Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СБИРКА НА УАЗ-КЛУБ 25-26.11.2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • СБИРКА НА УАЗ-КЛУБ 25-26.11.2006

    От извесно време подготвям една база за сбирка на Уаз клуб,е накрая всичко се нареди.Сбирка ще има на 25-26.11.2006.Ще се състои на Беклемето, базата разполага с 13-14 места,близо до нея има редица хотели предлагащи доста добри условя за почивка.Има ски влек за желаещите,ски гардероб..и.т.н.Ресторанти,предлагащи обеди и вечери, абе въобще куротно градче с всичко необходимо! На близо около час с джип се намира х.Дерменкая,прекрасно място-става само с виждане.Предполагам, че желаещите ще си прекараме добре!
    За записване и повече инвормация тук!! или тел.0888297627-Владимир.Също така може да се обръщате към Веско Горанов,аз с него ще подържам връзка и ще пишем!
    Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

  • #2
    сега има ли сняг там ?за пързаляне

    Коментар


    • #3
      Колега, дай и цени за нощувките храна и др.
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • #4
        тези който ще бъдат в базата,но както споменах местата са само 13-14 няма да плащат нищо! За хотелите наблизо утре или в други ден ще имам информация за нощувки и.т.н
        Засега съм аз с трима човека!!!
        Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

        Коментар


        • #5
          сняг има, но незнам дали ще се задържи до 25. все още е малко!
          Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

          Коментар


          • #6
            Сбирката на КЛУБ УАЗ

            Радвам се че имаме такава добра организация от Владимир от Троян.
            Той е най-новия и инициативен член на клуба!

            Моля записвайте в тази тема кой е сигурен че ще дойде, за да запазим места в базата.
            За любителите на лукса ще публикуваме телефони на близките хотели , за да може всеки да си направи персонална резервация.

            Ще подготвим обща вечеря, подробностите после.

            Искаме да поканим Веско и Петя да разкажат за Трансибирия и други интересни приключения.
            Show must go on!
            LZ1VES

            Коментар


            • #7
              Днеска ходих до Беклемето на оглед Посетих двата добри хотела, предлагащи нормални условия. Цените за нощувки са:
              Хотел "СИМА" - доколкото ми казаха на рецепцията , че за 24-25-26 е зает! Има обаче вероятност за отпадане на някой резерваций.Там цените са: стая 2 легла-40лв. стая със спалня и мека мебел-40лв.апартамент-50лв.мезонет 65лв.Повече информация и тел.за резервация на www.hotelsima.com тел:0889/000223
              В другия хотел нещата са малко по различни! По луксозен и по скъп.там цените са :
              стандартна двойка- 70лв
              тройка / спалня + мека мебел/-100лв
              Апартамент-120лв.
              Телефони за резервация и инфо на: www.viatrayana.com тел.0888/330312
              В базата в която ще се събираме вечерта има останали 10 места,както казах там е безплатно!!! В залата може да се съберат около 13 макс.18 човека, има кухня с всичко необходимо,там вилици чинии...и.т.н.Обслужващ персонал няма!!Каквото си направим и както си направим! Стаите са по 4 и 5 легла и само една двойка.Условия прилични!!!
              Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

              Коментар


              • #8
                Айде бе няма ли желаещи за купон??
                Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                Коментар


                • #9
                  Има, споко.
                  LZ1VMH

                  Коментар


                  • #10
                    Колега, дали са достатъчни тези 13-14 места за един доста голям клуб като нашият ( без да броя случайно пребиваващите)
                    Да не се получи като на други сбирки, местата да бъдат заети от бързо предвижващите се по асфалт СУВ-чета и за по- бавните да остане алтернативата да хванат пътя за София или Бая По-Скъпите хотели в близост. Всъшност какви са условията по точно? Организацията дали е достатъчно прецизна. Смятате ли да организирате наистина поход или ще се ходи до съседното баирче да видиме кой какъв го вади и колко високо го закача. Сори, ако съм го казал грубо.
                    LZ1VMH

                    Коментар


                    • #11
                      Адашче като гледам желаещите се съмнявам дали няма да има места Преход съм намислил с ваше съгласие разбира се и желание да отидем до хижа Дерменкая от там до Райчова дупка,стига да не падне сняг, защото все пак там е Балкан и няма снегорини! Ти ако ще идваш с колко човека ще бъдеш?Иска ми се да направя списък та да знам колко сме и ако трябва да напиша имена на листчета и да ги сложа на леглата Ако пък се съберем много хора ще измислим нещо има бази на различни предприятия ,където не е много скъпо,хората ги познавам така че няма да има проблеми Надявам се!! Трябва обаче да си носим храна и пиене,има къде да се готви,и да се пие! Топло е има подово, нали е база на Енергото!!
                      Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                      Коментар


                      • #12
                        Благодаря , това е вече по- точна информация. Брой ме и мене при условие че успея да сглобя джипа до тогава. Нали знаеш, че уазкаджийте са зависими както от капризите на жените си така и от капризите на колите си.
                        LZ1VMH

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от reichfurrer
                          Преход съм намислил с ваше съгласие разбира се и желание да отидем до хижа Дерменкая от там до Райчова дупка,стига да не падне сняг, защото все пак там е Балкан и няма снегорини! !!

                          Забравяш за моят снегорин. Клиренс 35 см. Сняг до тази височина не ме притеснява.
                          Задните да му мислят.
                          LZ1VMH

                          Коментар


                          • #14
                            А какво да кажем ние с гайдите!!!!!!
                            Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов
                              Забравяш за моят снегорин. Клиренс 35 см. Сняг до тази височина не ме притеснява.
                              Задните да му мислят.
                              Айде сега да си мерим клиренсите! Да му мислят не само задните, ами и предните, щото те ще трябва да дърпат, ако не искат да си пият ракията сами
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X