Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групата от Пловдив - организационна тема 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Групата от Пловдив

    К'ви сте репи! :-))))))
    Поздрави!

    Коментар


    • До: Групата от Пловдив

      Здравейте, за тези които не са на Тетевен

      Утре сутринта ( Неделя ) среща 9:30 - 10:00ч на бензиностанция ЕКО на Кукленско Шосе ( след хотел Родопи ) за разходка из Родопите. Първоначална нагласа .. от близките села през х. Персенк към Хвойна ...
      www.4x4Trips.bg

      Коментар


      • До: Групата от Пловдив

        Имаше още една подобна идея за неделя. Да се съберем на ЕКО-то в 9,30 и шЪвидим.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • До: Групата от Пловдив

          Ще се видим на ЕКОТО тогава.Дано този път разхотката да е малко по бавна от останалите

          Коментар


          • До: Групата от Пловдив

            Първоначално публикуван от zlatoto_zd Преглед на мнение
            Аз не мога, съжалявам
            Това вашето семеиство ми убягва напоследък.Ще има санкции

            Коментар


            • До: Групата от Пловдив

              Първоначално публикуван от pajero I Преглед на мнение
              Ще се видим на ЕКОТО тогава.Дано този път разхотката да е малко по бавна от останалите
              Ако пак ще караме ралирейд аз фащам шумата.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • До: Групата от Пловдив

                Дайте да въведем нещо като ред, че инак става много объркано Предлагам да обсъждаме разходките в една от тези теми:
                Разходки около Пловдив!
                Каляне над Пловдив!
                според това каква ще е степента(предполагаема!) на трудност

                Информация за представянето на Наско и Антон? Знам, че времето им е към 6 мин, но това къде ги класира
                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                Коментар


                • До: Групата от Пловдив

                  [QUOTE=stojan_defender-a;861358] Дайте да въведем нещо като ред, че инак става много объркано Предлагам да обсъждаме разходките в една от тези теми:
                  Разходки около Пловдив!
                  Каляне над Пловдив!
                  според това каква ще е степента(предполагаема!) на трудност/QUOTE]

                  Напълно съгласен така се знае за какво става дума !!!!
                  Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                  костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                  Коментар


                  • До: Групата от Пловдив

                    Наско се представи отлично. Щом "англичанина" е около 7 минути. Кара бавно, спокойно и много технично. Премина "калното" препятствие. Там 90 % от джипките ги изтеглиха - без значение на марката /даже и Г-та/. Уморен съм! Имам и снимки.

                    Колкото до темите - да се преименува "Разходки на Пловдивската група". Там да има и покани за разходки и снимки. Ако искате да направим и тема - Хард разходки на.....
                    В темата Пловдивската група да си пишем за другите неща.
                    Дайте да занулим темите /примерно 2009г., 2010 г. или по сезони/.

                    Утре с АТВ става ли?
                    Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                    Коментар


                    • До: Групата от Пловдив

                      Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                      Наско се представи отлично. Щом "англичанина" е около 7 минути. Кара бавно, спокойно и много технично. Премина "калното" препятствие. Там 90 % от джипките ги изтеглиха - без значение на марката /даже и Г-та/. Уморен съм! Имам и снимки.

                      Колкото до темите - да се преименува "Разходки на Пловдивската група". Там да има и покани за разходки и снимки. Ако искате да направим и тема - Хард разходки на.....
                      В темата Пловдивската група да си пишем за другите неща.
                      Дайте да занулим темите /примерно 2009г., 2010 г. или по сезони/.

                      Утре с АТВ става ли?
                      Да са ни честити новите заглавия на темите
                      Разходки на Пловдивската група!
                      Хард разходки на Пловдивската група!
                      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                      Коментар


                      • До: Групата от Пловдив

                        Евала!
                        Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                        Коментар


                        • До: Групата от Пловдив

                          Честито !!!!! За темите !



                          Браво на Наско !!!!
                          Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
                          костeнурков спринт.... и в гората !!!!

                          Коментар


                          • До: Групата от Пловдив

                            Да, така по лесно ще се ориентираме !
                            www.4x4Trips.bg

                            Коментар


                            • До: Групата от Пловдив

                              Наско е 4-ти от вчерашния етап. Както казах, караше спокойно и технично. Имаше ресурс да намали времето, но не поиска да рискува. Впрочем и аз това го посъветвах. Лошото е, че 10-на участници са с много близки точки и това, че Наско ще минава днешното трасе един от първите. Има много роса и супер гадни наклончета. Да му пожелаем успех! Заръката е отново да не рискува. По-добре в първата 10-ка, пък догодина да започне по-агресивно.
                              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                              Коментар


                              • До: Групата от Пловдив

                                Има ли някой на Ти с навигациите за PDA устройства? От скоро съм с HTC Tytn 2 с инсталирана IGO My Way 8 /уж има някви карти, но не се показват на навигацията, а може и да няма, не съм ровил много/. Мисля да сложа и Гармин освен Игото, защото картите са по-добри. Знам, че във форума е писано много, , но ако има някой разбирач да си признава в удобно за него време да направим среща да инсталираме карти и евентуално Гармин /бирата от мен, а може и нещо на скара/. На първо време ще се задоволя с карта на България, може би на няколко околни страни и евентуално на държавите от България до Англия /не че смятам да ходя с кола, но все пак/. Не е спешна работата, още повече, че аз не съм в Пловдив в момента. Благодаря предварително на отзовалите се.

                                Я пишете как е минало днес в Тетевен.
                                http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                                http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                                http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X