Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

    Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
    Дядо Радо няма се плашиш и по нашите горички има Мечки . За шатрата и масите не се притеснявай Аз ще ходя от сабален на мястото и ще правим лагера . Ще има и метална каса с няколко катинара за алкохола , да не бъркам в нея предварително .
    Виж,още на старозагорски мечки не съм налитал,ама то не е късно.За алкохола не се тревожи,ще нося достатъчно,щото ми артиса.Иначе за масите и столовете сериозно-кръстчето ме наболява,та не ми се седи надървен като заралийски к....р.
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

      Купона се очертава да е сериозен.
      Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
      Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

        Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
        Дядо Радо няма се плашиш и по нашите горички има Мечки . За шатрата и масите не се притеснявай Аз ще ходя от сабален на мястото и ще правим лагера . Ще има и метална каса с няколко катинара за алкохола , да не бъркам в нея предварително .
        А в кого ще са ключовете
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

          Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
          А в кого ще са ключовете
          Ще разберем като идем на мястото.
          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

            Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
            Ще разберем като идем на мястото.
            Гаргата без бой ще каже.
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

              След малко почвам да разреждам ракията,че е е над 55 градуса.От есента се улежава и трябва да я поразръчкам малко.След това ще подремне малко в едно дъбово буренце и за срещата ще е готова.Винцето е натокано и е готово за транспортиране до Ст.Загора.Поздрави на всички и до скоро!
              Нека силата да бъде с нас!
              Suzuki Grand Vitara
              +34 642 91 4154

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                Радо, ти като за национален банкет се стягаш!?
                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                  Ми щом срещата е национална,то и представянето трябва да е на национално ниво.Ракийката е темперирана на 45 алкохолни градуса,сега отлежава в буренцето.Хем да омекне,хем и цвят да хване.Както всички знаете бат Радо е винаги за купона и доброто настроение.А и целта на събора е такава-да се видим,да се преброим,да се забавляваме,да споделим бъдещите си "творчески планове" и да се веселим.Ще се срещнем добри и стари приятели,ще си побъбрим,пък после каквото дойде.Да не забравяме,че първите ми стъпки в офроуда започнаха от Ст.Загора,затова имам сантимент и се подготвям подобаващо.
                  п.п.Витарката е подготвена за събора,инвентара е накачен,само чакам датата.
                  Нека силата да бъде с нас!
                  Suzuki Grand Vitara
                  +34 642 91 4154

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                    Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                    Ми щом срещата е национална,то и представянето трябва да е на национално ниво.Ракийката е темперирана на 45 алкохолни градуса,сега отлежава в буренцето.Хем да омекне,хем и цвят да хване.Както всички знаете бат Радо е винаги за купона и доброто настроение.А и целта на събора е такава-да се видим,да се преброим,да се забавляваме,да споделим бъдещите си "творчески планове" и да се веселим.Ще се срещнем добри и стари приятели,ще си побъбрим,пък после каквото дойде.Да не забравяме,че първите ми стъпки в офроуда започнаха от Ст.Загора,затова имам сантимент и се подготвям подобаващо.
                    п.п.Витарката е подготвена за събора,инвентара е накачен,само чакам датата.
                    Да разбираме ли, че...си махнал теглича..., и си сложил в джипката още няколко диска на AC/DC
                    Последно редактирано от lubashki777; 14-01-14, 19:48.
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                      Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                      След малко почвам да разреждам ракията,че е е над 55 градуса.От есента се улежава и трябва да я поразръчкам малко.След това ще подремне малко в едно дъбово буренце и за срещата ще е готова.Винцето е натокано и е готово за транспортиране до Ст.Загора.Поздрави на всички и до скоро!

                      Градуса е добър не го събаряй ! Няма да пукаш цяла вечер ,сядаш забиваш три големи и си лягаш на дивана . Славине да не забравите в ресторанта да сложите едно диванче ,че Радо като хапне и пийне си ляга Като на разходката в стара планина ,имам и снимка ама не ми се търси ,как Радо още в 22:00 се хвърли на дивана в кръчмата и заспа Тогава май не беше разредил ракията .
                      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                        Тъй като диванче да се уреди ще усложни организацията, той явно за това предвидливо ще разрежда ракията...
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                          Е, от нас ядене, пиене и малко каране.
                          ТЛК-120 Николай Колев
                          0898521295

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                            По повод на обажданията на колеги които ще идват по отрано от Петък и имат желание да покарат,мога да им спретна индивидуална програма по сравнително къс маршрут за начесване,ама не давам гаранция че ще им останат здрави джипките за разходката в Събота.
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                              Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                              По повод на обажданията на колеги които ще идват по отрано от Петък и имат желание да покарат,мога да им спретна индивидуална програма по сравнително къс маршрут за начесване,ама не давам гаранция че ще им останат здрави джипките за разходката в Събота.
                              Супер ако има мераклии и ние братя Диневи идваме .
                              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                              тел. 0889 017703
                              0897 516030

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                                Утре ще копаме по трасето на траяла . Като гледам първите записали се, голямо копане ще падне.Нема се плашите , ще е нещо средно между Лазарово и Париж Дакар, ????? Слагам батериите да се зареждат и утре вечер фотоси от трасето .
                                .
                                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                                тел. 0889 017703
                                0897 516030

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X