Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групата от Пловдив - организационна тема 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Групата от Пловдив

    Туй е нестандартен мач..Ти май не разбра за кое говоря..
    Ей го на пак.
    http://www.vbox7.com/play:e882f389
    [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
    Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

    Коментар


    • До: Групата от Пловдив

      не бе,човеко, ти не ме разбра - получавам уртикария и нощно напикаване от футболни мачове под всякакъв вид...

      иначе, клипа е жесток
      Последно редактирано от Veni1; 17-09-09, 16:44.

      Коментар


      • До: Групата от Пловдив

        Ааа,да ..аз не съм те разбрал ..Сори
        [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
        Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

        Коментар


        • До: Групата от Пловдив

          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          не бе,човеко ти не ме разбра - получавам уртикария и нощно напикаване от футболни мачове под всякакъв вид...

          иначе, клипа е жесток
          То и аз получавам, ама мисля да участвам ако е след 20.00ч. мача или в неделя, по простата причина че не мога да си се представя сред хора с такава пижама да гоня топка с залепен бинокъл на киликандзерите.... голям смях ще е.
          0877 83 30 90 - Жоро

          Коментар


          • До: Групата от Пловдив

            Първоначално публикуван от stanlypld Преглед на мнение
            То и аз получавам, ама мисля да участвам ако е след 20.00ч. мача или в неделя, по простата причина че не мога да си се представя сред хора с такава пижама да гоня топка с залепен бинокъл на киликандзерите.... голям смях ще е.
            ама какви хора, моля ти се...

            само ние ще си бъдем - наши хора, демек...

            ама това - след 20.00 - ми тогава е баш ракиено време..

            как ли ще стане?

            Коментар


            • До: Групата от Пловдив

              Аууууу, вие сте болни хора бе. Грижете се за здравето си и си пийте хапчетата редовно

              Коментар


              • До: Групата от Пловдив

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                ама какви хора, моля ти се...

                само ние ще си бъдем - наши хора, демек...

                ама това - след 20.00 - ми тогава е баш ракиено време..

                как ли ще стане?
                На футболно игрище осветено и с тревичка има много из града платени такива, че и публика ще има
                0877 83 30 90 - Жоро

                Коментар


                • До: Групата от Пловдив

                  Речено-сторено.
                  Мариянкее,после пуснем видео.Представи си на събора ако се беше организирал такъв мач
                  [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                  Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                  Коментар


                  • До: Групата от Пловдив

                    Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
                    Речено-сторено.
                    Мариянкее,после пуснем видео.Представи си на събора ако се беше организирал такъв мач
                    Ахахахах не е късно. Аз само чакам ВИП покана и идвам
                    Решила съм да ви се изцопам като тежест на някоя разходка, ама само да направя комплекта с гумите - скоро скоро .......

                    П.П. Пижами търсите ли?

                    Коментар


                    • До: Групата от Пловдив

                      Винаги добре дошла ! Току що ходих да търся пижами..да нямаш нещо напредвид ?!?! Утре ще търся и бинокли..или очила..Иначе гуми и аз нямам,по-зле съм и от тебе с гумите..
                      [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                      Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                      Коментар


                      • До: Групата от Пловдив

                        Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
                        Винаги добре дошла ! Току що ходих да търся пижами..да нямаш нещо напредвид ?!?! Утре ще търся и бинокли..или очила..Иначе гуми и аз нямам,по-зле съм и от тебе с гумите..
                        Аааа нямам нищо впредвид. За гумите - ти виждал ли си ги моите бре
                        Грайфер - няма милиметър. Срам ме е, че съм с тях. Румбата (на латиница Румбата, не на кирилица) ми каза да се скрия с тея гуми и аз се крия, щото нямало такава мъгла за мойте гуми и трябвало специална мъгла да ми измислят
                        Аре лека вечер на всички, като купиш и бинокли и пиене и ядене идвам Въжета имате нали? Че аз и въже нямам

                        Коментар


                        • До: Групата от Пловдив

                          Да,ама моите са....само 3
                          [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                          Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                          Коментар


                          • До: Групата от Пловдив

                            Ей луди. Аз предлагам първо всеки по 2 бири на екс и после тоя футбол.
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                            http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                            http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                            Коментар


                            • До: Групата от Пловдив

                              Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
                              Ей луди. Аз предлагам първо всеки по 2 бири на екс и после тоя футбол.
                              2 добре ама що бири не можах да разбера ... ще вземем да се пресечем нещо с тия студени бири и после ще "окаляме терена" дет са вика.
                              0877 83 30 90 - Жоро

                              Коментар


                              • До: Групата от Пловдив

                                Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
                                Супер..Това е идея. Ама е хубаво отборите да са с еднакви пижами. Ще си купиме-и те не са скъпи.Давайте предложения къде може да изиграем мача ?!?!
                                Я не се излагай бе. Магазин "Гигант за 1 лев" няма. Ние с тебе ако се облечеме в пижами от Магазин "за 1 лев" (най голямата 42 номер) няма да има нужда от бинокли. Само като се покажеме и публиката ще попада.

                                Място:
                                1 Хотел Империал
                                2. Има една зала преди БауМакс
                                3. Игрището на Оризари. Има място и за много готин траял и ресторантче и гьол....и не е далече.

                                ПП Петък от 19ч. ли остана?
                                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X