Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Агне по хайдушки?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Bat_Pepo
    отговори
    От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    Аз повече от седмица съм в бокса за ремонт, и така до средата на другата, та ще мога да отговарям за скарата, или поне ще досаждам !

    Измислете време удобно за повечко хора.
    Ха-така ! И мен да ме отърват един път!

    Остави коментар:


  • Джоу (x3mrjoe)
    отговори
    От: Агне по хайдушки?

    Аз повече от седмица съм в бокса за ремонт, и така до средата на другата, та ще мога да отговарям за скарата, или поне ще досаждам !

    Измислете време удобно за повечко хора.

    Остави коментар:


  • derhunter
    отговори
    От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    Само не разбрах, яде ли ти се печено агне (искаш ли да ги хванем) или не?
    Ми яде ми се, ама ти вече го знаеш

    Остави коментар:


  • Марто (Мартин Христов)
    отговори
    От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Ако ги, щото се оказа че са много, хванеш и без да ги предаваш на полицията ще ядеш и повече от едно агне. Дрънни утре да ти дам матрериал интересен...
    Само не разбрах, яде ли ти се печено агне (искаш ли да ги хванем) или не?

    Остави коментар:


  • derhunter
    отговори
    От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    Добре де! Колко му е да дойдем, да хванем някой и да го.......... ............., ............... предадем на полицията, а после да седнем и да си изядем агнето на спокойствие...?!!
    Ако ги, щото се оказа че са много, хванеш и без да ги предаваш на полицията ще ядеш и повече от едно агне. Дрънни утре да ти дам матрериал интересен...

    Остави коментар:


  • Марто (Мартин Христов)
    отговори
    От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Нямаш си и на идея колко не искаха да си я вършат. Пред тия толупи изглеждам като манекен... Нямаш си и на идея колко ги е страх силовите структури от доброволни формирования създадени от зор щото полицаят и то висш ти казва в прав текст "нямаме ресурс, оправяйте се"... и когато решим да се оправяме сами реве че нямаме право. Е бихме им кънката в седлото и се размърдаха ама чак като се размириса чрез медиите. Абе цял роман и не е за тази тема..
    Добре де! Колко му е да дойдем, да хванем някой и да го.......... ............., ............... предадем на полицията, а после да седнем и да си изядем агнето на спокойствие...?!!

    Остави коментар:


  • derhunter
    отговори
    От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    Ми да идваме да свършим работата (полицаите ще са я свършили... ) и на края да изядем агнето..?!!
    Нямаш си и на идея колко не искаха да си я вършат. Пред тия толупи изглеждам като манекен... Нямаш си и на идея колко ги е страх силовите структури от доброволни формирования създадени от зор щото полицаят и то висш ти казва в прав текст "нямаме ресурс, оправяйте се"... и когато решим да се оправяме сами реве че нямаме право. Е бихме им кънката в седлото и се размърдаха ама чак като се размириса чрез медиите. Абе цял роман и не е за тази тема..

    Остави коментар:


  • Марто (Мартин Христов)
    отговори
    От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Не, не си сгрешил. Храним полицаи които са такива само за заплатка, пенсиийка и 20-те брутни при пенсиониране. Спасението на давещите се оказа че наистина е в техните ръце. Мани, бесен съм.
    Ми да идваме да свършим работата (полицаите ще са я свършили... ) и на края да изядем агнето..?!!

    Остави коментар:


  • derhunter
    отговори
    От: Агне по хайдушки?

    Не, не си сгрешил. Храним полицаи които са такива само за заплатка, пенсиийка и 20-те брутни при пенсиониране. Спасението на давещите се оказа че наистина е в техните ръце. Мани, бесен съм.

    Остави коментар:


  • Пламен Ковачев (zaiko1234)
    отговори
    От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Абе за вегетарианец не ставам но в момента съм се увъртел в идиотски проблеми, главата ми пуши и нямам време даже за мен си Ловим айдуци по нощите.
    Баси какви са тия мотанти . Бре нещо ми се мерна из новинарския ама може и да греша .

    Остави коментар:


  • Пламен Ковачев (zaiko1234)
    отговори
    От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
    Е на тебе не ти ли беше ясно какво ще стане още като вдигнах темата на ново...?
    Не

    Остави коментар:


  • derhunter
    отговори
    От: Агне по хайдушки?

    Абе за вегетарианец не ставам но в момента съм се увъртел в идиотски проблеми, главата ми пуши и нямам време даже за мен си Ловим айдуци по нощите.

    Остави коментар:


  • Марто (Мартин Христов)
    отговори
    От: Агне по хайдушки?

    Е на тебе не ти ли беше ясно какво ще стане още като вдигнах темата на ново...?

    Остави коментар:


  • Пламен Ковачев (zaiko1234)
    отговори
    От: Агне по хайдушки?

    Баси и какво стана .0- да попитам одбора вие да не минахте на маруля бре

    Остави коментар:


  • Пламен Ковачев (zaiko1234)
    отговори
    От: Агне по хайдушки?

    Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
    Ти се приготви за следващият път че знаеш ли колко дърве те чакат с резачката.
    колкова толкова и оце толкова давай распоредби На ПараклисА П.П НЕМИ РАБОТЯТ БУТОНИ ОТ КЛАВАИ6ТЕ НА КОМПА

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X