Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

    Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
    Да не си търсиш ремарке.
    Да ! В него си влача приятел, раздумка, багаж, провизии разни и т.н.
    Пък като се наложи, както пише Гаргата, ще ме извлачи и от калта, Фифи е доказала своите способности, особено като и се махне предната броня и я превърне в спойлер .

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

      Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
      Тедо ако дойде с онова квадратното зелено англиско нещо не му трябва ремарке ще го влачим по целя път
      Ми кво сега, нали сте домакини, ще ме влачите, ако не сте подравнили с некое КАМАЦУ. И да почистите клоните щото да не си одраскам боята.

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

        Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
        Ми кво сега, нали сте домакини, ще ме влачите, ако не сте подравнили с некое КАМАЦУ. И да почистите клоните щото да не си одраскам боята.
        Фифи за Английско чудо е доста добра машина,може да се наложи да се докаже още веднъж,извлачвайки други доказани...
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

          Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
          Фифи за Английско чудо е доста добра машина,може да се наложи да се докаже още веднъж,извлачвайки други доказани...
          Фифи е на Джанго Витарата

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

            Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
            Фифи е на Джанго Витарата
            Аааа,моя грешка,аз за Английския Шрек помислих че сте го кръстили Фифи,и си рекох колко недостойно нежно име за таз внушителна инак и толкоз ценена на Острова марка..
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

              Да ви кажа право,кефя се на дискусията.Това е духа на офроудъра.Струва ми се,че приятели и от други градове трябва да се включат,най-малкото за да знаем с кого ще се срещнем.Ние от Ямбол и Сливен се готвим старателно,напълно съм съм сигурен,че Ники и Антон ще ни представят подобаващо.Аз макар и аматъор ще направя всичко възможно да дам своята лепта в представянето ни.Дори само да крася събора и да ви веселя,ще ми е достатъчно.Ще се пусна и в организираната надпревара,доколкото Витарката ми позволява,но поне имам дух да участвам.Надявам се тази година да не затъна безславно в някой коловоз и да стававам за джумбиш.Но каквото,толкова.Поздрави и до скоро!
              п.п.Поне сложих пантите на капака и не е вързан със сезал,левия калник малко ми бяга на завоите и се отделя от Витарката,но се надявам все пак да си го прибера в Ямбол.
              Нека силата да бъде с нас!
              Suzuki Grand Vitara
              +34 642 91 4154

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                Да ! В него си влача приятел, раздумка, багаж, провизии разни и т.н.
                Пък като се наложи, както пише Гаргата, ще ме извлачи и от калта, Фифи е доказала своите способности, особено като и се махне предната броня и я превърне в спойлер .
                Е хайде сега за твое успокоение ще ти издам една тайна идвам с паркетника така че си носи коланче ако не доиде Фифи ще влачиш Рудолф
                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                тел.088четири 9едно9 4нула4
                -------------------------------------------------------

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                  Няма да е зле участниците в траяла да се запишат ,за да е по-лесна организацията,а и да се разбере конкуренцията

                  1.Антон Донев/...................................Сузуки Витара/Сливен
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                    Айде бе,няма ли други мераклии за траяла.Ще се пробвам,щото организаторите обещаха награда за най-стария състезател.Виж,може да не се преборя с подготвените машини,но поне имам шансове да грабна приза "най-дърт участник".
                    Нека силата да бъде с нас!
                    Suzuki Grand Vitara
                    +34 642 91 4154

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                      Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                      Айде бе,няма ли други мераклии за траяла.Ще се пробвам,щото организаторите обещаха награда за най-стария състезател.Виж,може да не се преборя с подготвените машини,но поне имам шансове да грабна приза "най-дърт участник".
                      Виж за дърт участник може да те дарят ,ама за стар състезател едва ли
                      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                        Няма да е зле участниците в траяла да се запишат ,за да е по-лесна организацията,а и да се разбере конкуренцията
                        1.Антон Донев/...................................Сузуки Витара/Сливен
                        2.Тедор Енев /....................................ЛР Дефендер /Троян
                        Последно редактирано от Marin Stoyanov; 13-01-14, 06:29.

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                          Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                          Виж за дърт участник може да те дарят ,ама за стар състезател едва ли
                          игра на думи,не се заяждай,че дъртите сме способни на чудеса
                          Нека силата да бъде с нас!
                          Suzuki Grand Vitara
                          +34 642 91 4154

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                            1.Антон Донев/...................................Сузуки Витара/Сливен
                            2.Тедор Енев /....................................ЛР Дефендер /Троян[/QUOTE]
                            3.Радо Метала/...................................Сузуки с крила/Сливен,Ямбол
                            Нека силата да бъде с нас!
                            Suzuki Grand Vitara
                            +34 642 91 4154

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                              4. Стоян Францов/........................ УАЗ/София

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                                1.Антон Донев/...................................Сузуки Витара/Сливен
                                2.Тедор Енев /....................................ЛР Дефендер /Троян
                                3.Радо Метала/...................................Сузуки с крила/Сливен,Ямбол
                                4.Стоян Францов/........................ УАЗ/София
                                5.Петър Павлов/Димитър Киряков, RRC/Пловдив
                                Последно редактирано от Marin Stoyanov; 13-01-14, 20:26.
                                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X