Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

    Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
    Ако си говорил с мениджърката и тя май не знае какво има освен тонколоните, смесител или усилвател... лошото е, че и аз не разбирам, но мога да отида да снимам какво имат и да се разберем какво точно да осигурят ако го нямат. Щом по принцип имат и певица би трябвало да имат усилвател нали?
    Ами усилвателя бил под наем и май си го прибрали хората, разбрахме се с нея да се чуем по-другия понеделник за изясняване
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

      Би трябвало да го имат усилватела,че 2 x 300 стъпало,трудно ще намеря.Славине ако не е проблем иди ги снимай ако не аз да ида,да уточним нещата,ако трябва да търсим стъпало своевременноМеждо другото тонколоните са меко казано масивни и май са 4 бр.
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

        Абе стъпала има колкото искате там,щеси изкормите едно-бетонно например
        boko
        Jeeep---KIA
        https://www.facebook.com/autoboko/

        Коментар


        • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

          Днес и аз се записах за нощувките. Заедно с голямото лапе-двама човека сме.
          Абе, мисля си, че барбекюто не е в точният ден. Щото в неделя всички ще тръгваме, и разните алкохоли са силно противопоказни за книжките ни. А барбекю без вино, или поне бира е като джип без кал Не може ли да се организира трасето така, че двата маршрута да се съберат някъде, и там да си направим огъня и печенето на мръвки.
          Само идея, вие си знаете.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Днес и аз се записах за нощувките. Заедно с голямото лапе-двама човека сме.
            Абе, мисля си, че барбекюто не е в точният ден. Щото в неделя всички ще тръгваме, и разните алкохоли са силно противопоказни за книжките ни. А барбекю без вино, или поне бира е като джип без кал Не може ли да се организира трасето така, че двата маршрута да се съберат някъде, и там да си направим огъня и печенето на мръвки.
            Само идея, вие си знаете.
            Ами да тръгнем по-рано в събота, и някъде към 3 да направим почивка с барбекю
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

              Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
              Ами да тръгнем по-рано в събота, и някъде към 3 да направим почивка с барбекю
              Нещо такова имах предвид. Само трябва да се знае със сигурност, та да си вземем нещата за върху скарите

              Колко километра ще е трасето? Да не се окаже, че 45 л газ няма да ми стигнат, ида се наложида ме дърпате?..
              И има ли наблизо(в смисъл до няколко километра) бензиностанция, за да заредим преди началото на разходката.
              Че както нямам бензинов резервоар...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                Ще си заредите гориво в града,няма вариант да не ти стигне толкова гориво,разходката ще бъде сравнително лека,в Неделя ще прогоним маршрута,другарите от клуба не искат хард изпълнения,понеже може да осъмнем в калта,и все пак като минат 10 джипки следващите ще виждат зор,а за Събота се съмнявам да има време за барбекю,ако искате елате в Петък,тогава ще го направим
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Абе, мисля си, че барбекюто не е в точният ден. Щото в неделя всички ще тръгваме, и разните алкохоли са силно противопоказни за книжките ни. А барбекю без вино, или поне бира е като джип без кал Не може ли да се организира трасето така, че двата маршрута да се съберат някъде, и там да си направим огъня и печенето на мръвки.
                  Само идея, вие си знаете.
                  Дори и лек маршрут с много джипки в колоната става дълъг.....така че вероятността да се комбинира с ...поне 2 часа барбекю е немислима,да не говорим че от гледна точка на безопастността аз лично съм малко против да се пие алкохол по време на разходката,защото ние няма да вземем да следим всеки колко е изпил,а може и да има /искрено се надявам да няма де/някой по-безотговорен и да попрекали,а от там /и то при зимни условия/дори и при лек маршрут да не вадим някой цяла нощ от някое дере....
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                    Е, разбира се че е лошо да се прекалява с пиьенето. Май си прав, ако сме повече хора има реален шанс на някого да му се услади винцето, и да се започнат едни изпълнения...
                    Правете организацията както мислите за правилно, ние сме гости, ще се съобразяваме.

                    А има ли къде да измием жипките от калта преди да тръгнем, да нямаме разправии с КАТ.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                      Да не забравите стария римски път за който споменахте Искам да съм от отбора на наказаните които трябва да минат от там
                      „глупава глава на краката почивка не дава”

                      Коментар


                      • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                        Първоначално публикуван от balta Преглед на мнение
                        Да не забравите стария римски път за който споменахте Искам да съм от отбора на наказаните които трябва да минат от там
                        Няма лошо ама ще ти трябва платформа за навръщане
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                          Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                          За момента тези, които са заявили участие в
                          Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 са:

                          speed750
                          PACH - Иван Тодоров
                          Добри
                          Пешо
                          playes_1
                          Краси от Айтос
                          Ончо от Д. Езерово
                          Spas55
                          balta
                          upi
                          s s1
                          Кольо
                          antiroad
                          Jaxan
                          Joro vitara
                          stoil 69
                          ivan popov
                          mir777- общо 3 Витари, 6 човека
                          KRASITO-SVISHTOV
                          samurai 1(миро иванов)
                          stroitelenartist
                          navar
                          deqn5181

                          потъмнени са тези, които са потвърдили във форума, че са запазили нощувка.

                          По списъка са 25-35 човека, а има резервирали 10 човека. Побързайте с резервациите за да се настаните в подходяща за вас стая, студио, апартамент или къщичка.

                          Резервации могат да се правят и в събота и неделя ако ви е по-спокойно.

                          Резервациите ги правите по телефона с г-жа Николина Димитрова мениджър на "Комплекс Ушев" на тел. 0885991106 като потвърждавате, че сте за " срещата на Офроуд клуб Стара Загора"
                          привет, и аз имам резервация от преди няколко дни
                          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                          Коментар


                          • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                            И аз имам.Двоина стая-ще спя с Бисер Кулинов.Бог да му е на помощ.

                            Коментар


                            • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                              ЧНГ на всички съфорумници и от мен !
                              Бройте и нас (общо двама) за срещата...Резервация ще направя скоро, само да подсигуря отпуската...
                              Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                              Стефан, 0888851800

                              Коментар


                              • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                                Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                                По назад в темата бяхме коментирали да направим едно барбекю, само не знам къде ще събера всичко в късата база.Имам да вземам апаратура, барбекю, газова горелка с бутилка, четири железни джанти 15", аз и мацка и .... трябва да помисля за ремарке
                                Ванка да вземем да направим едно разпределение кой какаво да носи .Няма смисъл всеки да се натовари с по едно барбекю,горелка, бутилка газова и още куп неща.На събора в Приморско имахме повече барбекюта от пържоли.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X