Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СБИРКА НА УАЗ-КЛУБ 25-26.11.2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Малко снимки от Влади (Райфюрер):


















    Коментар


    • #47
      Да Марков ето това е истинска любов.
      Hunter-a сам те намери.
      only 4 x 4,sim AWD

      Коментар


      • #48
        Първоначално публикуван от uazik
        Да Марков ето това е истинска любов.
        Hunter-a сам те намери.
        Ааааами, знаеш ли колко звънене по телефона имаше докато дойде
        Но старат любов ръжда не хваща още ме кефи, но за щастие Тойотата Много повече ме кефи

        Коментар


        • #49
          Eeee-ee!

          Е-ее! Алекс не си прав!
          От бързане надолу през ливадите се набутахме в няколко канавки, та като ми звънеше нетърпеливо или бях да навивам или да развивам лебедката!
          Нагоре просто нямаше начин да се върнем през калта, погледни на Влади снимките
          Хубаво че Вушев беше с нас да ръководи изваждането, че без опитен екип сме заникъде...
          Абе като сме заедно сме силни! Само от колектива на въжето няма снимки - голям екшън беше
          Show must go on!
          LZ1VES

          Коментар


          • #50
            Re: Eeee-ee!

            Първоначално публикуван от Веско
            Е-ее! Алекс не си прав!
            От бързане надолу през ливадите се набутахме в няколко канавки, та като ми звънеше нетърпеливо или бях да навивам или да развивам лебедката!
            Нагоре просто нямаше начин да се върнем през калта, погледни на Влади снимките
            Хубаво че Вушев беше с нас да ръководи изваждането, че без опитен екип сме заникъде...
            Абе като сме заедно сме силни! Само от колектива на въжето няма снимки - голям екшън беше
            Moже би трябва да осветлим хората за какво става въпрос
            Първо Веско ме дръпна назад от преспата (работа за 10секунди ама като нямам задна лебедка и котва) след което обаче Вушев даде предложение да продължимм напред през доста стръмна (страничен наклон) ливадка да заобиколим преспата, аз минах, но напред имаше доста преспи и тръгнах да се връщам, но не успях от страничният наклон да се кача на пътя, колата се поднесе позавъртя се (леко) и застана перденпекулярно на склона (по-добрият вариант), но отказа да тръгва нагоре по мократа трева, а отгоре няма за какво да закача лебедката (Веско беше на 30-40метра в старни, въжето го наставяхма) и след 15минути опити и размисли, беше впрегната НАЙ-голямата сила - човешката, 10-ина човека се хванаха за колана вързан за въжето на моята лебедка и аз въртеики всичките колела (блокажите са голяма благина) и придърпваики ту хората ту джипа с лебедката се изкатерих обратно на пътя (а зад мен имаше 200-300 метра много "интересно" спускане на заден ход). Когато бях на пътя, Веско тръгна на заден ход и предното му колело се подхлъзна в "пропаста" доста хора се намятаха да понагат, а аз "върнах жеста" подминаваики го и издърпваики го обратно на пътя. Въобще беше весело и Многото Хора са ГОЛЯМА СИЛА да знаете!!!

            Коментар


            • #51
              на Крум приятелката не е ли снимала този момент
              "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

              Коментар


              • #52
                малко и от мене с леко закъснение, но истината е документирана.
                Съжалявам но нямах време
                https://htftp.offroad-bulgaria.com/krum/

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X