Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Кво по точно те интересува? Аз ще идвам, ако трябва и с влака. За другите не знам.
    ТАРГА ти ела до Разград да пътуваме заедно на там че ме страх с таралясника до там самичък да пътувам.

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

      Щом ще идвате толкова навигатори, ще Ви трябва един шофьор поне. Едно Паджеро от Сф. още от петък вечерта.
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
        Щом ще идвате толкова навигатори, ще Ви трябва един шофьор поне. Едно Паджеро от Сф. още от петък вечерта.
        С точно този шофьор мога да изкарам целия календар запазих апартаментче от петък.

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

          Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
          игра на думи,не се заяждай,че дъртите сме способни на чудеса
          Ааааааа , чувал съм го това , ,, С умрял смок се бъзикай , с умрял пищов(мъжко достойнство) не се бъзикай ,, Така казваха старите хора Ха дано ама на дали така казваха бабите
          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

            Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
            Ааааааа , чувал съм го това , ,, С умрял смок се бъзикай , с умрял пищов(мъжко достойнство) не се бъзикай ,, Така казваха старите хора Ха дано ама на дали така казваха бабите
            Виж, младите девойки са на мнението на старите хора
            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
            0888 315 794
            LZ1UPI
            A1 (Rh+)

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

              Петър Павлов/Димитър Киряков, RRC/Пловдив

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
                ТАРГА ти ела до Разград да пътуваме заедно на там че ме страх с таралясника до там самичък да пътувам.
                Вероятно ще съм със жената и хлапето.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                  Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
                  Петър Павлов/Димитър Киряков, RRC/Пловдив
                  1.Антон Донев/...................................Сузуки Витара/Сливен
                  2.Тедор Енев /....................................ЛР Дефендер /Троян
                  3.Радо Метала/...................................Сузуки с крила/Сливен,Ямбол
                  4.Стоян Францов/........................ УАЗ/София
                  5.Петър Павлов/Димитър Киряков, RRC/Пловдив
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                    Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                    Виж, младите девойки са на мнението на старите хора
                    Според мен бабите знаят цялата истина
                    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                      Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
                      С точно този шофьор мога да изкарам целия календар запазих апартаментче от петък.
                      Андро,тренирай,че ще се пускаме на траяла в неделя.
                      Нека силата да бъде с нас!
                      Suzuki Grand Vitara
                      +34 642 91 4154

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                        Щом ще идвате толкова навигатори, ще Ви трябва един шофьор поне. Едно Паджеро от Сф. още от петък вечерта.
                        А така,размърдахте се.Нещо като зимно Приморско се заформя.Само дето шатра няма да има,ама аз ще нося моята,пък ако остане време ще я разпна набързо на барбекюто.Столове и маси осигурени.Носете си вилици и чаши.
                        Нека силата да бъде с нас!
                        Suzuki Grand Vitara
                        +34 642 91 4154

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                          Младежите да не закачат бат си Радо,щото една мечка от Карандила още ми носи мед
                          Нека силата да бъде с нас!
                          Suzuki Grand Vitara
                          +34 642 91 4154

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                            Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                            А така,размърдахте се.Нещо като зимно Приморско се заформя.......Носете си вилици и чаши.
                            Вилици и чаши - подсигурени. Носи колани и сапани, че ще докараме и децата.
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                              Дядо Радо няма се плашиш и по нашите горички има Мечки . За шатрата и масите не се притеснявай Аз ще ходя от сабален на мястото и ще правим лагера . Ще има и метална каса с няколко катинара за алкохола , да не бъркам в нея предварително .
                              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                              тел. 0889 017703
                              0897 516030

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                                Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                                Вилици и чаши - подсигурени. Носи колани и сапани, че ще докараме и децата.
                                Коланите са мои, ама взимам скъпо.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X