Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки на Пловдивската група 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки на Пловдивската група!

    Видяхме се после с Митака и той ми каза,че днес "не ви е ден". Дано не е тежко,Тераното все пак е Нисан !!
    Нисан не ами ...
    Кефа цена няма.
    И без това много му тропаха клапаните.
    Пустите жабари не му бяха сменяли маслото и филтъра 257 К км.

    Коментар


    • До: Разходки на Пловдивската група!

      Eeeйй,бачета,докато се чудех дали да идвам и се успах..станах 14.00.Страшно сте си изкарали..страшни скари.Ако ще развиваме офроуда в тая посока-смятам да не пропускам повече мероприятия.
      Тва къде са тея чудни гледки ?!?! И някой попита до Искра не сте ли стигнали..Аз съм от тоя вилает-с.Леново-пък не ги знам тез чуднотии..Ама колко ли съм обикалял,де..
      [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
      Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

      Коментар


      • До: Разходки на Пловдивската група!

        До сега не е имало случай в които толкова много ... МНОГО ... да ме е яд, че съм пропуснал разходка

        Времето беше приказно ...
        За тези места се точа да отида от няколко години ...

        а гледките от там са ... без думи

        ................................................... останах си само с мечтите пак ..........
        www.4x4Trips.bg

        Коментар


        • До: Разходки на Пловдивската група!

          Първоначално публикуван от Lesov Преглед на мнение
          До сега не е имало случай в които толкова много ... МНОГО ... да ме е яд, че съм пропуснал разходка

          Времето беше приказно ...
          За тези места се точа да отида от няколко години ...

          а гледките от там са ... без думи

          ................................................... останах си само с мечтите пак ..........
          Не губи кураж, идва нов тираж !!

          Коментар


          • До: Разходки на Пловдивската група!

            Първоначално публикуван от joro_c Преглед на мнение
            И ние се прибрахме. Не съвсем лесно, защото при опита да качим жипките на Беленташ(ама чак горе) мотора на моя се започна да издава нехарактерен звук.На Дечо патрола напрово е тих в сравнение.
            Аз като го знам как си шумеше по-принцип немога да си представя как е сега

            Коментар


            • До: Разходки на Пловдивската група!

              Първоначално публикуван от Lesov Преглед на мнение
              До сега не е имало случай в които толкова много ... МНОГО ... да ме е яд, че съм пропуснал разходка

              Времето беше приказно ...
              За тези места се точа да отида от няколко години ...

              а гледките от там са ... без думи

              ................................................... останах си само с мечтите пак ..........
              Не се притиснявай ще ги накараме да пофторят за тези като нас

              Коментар


              • До: Разходки на Пловдивската група!

                Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
                И някой попита до Искра не сте ли стигнали..Аз съм от тоя вилает-с.Леново-пък не ги знам тез чуднотии..Ама колко ли съм обикалял,де..
                Май , за да стигнем до езерото на с.Искра требе да чакаме да дойде юни. Хем да тръгнем в разумно време, хем да има време за скара и снимки, хем да стигнем хасвалта преди мръкнало. Целия път е много красив.
                Ей го , де е лятото. Чи то и една палатка на оназ поляна със скарата - няма лошо. Требе само за вода да се разтърсим.

                Коментар


                • До: Разходки на Пловдивската група!

                  Първоначално публикуван от joro_c Преглед на мнение
                  Ей го , де е лятото. Чи то и една палатка на оназ поляна със скарата - няма лошо.
                  Петьо и палатка...искам пак да го видя ... хахаххахахаххаха
                  00359893488603

                  ....нямам си вече LR...

                  Коментар


                  • До: Разходки на Пловдивската група!

                    Първоначално публикуван от zlatoto_zd Преглед на мнение
                    Петьо и палатка...искам пак да го видя ... хахаххахахаххаха
                    То май ще требе палатка тип звукозаписно студио, кат дунапрен, кат каменна вата, кат кори от яйца. И за всеки случай на 50 метра от основния лагер.
                    Иван
                    ivanp98[at]mail.бг

                    Коментар


                    • До: Разходки на Пловдивската група!

                      Първоначално публикуван от zlatoto_zd Преглед на мнение
                      Петьо и палатка...искам пак да го видя ... хахаххахахаххаха
                      По весело е с надувните душеци...
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • До: Разходки на Пловдивската група!

                        Ето и мойте снимки от неделната разходка!!! Извинявам се за закъснението но имах проблеми с компютъра .
                        Наслаждавайте се
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • До: Разходки на Пловдивската група!

                          Разхождайте се вие...дразнете ни нас без джипки(до онзи ден)...ама ще видите като изреве новия ми звяр.Ще си наваксам.
                          БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                          TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                          Съби Радев А(-) 0895745706

                          Коментар


                          • До: Разходки на Пловдивската група!

                            Първоначално публикуван от jeepman13 Преглед на мнение
                            Разхождайте се вие...дразнете ни нас без джипки(до онзи ден)...ама ще видите като изреве новия ми звяр.Ще си наваксам.
                            Не ме дръж в напрежение казвай кога и каде този уикенд да я видим

                            Коментар


                            • До: Разходки на Пловдивската група!

                              Колеги не ме устройва съботната ситуация. Надявам се да си прекарат добре. Успех на Марин.
                              Мен ми се кара Атв. Ако някой има желание да направим нещо, да пише. Аз съм навит да обиколим наоколо и около скара-бира.
                              Може и утре към 9-10 часа да се чуем и да тръгнем нанякъде.
                              Ако не, здраве да е.
                              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                              Коментар


                              • До: Разходки на Пловдивската група!

                                Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                                Колеги не ме устройва съботната ситуация. Надявам се да си прекарат добре. Успех на Марин.
                                Мен ми се кара Атв. Ако някой има желание да направим нещо, да пише. Аз съм навит да обиколим наоколо и около скара-бира.
                                Може и утре към 9-10 часа да се чуем и да тръгнем нанякъде.
                                Ако не, здраве да е.
                                Ники,да се беше обадил днес-цял следобед скарата ми миришеше на печени сърнели с масло и пилешки крилца (рзбира се,добре поляти с бира) за жалост утре ще ходим към Смолян и (няма да приемам гости ),ама на кой му пука !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X