Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групата от Пловдив - организационна тема 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Групата от Пловдив

    И друго важно се сещам.Мисля,че трябва да е в центъра,за да е по средата,относително близо-далече за всички..щото се предполага,че ще консумираме алкохол и ще се движиме с такси..ако трябва ,например,от Тракия да идвам и се връщам с такси до Прослав,ще трябва да продавам джипа..
    P.S.Що моето лого е по-малко ?!?! Не ми ходи на грандоманщината...
    [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
    Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

    Коментар


    • До: Групата от Пловдив

      Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
      И друго важно се сещам.Мисля,че трябва да е в центъра,за да е по средата,относително близо-далече за всички..щото се предполага,че ще консумираме алкохол и ще се движиме с такси..ако трябва ,например,от Тракия да идвам и се връщам с такси до Прослав,ще трябва да продавам джипа..
      P.S.Що моето лого е по-малко ?!?! Не ми ходи на грандоманщината...
      Бившите Авери, ако се сещате, на 2 мин. пеша от кръстовището на "Кап. Райчо" и "П.Д. Петков". Сега са направили там турско-български ресторант. Цените са средни, не са от най-ниските, но е на пъпа на града и има много място, както и възможност да се местят масите.
      Само за музиката не се сетих да питам.
      Мен четвъртъка не ми е удобен, защото ми е ден за бридж, ама ако се реши....ще се пренареждам. Сряда също е хубав ден.
      НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
      Omnia vincit amor !

      Коментар


      • До: Групата от Пловдив

        В петък да решаваме..Едвали ще си намерим мястото от първия път.Ако трябва ще сменяме докато ни удовлетвори...На петък кво не му харесахте ? Аз лично нямам претенции за време,място,музики и т.н..Само ,то затова и сменяме заведението,да е по-народно,да се отпусне човек и да може да се виждаме и говориме всички..не на групички или да се провикваме през масите..
        [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
        Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

        Коментар


        • До: Групата от Пловдив

          до сега не съм се включвал в петъчните сбирки на Пловдивската група, но от Приморско съм доста зарибен и ми се иска да присъствам.

          Последно ще се събирате ли този петък, каде а и от колко часа ?
          www.4x4Trips.bg

          Коментар


          • До: Групата от Пловдив

            Винаги добре дошъл ! И всеки ентусиаст ! Този петък остава старото място -кафе "Графити" в Кичук Париж от 19.00 ч. Там ще решим вече къде ще се местим за следващата седмица..
            [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
            Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

            Коментар


            • До: Групата от Пловдив

              Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
              Мен четвъртъка не ми е удобен, защото ми е ден за бридж, ама ако се реши....ще се пренареждам.
              И дума да не става! Оставаме си в петък.
              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

              Коментар


              • До: Групата от Пловдив

                Има едно кръчме срещу ТЕТ Ленин на пещерско касзва се Picasso и мисля че отговаря на всички изисквания преди малко бяхме там няма чалга кухнята е добра и масите няма смисъл да ги събираме те са много близо една до друга места за паркиране бол има маси и отвън .







                Последно редактирано от travelling; 10-09-09, 21:44. Причина: добавяне на снимки
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар


                • До: Групата от Пловдив

                  Аз съм за "кротко" заведение. Да няма силна музика, защото ще ми е интересно да слушам колегите. Нямам претенции към музиката, дори БГ музика би ми импонирала. Масите да са удобни и за салати и за чертежи, дори за разни чаркове. Задължително столове. За да сме мобилни, да се правят различни конфигурации. Ако може да е и някаква зала, част от заведение. Мястото е от значение, но повече ме интересува вътрешния уют. Предимство - заведението да се държи от наш познат, защото може да се договаряме, да се оставят разни неща и най-вече да е част от идеята. Нека да не е и скъпо. Рецесия е. Всяка седмица все пак си е разход.
                  Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                  Коментар


                  • До: Групата от Пловдив

                    Съжалявам че, и този път нама да мога да дойда
                    Споделям мнението на Вальо относно кръчмата.
                    Поздрави на всички!
                    [IMG]http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg[/IMG]TLC LJ70 - първата любов

                    Коментар


                    • До: Групата от Пловдив

                      Абе където и да сте ви казваме НАЗДРАВЕ от нас и весело изкарване!
                      LZ1AID

                      Коментар


                      • До: Групата от Пловдив

                        Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
                        ... P.S.Що моето лого е по-малко ?!?! Не ми ходи на грандоманщината...
                        Защото най-вероятно картинката си я изпратил (upload-нал) в подписа ти от панела "Картинка на подписа". Използвай прозорчето за редактиране на текст онова с ухилините и намръщени физиономии. По-нагоре съм описал как става.

                        Има ли някой от групата който разбира от графичен дизайн? Мисля, че е дошло време да си направим стилно лого което да използваме не само в подписите си. Защо не и като втора лепенка на колата или фанелки.
                        Можем да си поръчаме на фирма за графичен дизайн да ни направи лого и да ни го даде в някакъв векторен формат.
                        Последно редактирано от Niger; 11-09-09, 10:47. Причина: Правописна грешка
                        Иван
                        ivanp98[at]mail.бг

                        Коментар


                        • До: Групата от Пловдив

                          И аз това си мислех..Втора лепенка с логото на Пловдивската група ще ни ходи много на джипките.Nikita66 беше споменал и за клуб,регистриран,както си му е реда..ама тва да го хортуваме довечера..
                          [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                          Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                          Коментар


                          • До: Групата от Пловдив

                            За графичен дизайн трябва първо идея, после аз ще намеря човек и печатница. Мислете идеи!
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • До: Групата от Пловдив

                              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                              За графичен дизайн трябва първо идея, после аз ще намеря човек и печатница. Мислете идеи!
                              за съжаление нямам нищо за рисуване под ръка, дори Корел,

                              но имам идея - логото да е базирано на логото на форума, като към него има допълнение - Пловдив, или Пловдивска група - във вътрешен кръг, концентричен на наличния текст - OFFRoad- Bulgaria

                              по този начин ще се запази причастността към форума, като има и подчертана идентичност.

                              предполагам, че логото на форума не попада под защита на авторски права, и такива доработки върху него не са забранени

                              това е само идея, все пак

                              Коментар


                              • До: Групата от Пловдив

                                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                                За графичен дизайн трябва първо идея, после аз ще намеря човек и печатница. Мислете идеи!
                                Да де. Идеята е най-важното. Има ли го на векторен файл, другото е лесно.

                                Предполагам, че един художник, който си изкарва хляба с дизайн, ще иска да разбере:
                                - Какво искаш да кажеш с това лого
                                - Какво очакваш да промени (в бизнеса ти, в организацията, в имиджа)
                                - Какво послание искаш да отправиш към аудиторията.
                                - Как си го представяш (този въпрос може би трябва да е последен)

                                и много други подобни въпроси които ще му дадат представа какво искаш и как си го представяш. Ще го насочат какви форми да използва, какви цветове и т.н.
                                По-скоро ние трябва да имаме отговори. Другото професионалиста ще го направи.

                                Не може просто да кажем на някой "Направи ми лого" и той да се захване да го рисува. Ако се захване да го прави без да е задавал въпроси от сорта на горните, значи е шарлатанин. Ще стане нещо от рода "Какъвто въпроса, такъв и отговора"


                                Искам да кажа, че ако ще си правим лого, трябва да знаем защо го искаме и какво искаме то да казва на хората които го гледат.
                                Иван
                                ivanp98[at]mail.бг

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X