Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групата от Пловдив - организационна тема 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Групата от Пловдив

    Момчета вече реших - Жив, умрял да дойда да ви видя, пък било то и за няколко часа. Разбира се при нормално стечение на обстоятелствата ще гледам да дойда в събота по обед и да остана за неделя.
    http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


    http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
    http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

    Коментар


    • До: Групата от Пловдив

      Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
      Тази вечер много хора, много теми за обсъждане, много мнения

      Но в резюме какво се реши за "Пловдив и приятели" на 17-18.10.09: Събират се по 10лв на глава от хората от пловдивската група, които ще присъстват(без децата) за изхранването в събота вечерта. За събота и за неделя на обяд всеки сам се спасява Касиер е Фани - тя ще каже къде и как може да и дадете парите.
      Ще бъдат организирани и групи за колективно пътуване до хижата в събота сутринта: най-вероятно 2 групи една по черен път и една по асфалта
      Гответе се за купон - само от Пловдив за сега сме около 45 човека, а ще имаме и гости от Велинград, Карлово, Стара Загора, Смолян...
      Сумата от 10 лева се събира до полунощ /17-ти/ от всички Пловдивчани, дължащи данък "Купон". Гостите са освободени от тези парични ангажименти, но могат да носят свои кулинарни произведения, ако желаят да впечатлят някого. След като се върне Наско, ще се организира кратко заседание на тема "Какво добиче да мине през огъня", и ще бъде предоставено на вашето внимание.
      Стояне! Измисли някакъв затворен форум, за да обсъди нашата група тези деликатни теми - храна, вода и гориво. Да не ни гледат хората, как се мъчиме.
      Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

      Коментар


      • До: Групата от Пловдив

        Аз съм съгласен за квото решите и за грух грух или за бее бее!

        Коментар


        • До: Групата от Пловдив

          Керван "Тойота" снощи късно се прибра в Пловдив
          Прикачени файлове
          BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

          Коментар


          • До: Групата от Пловдив

            Добре дошли а с Дефендъра какво стана?

            Нали си имаме наш раздел в групи там да разискваме подробностите
            [SIGPIC][/SIGPIC]
            RR Classic

            Коментар


            • До: Групата от Пловдив

              Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
              Керван "Тойота" снощи късно се прибра в Пловдив
              Другия път искам да ме в земите
              И каква е тази тойота най отпред

              Коментар


              • До: Групата от Пловдив

                Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                Сумата от 10 лева се събира до полунощ /17-ти/ от всички Пловдивчани, дължащи данък "Купон". Гостите са освободени от тези парични ангажименти, но могат да носят свои кулинарни произведения, ако желаят да впечатлят някого. След като се върне Наско, ще се организира кратко заседание на тема "Какво добиче да мине през огъня", и ще бъде предоставено на вашето внимание.
                Стояне! Измисли някакъв затворен форум, за да обсъди нашата група тези деликатни теми - храна, вода и гориво. Да не ни гледат хората, как се мъчиме.
                Кой събира парите и кога да ги дадем?
                БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                Съби Радев А(-) 0895745706

                Коментар


                • До: Групата от Пловдив

                  Ф А Н И!

                  Чуйте се! В краен случай на самата сбирка.
                  Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                  Коментар


                  • До: Групата от Пловдив

                    Имаше идея да помолиме администрацията да даде права на Стоян Дефендъра да модерира Пловдивските теми, та да има някакъв ред, че сега е салата.
                    Нека съгласните да го напишат.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • До: Групата от Пловдив

                      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                      Имаше идея да помолиме администрацията да даде права на Стоян Дефендъра да модерира Пловдивските теми, та да има някакъв ред, че сега е салата.
                      Нека съгласните да го напишат.
                      Да, и аз подкрепям тази идея.
                      0877 83 30 90 - Жоро

                      Коментар


                      • До: Групата от Пловдив

                        Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                        Имаше идея да помолиме администрацията да даде права на Стоян Дефендъра да модерира Пловдивските теми, та да има някакъв ред, че сега е салата.
                        Нека съгласните да го напишат.
                        Съгласен
                        00359893488603

                        ....нямам си вече LR...

                        Коментар


                        • До: Групата от Пловдив

                          По-скоро тябва да питаме някой да ли е против,че той няма много да е съгласен е ясно .
                          И аз съм за
                          [SIGPIC][/SIGPIC]
                          RR Classic

                          Коментар


                          • До: Групата от Пловдив

                            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                            Имаше идея да помолиме администрацията да даде права на Стоян Дефендъра да модерира Пловдивските теми, та да има някакъв ред, че сега е салата.
                            Нека съгласните да го напишат.
                            Съгласен !Трябва да има ред !!!
                            Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                            костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                            Коментар


                            • До: Групата от Пловдив

                              Първоначално публикуван от karata_z Преглед на мнение
                              Съгласен !Трябва да има ред !!!
                              +1
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                              http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                              http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                              Коментар


                              • До: Групата от Пловдив

                                Първоначално публикуван от ders4 Преглед на мнение
                                По-скоро тябва да питаме някой да ли е против,че той няма много да е съгласен е ясно .
                                И аз съм за
                                То е ясно, че ако тръгне нещо да се променя аз ще съм... По скоро трябва да видим какво ще се промени - имайте търпение 1-2 дни
                                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X