извинения. Нямате ли кални гуми (или Гранд Чероки V8 5,2) - работа на тревата с джипове и коли нямате!!! Снимки - по късно, и срещу конкретни ангажименти за следващия път!

                              П.П. Пропуснах - Тони ни утрепа с мезе - дойде с една кофа (не пълна, разбира се) пресни яйца и една ролка фолио - такива яйца на очи ни извъртя (имаше и някакви бутикови, но не запомних марката на кокошката), че ни свърши ракията (бях взел полвин кило - все пак съм с колата, а Тони се яви с две малки бири, но Ники спаси дузпата за Бат Пепо и Стария (аз бях пас, след първото наздраве). По едно време стана напрегнато на масата - малкия отиде с Тони да посрещнат Ники и се връща търчейки с викове, че ни носи ракия. Живнахме малко и в този момент малкия се приближи и видяхме, че държи пищовче "Ямболска гроздова"! Чу се едно хорово (от мен и Бат Пепо) "Б@си ташака!" - ама все едно сме го репетирали една седмица.
                              Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 22-03-15, 21:06.

                              Коментар


                              • От: Агне по хайдушки?

                                Верно бе Стограмка донесе детето! От токачка май бяха яйцата..? А гранда пък вижте ко го напрайха

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00069.jpg
Прегледи:1
Размер:183.8 КБ
ID:5649844 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00074.jpg
Прегледи:1
Размер:153.0 КБ
ID:5649845 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00075.jpg
Прегледи:2
Размер:228.8 КБ
ID:5649846
                                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                                Най-добрият ром е студеният ром!
                                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X