Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групата от Пловдив - организационна тема 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Групата от Пловдив

    Ми да местим срещите там тогава..Верно отдавна не съм ходил на таверна.
    [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
    Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

    Коментар


    • До: Групата от Пловдив

      ами...тази музика си е супер за маса и с приятна компания но к-с русалка също е добре вие решавате
      Последно редактирано от gogo_spama; 26-10-09, 19:45.

      Коментар


      • До: Групата от Пловдив

        До цялата група.
        На 31.10.2009 и 01.11.2009 ще се проведе състезание в Самоков на което ще участва наща гордост Наско(roky).
        Моля всички от Пловдевската група който са решили да ходят да споделят, за да се организираме кой с кой и как ще пътува, а също кой с кой и как ще спи

        Коментар


        • До: Групата от Пловдив

          Аз мисля да ходя. По всяка вероятност с Патрола. Не знам сам ли!
          Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

          Коментар


          • До: Групата от Пловдив

            Аз говорих с Наско и май ще ходя с Тераното защото имал много гуми и аз ще взема 4бр при мен.Освн ако някои не идва с бус там.

            Коментар


            • До: Групата от Пловдив

              Кажете нещо повече за Самоков ?
              Каква е програмата на събитието?
              Има ли сайт за случая ?

              Има ли проучване по въпроса със спането ?

              Аз мога да дойда с Буса, но още не съм сигурен дали ми се идва
              www.4x4Trips.bg

              Коментар


              • До: Групата от Пловдив

                Първоначално публикуван от kalasha Преглед на мнение
                До цялата група.
                На 31.10.2009 и 01.11.2009 ще се проведе състезание в Самоков на което ще участва наща гордост Наско(roky).
                Моля всички от Пловдевската група който са решили да ходят да споделят, за да се организираме кой с кой и как ще пътува, а също кой с кой и как ще спи
                И на мен ми се идва ама имам хора на хижата.Успех на Наско и весело и кално прекарване на групата
                Със себе си съм имал повече проблеми,
                отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                Коментар


                • До: Групата от Пловдив

                  Ето малко повече информация Любителски траял в гр.Самоков-31.10 и 01.11.2009. ‎( 1 2 3 ... Последна страница)
                  Ако искате на срещата в петък ще се разберем за пътуването а за спането трябва да се правят резервации,може да питате Наско (roky) в кой хотел е и да си запазите там стаи

                  Коментар


                  • До: Групата от Пловдив

                    Аз ще ходя-събота и неделя...ще гледам и ще си къркам !

                    Коментар


                    • До: Групата от Пловдив

                      Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                      Аз ще ходя-събота и неделя...ще гледам и ще си къркам !
                      Ице да внимвате със свинския грип в Самоков.Един съвет-повече къркане и никакъв вирус няма да припари до вас
                      Със себе си съм имал повече проблеми,
                      отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                      Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                      Коментар


                      • До: Групата от Пловдив

                        Колеги,

                        Понеже си нямам лешенка с логото на форума, днес поръчах нови 20 броя за мен и за такива като мен.
                        Незнам колко ще струват, но мисля че ще са максимум до 1 лев всяка. Една позната ще ги направи и не я питах за цената.

                        Ако има повече от 19 желаещи кажете и ще поръчам повече.
                        На 6/7/8.10.2009 на сбирката на MITSUBISHI ще занеса поне 19, ако искате и други, няма проблем

                        Коментар


                        • До: Групата от Пловдив

                          Тази вечер на Русалка ли сме?Часът предполага е същия?
                          Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                          Коментар


                          • До: Групата от Пловдив

                            Първоначално публикуван от kalasha Преглед на мнение
                            До цялата група.
                            На 31.10.2009 и 01.11.2009 ще се проведе състезание в Самоков на което ще участва наща гордост Наско(roky).
                            Моля всички от Пловдевската група който са решили да ходят да споделят, за да се организираме кой с кой и как ще пътува, а също кой с кой и как ще спи
                            Аз ще ходя!
                            Ако организирате групово придвижване до Самоков - ще се присъединя към колоната, - ако нямате против!
                            От къде ще минава кервана /През Пазарджик или по магистралата/???
                            В колко часа да се чакаме??
                            ________________________________________________________________________________________
                            Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                            HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                            Коментар


                            • До: Групата от Пловдив

                              Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                              Аз ще ходя!
                              Ако организирате групово придвижване до Самоков - ще се присъединя към колоната, - ако нямате против!
                              От къде ще минава кервана /През Пазарджик или по магистралата/???
                              В колко часа да се чакаме??
                              Тази вечер ще решим на срещата и ще пиша малко по късно, а за присъединяването няма никакъв проблем

                              Коментар


                              • До: Групата от Пловдив

                                От Велинград съм само аз и едно приятелче.Ще се видим на трасето.Но като зрители.
                                sigpic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X