Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Ами няма ли възможност за настаняване без предварителна резервация?
    Щото аз например не знам колко човека ще докарам. В най-лошия случай сме двама, а може и да се допълним до 4. Колко човека да заявя?
    Не мисля, че ще е проблем ако не се резервираме предварително.
    Не е проблема в да се настаниш и в последния момент,проблема е ако свършат местата при "Ушев",но както казах има и резервен план "Б" на другия конплекс, който е близко.
    П.с. Кой ще плаща музиката не знам само,докарахме D.J. Vanko чак от Бургас ,обеща да ни разкърши здраво-Ванка да не забравиш Право Хоро ей
    Последно редактирано от belata; 06-01-10, 17:46.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #77
      До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

      Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
      обеща да ни разкърши здраво-Ванка да не забравиш Право Хоро ей
      И Metallica, Iron Maiden, AC/DC...
      А, и албумът на "нашата" група...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #78
        До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

        ехеии хора ,металики,арън меидан ами ние маиче трябва да засядаме от обяд, че чак до другото пладне
        диджея даму мисли
        boko
        Jeeep---KIA
        https://www.facebook.com/autoboko/

        Коментар


        • #79
          До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Ами няма ли възможност за настаняване без предварителна резервация?
          Щото аз например не знам колко човека ще докарам. В най-лошия случай сме двама, ...о.
          Резервирай за двама, които са сигурни, за другите поне седмица преди мероприятието няма ли да е ясно?
          Все пак обръщам внимание, че ориентировъчната представа за броя на хората е много важен за самата организация. Много е трудно да убедиш някой ресторант да е на свободна консумация, а не с предварително меню за група от 50 до над 100 човека (нямяме идея колко).

          Резервациите си ги правите по телефона с г-жа Николина Димитрова мениджър на "Комплекс Ушев" на тел. 0885991106 като потвърждавате, че сте за " срещата на Офроуд клуб Стара Загора"
          Последно редактирано от slavin; 06-01-10, 19:57. Причина: добавяне на информация
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • #80
            До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

            Алоуууу банкетаджиите, какви са тези сядания от обяд бре, вие заради DJ ли сте дошли или да се поокаляте
            Бела, кой пък каза че диджея иска хонорар, най-много да ме подкупите с някое кИбапче, да ви пусна агънцата
            Знаете че помагам с каквото мога, всички сме Сузуки фенове
            Последно редактирано от PACH - Иван Тодоров; 06-01-10, 20:34.
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #81
              До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

              Бе тя мойта витара не обича като я къпя. И затова все кална си с стои, откакто съм я взел съм я мил два пъти-за събора, и като я карах на газаджия да и сменя бутилката. Поизмива се в локвите, и дотам. Ама пак ще я окалям, стига по Заарско да има кал

              По темата-май ще сме само двама с големия син, третия човек е сериозно възпрепятстван.
              Ако някой от Шумен иска да се поодруса до Стара Загора да се обади-има още две места.
              Утре ще се обадя да се резервирам.Ако не забравя...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #82
                До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                По темата-май ще сме само двама с големия син, третия човек е сериозно възпрепятстван.
                Ако някой от Шумен иска да се поодруса до Стара Загора да се обади-има още две места.
                Утре ще се обадя да се резервирам.Ако не забравя...
                Гледай да не забравиш,че ако мераклийте станат повече от леглата....да не се налага да разпъвате палатки пред комплекса...
                Майтапа настрана,но поради изместването на датите се получи голям проблем с хотела и ресторанта който бяхме резервирали....Там можехме да приютим и да нахраним над 200 човека,а сега нещата не изглеждат вече така,затова че.....гледайте да не забравяте,а резервацийте си ги правете навреме!!!
                Искам да помоля всички които ще идват.
                Колеги,поради преместването на датите както вече ви писах легловата база доста се намали,моля ви при правене на резервация ако имате възможност комбинирайте се с приятели или познати в по-големите стаи,така хем цената на легло ще ви е по-ниска,хем пък ще останат повече легла за други мераклий!
                Предварително ви благодаря за разбирането!
                Поздрави.....а за калта не се съмнявайте...ще я има в обилни количества
                NISSAN FOREVER
                -----------------------------------------------------------------------------
                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                Коментар


                • #83
                  До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                  Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                  Гледай да не забравиш,че ако мераклийте станат повече от леглата....да не се налага да разпъвате палатки пред комплекса...
                  Майтапа настрана,но поради изместването на датите се получи голям проблем с хотела и ресторанта който бяхме резервирали....Там можехме да приютим и да нахраним над 200 човека,а сега нещата не изглеждат вече така,затова че.....гледайте да не забравяте,а резервацийте си ги правете навреме!!!
                  Искам да помоля всички които ще идват.
                  Колеги,поради преместването на датите както вече ви писах легловата база доста се намали,моля ви при правене на резервация ако имате възможност комбинирайте се с приятели или познати в по-големите стаи,така хем цената на легло ще ви е по-ниска,хем пък ще останат повече легла за други мераклий!
                  Предварително ви благодаря за разбирането!
                  Поздрави.....а за калта не се съмнявайте...ще я има в обилни количества
                  Любашки, не мисля че ще сме повече от 60-70 човека.Добре ще е да наредим масите по-навреме да не го правим като седнат гостите
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • #84
                    До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                    Аз да питам,може ли да си носим някои неща за маса /пържоли,пъстърма,суджуци,луканки,винце и ракийка/ или е задължително?

                    Коментар


                    • #85
                      До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                      Първоначално публикуван от KRISTO-SVISHTOV Преглед на мнение
                      Аз да питам,може ли да си носим някои неща за маса /пържоли,пъстърма,суджуци,луканки,винце и ракийка/ или е задължително?
                      Не сме договаряли подобни неща с ресторанта и мисля, че няма да е удобно да ги караме да ни пекат наши пържоли. В неделя ако е хубаво времето може да се направи някоя скара на открито.
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • #86
                        До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                        Живи и здрави до тогава мислим да идваме и ние(ще видим колко човека).Поздрави.
                        Сузуки Самурай-старт от скрапа
                        0885192667

                        Коментар


                        • #87
                          До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                          Ето и програмата която сме направили:

                          Настаняване 29.01(петък) от 18ч (може и по-рано който желае) до 30.01 до 10ч.

                          ден 1. 30.01(събота)

                          1.Настаняване до 10-11ч.(правим го с цел по-рано да може да си приготвите закуска и настаните,ако идват деца с вас на разходката е препоръчително да приготвите няколко сандвича които няма да са ви излишни понеже няма да има спиране за барбекю и тн.)
                          2.От 11ч.-започва краткият инструктаж за разходката и запознаване с маршрута по който ще се кара(ако има сув джипки сме подготвили и друг маршрут и общо групите ще са две)
                          3.11.15ч-Започва самата разходка, която трябва да приключи около 17ч-19ч в базата.( края на разходката зависи от броя на джипките!!).
                          4. Най-веселата част започва от 20ч в ресторанта на базата.

                          ден 2.31.01(неделя)

                          1.шкембе
                          2.бира
                          3.Свободна програма (леки заигравки на поляните около базата стил заралии)
                          4.Отпътуване
                          Последно редактирано от Marin Stoyanov; 07-01-10, 19:58.
                          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                          Коментар


                          • #88
                            До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                            Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                            Не сме договаряли подобни неща с ресторанта и мисля, че няма да е удобно да ги караме да ни пекат наши пържоли. В неделя ако е хубаво времето може да се направи някоя скара на открито.
                            Спокойно,донесете мръвките има каде да ги пекнем в неделята,тъкмо ще се спази традицията от предните срещи
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                              Аз днес си запазих стая на 29-ти пристигам
                              Последно редактирано от New hope; 07-01-10, 19:49.
                              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                              Коментар


                              • #90
                                До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                                Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
                                Аз си запазих стая
                                Вече има един сигурен, че нама да спи на двора на палатка.
                                Днес по обяд мениджърката на комплекса каза, че имало вече 4-ри стаи резервирани.
                                Ние от Стара Загора до последно няма да резервираме, за да сме сигурни, че за всички има места.
                                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X