Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

    Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
    Вече има един сигурен, че нама да спи на двора на палатка.
    Днес по обяд мениджърката на комплекса каза, че имало вече 4-ри стаи резервирани.
    Ние от Стара Загора до последно няма да резервираме, за да сме сигурни, че за всички има места.
    Ако е за двора да взимам палатката с кюмбето

    Спам: може да се изтрие
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • #92
      До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

      Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
      Ако е за двора да взимам палатката с кюмбето

      Спам: може да се изтрие
      Без малко спам не може. Да не сме на партийно събрание. Има много място за паркиране на джипки и разпъване на палатки, но още няма и бегла представа за температурите по това време, а все пак е януари.
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • #93
        До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

        Само храната да не е като при бай Вълчо,на Старозагорски Минерални Бани,че тогава го закъсахме с връзки?
        My Toyota is fantastic! 0888 912 442 / 0897 912 442

        Коментар


        • #94
          До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

          Първоначално публикуван от Asen_Daskalski Преглед на мнение
          Само храната да не е като при бай Вълчо,на Старозагорски Минерални Бани,че тогава го закъсахме с връзки?
          Ушев е пословичен с майсторска кухня. Всички искат предварителна бройка и меню, само той се нави на свободна консумация.
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • #95
            До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

            преди 3часа аз също направих резервация, г-жа Димитрова каза че сте оставили капаро и няма проблеми за плащането

            Коментар


            • #96
              До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

              Първоначално публикуван от Asen_Daskalski Преглед на мнение
              Само храната да не е като при бай Вълчо,на Старозагорски Минерални Бани,че тогава го закъсахме с връзки?
              По този въпрос може да сте спокойни.....който е идвал на миналата Сузуки среща,знае че няма проблеми в това отношение и дори доста хора натискаха да го направим отново в Ушев.....то пък заради промяната на датите точно така и се уреди....
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • #97
                До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                Здравейте, преди малко и аз направих резервация за една къщичка, така, че още един сигурен фен е записан. Цената е 50 лв/вечер за двама. В хотелския комплекс има двойни стаи, но леглата са разделени. Който иска спалня - единствения изход е къщичка .
                Ще се радвам да видя стари и нови Сузуки фенове.
                LZ1PPR, 0 (Rh+)
                Suzuki Vitara 1998, 1,6 - 8V, бензин
                За мен: https://goo.gl/8SebdR

                Коментар


                • #98
                  До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                  Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                  Не сме договаряли подобни неща с ресторанта и мисля, че няма да е удобно да ги караме да ни пекат наши пържоли. В неделя ако е хубаво времето може да се направи някоя скара на открито.
                  Това имах предвид ако времето позволява да си стъкнем един пикник на открито.Колкото до ресторанта,като гледам какви вкусотии предлагат със сигурност ще ги опитаме.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                    Първоначално публикуван от KRISTO-SVISHTOV Преглед на мнение
                    Това имах предвид ако времето позволява да си стъкнем един пикник на открито.Колкото до ресторанта,като гледам какви вкусотии предлагат със сигурност ще ги опитаме.
                    По назад в темата бяхме коментирали да направим едно барбекю, само не знам къде ще събера всичко в късата база.Имам да вземам апаратура, барбекю, газова горелка с бутилка, четири железни джанти 15", аз и мацка и .... трябва да помисля за ремарке
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                      Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                      По назад в темата бяхме коментирали да направим едно барбекю, само не знам къде ще събера всичко в късата база.Имам да вземам апаратура, барбекю, газова горелка с бутилка, четири железни джанти 15", аз и мацка и .... трябва да помисля за ремарке
                      Нали няма да си сам от Бургас. Пръсни малко багаж и по колегите... надявам се да ти го върнат
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                        Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                        По назад в темата бяхме коментирали да направим едно барбекю,
                        Остави горелките в Бургас,ще ги ползваме като дойдем там,сега барбекюто ще го стъкнем в Неделята,ще напалим огън на едно място в с.Сулица,и там ще си заформим изпращане с хапка и пийка,ама тва в Недела преди изпроводяка,до тогава в кръчмето на Ушев
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                          За момента тези, които са заявили участие в
                          Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 са:

                          speed750
                          PACH - Иван Тодоров
                          Добри
                          Пешо
                          playes_1
                          Краси от Айтос
                          Ончо от Д. Езерово
                          Spas55
                          balta
                          upi
                          s s1
                          Кольо
                          antiroad
                          Jaxan
                          Joro vitara
                          stoil 69
                          ivan popov
                          mir777- общо 3 Витари, 6 човека
                          KRASITO-SVISHTOV
                          samurai 1(миро иванов)
                          stroitelenartist
                          navar
                          deqn5181

                          потъмнени са тези, които са потвърдили във форума, че са запазили нощувка.

                          По списъка са 25-35 човека, а има резервирали 10 човека. Побързайте с резервациите за да се настаните в подходяща за вас стая, студио, апартамент или къщичка.

                          Резервации могат да се правят и в събота и неделя ако ви е по-спокойно.

                          Резервациите ги правите по телефона с г-жа Николина Димитрова мениджър на "Комплекс Ушев" на тел. 0885991106 като потвърждавате, че сте за " срещата на Офроуд клуб Стара Загора"
                          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                          Коментар


                          • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                            Включвам се и аз,бройте ни 2 души.Резервация ще направя тези дни.Ще се радвам да се запозная с още сузуки фенове.
                            Поздрави

                            Коментар


                            • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                              Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                              Нали няма да си сам от Бургас. Пръсни малко багаж и по колегите... надявам се да ти го върнат
                              Така мисля да направя
                              Днес си резервирах спалня за 29 и 30, но има малък проблем.Бела, може ли да намерим един усилвател 2х300 вата поне, защото се оказа че в заведението имали само тонколони.Другия вариант е да взема моите активни, ама става малко сложно с транспорта, че са едни големи
                              Последно редактирано от PACH - Иван Тодоров; 08-01-10, 17:12.
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • До: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2010 -дискусия!!!

                                Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                                Така мисля да направя
                                Днес си резервирах спалня за 29 и 30, но има малък проблем.Бела, може ли да намерим един усилвател 2х300 вата поне, защото се оказа че в заведението имали само тонколони.Другия вариант е да взема моите активни, ама става малко сложно с транспорта, че са едни големи
                                Ако си говорил с мениджърката и тя май не знае какво има освен тонколоните, смесител или усилвател... лошото е, че и аз не разбирам, но мога да отида да снимам какво имат и да се разберем какво точно да осигурят ако го нямат. Щом по принцип имат и певица би трябвало да имат усилвател нали?
                                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X