Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

    Състезатели заявили участие в състезанието тип ТРАЯЛ 10.02.2013

    1.Ивайло Павлов, навигатор неизвестен – Самурай – Габрово
    2.Стефан Арзатов, навигатор не известен – Витара – Варна
    3.Надежда Владимирова, навигатор не известен – Нисан Патрол – Габрово
    4.Пламен Исаев, навигатор не известен – Паджеро – Г. Оряховица
    5.Антон (с най дългия), навигатор не известен – Витара – Сливен
    6.Генади Георгиев, навигатор не известен – Газ69 - Плевен
    7.Симеон Цингов,Надежда Тороманова – Витара – Самоков
    8.Красимир Митрушев, Костадин Митов – Витара - Казанлък
    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
    тел. 0889 017703
    0897 516030

    Коментар


    • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

      Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
      Майко,майко,пак ще е чудо.
      Няма страшно,ние сме има няма 20 човека,все трезвеници,не пушачи и си лягаме в 22ч....сами

      Коментар


      • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

        Мале, траялчето с тоя дъждец става муцка Да ние чести на всички ни!

        Коментар


        • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

          Имам едно малко въпросче към колегите - организатори. Има ли къде да си държим платформите през двата дена? Защото като се замисля ... само ние от Разград ще доидем с 4 или 5 платформи. Някой стопански двор ?! или нещо такова ?! Някъде където ще е горе долу охраняемо.
          Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
          Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
          Mercedes Benz ML55 AMG
          Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

          Коментар


          • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

            Доста уместен въпрос относно платформите..... Поне две платформи ще има още!
            Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
            КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

            Коментар


            • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

              Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
              Аз пък ще си взема тубите да си напълня минерална вода за вкъщи
              Еййййй на винаги съм вярвал че има нещо Габровско в теб
              Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
              КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

              Коментар


              • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                Първоначално публикуван от ico_net Преглед на мнение
                Имам едно малко въпросче към колегите - организатори. Има ли къде да си държим платформите през двата дена? Защото като се замисля ... само ние от Разград ще доидем с 4 или 5 платформи. Някой стопански двор ?! или нещо такова ?! Някъде където ще е горе долу охраняемо.
                Платформите ги закарайте в двора на комплекс Олимпия,разставете ги така че да не пречат много на автомобилите,място има,и двора на комплекса се охранява и се заключва.
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                  Здравейте, пожелавам на всички страхотни емоции, кал до и в ушите, много огнена вода, носете си бульон-трезве, тази година ще пропусна, готвя се за други неща. Успех на всички и безаварийно, наздраве

                  Коментар


                  • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                    Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                    Здравейте, пожелавам на всички страхотни емоции, кал до и в ушите, много огнена вода, носете си бульон-трезве, тази година ще пропусна, готвя се за други неща. Успех на всички и безаварийно, наздраве
                    Тифка, съжалявам че няма да се видим ама все някой ден ще стане
                    Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                    Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                    "Mud Angels" Stara Zagora

                    Коментар


                    • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                      Имам един въпрос който малко ме притеснява и той е : Ако утре успея да дотъркалям това от аватара ми преди 10:00ч. (ако правилино съм разбрал) ще може ли да се включа в разходката с останалите.Благодаря предварително и ме извинете за глупавия въпрос
                      >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                      Защото така ми харесва...
                      Телефон: НЯМАМ
                      Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                      Коментар


                      • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                        Първоначално публикуван от Ne_Razbral_4o Преглед на мнение
                        Имам един въпрос който малко ме притеснява и той е : Ако утре успея да дотъркалям това от аватара ми преди 10:00ч. (ако правилино съм разбрал) ще може ли да се включа в разходката с останалите.Благодаря предварително и ме извинете за глупавия въпрос
                        Пали и тръгвай.
                        GSM 0877 08 99 19
                        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                        Коментар


                        • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                          Първоначално публикуван от Ne_Razbral_4o Преглед на мнение
                          Имам един въпрос който малко ме притеснява и той е : Ако утре успея да дотъркалям това от аватара ми преди 10:00ч. (ако правилино съм разбрал) ще може ли да се включа в разходката с останалите.Благодаря предварително и ме извинете за глупавия въпрос
                          Как няма да се включиш нали за това се събираме.Пали и тръгвай няма от какво да се притесняваш!
                          Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                          Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                          "Mud Angels" Stara Zagora

                          Коментар


                          • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                            Първоначално публикуван от Ne_Razbral_4o Преглед на мнение
                            Имам един въпрос който малко ме притеснява и той е : Ако утре успея да дотъркалям това от аватара ми преди 10:00ч. (ако правилино съм разбрал) ще може ли да се включа в разходката с останалите.Благодаря предварително и ме извинете за глупавия въпрос
                            Много ще се радвам да се видим ,има и друг вариант :- Идваш ми тази вечер на гости , спиш в нас и утре в 7:00 отплаваме за ягода .Ако се навиеш на този вариант ето ти моя тел 0897951757 ,звънкаш ама без да се притесняваш .


                            пп Не забравяй само да заредиш газ че да не идвам да те дърпам от някой проход
                            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                            Коментар


                            • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                              Бате Тедо сън не спал, с Дифендъра боен на Терма пръв се озовал....
                              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                              Коментар


                              • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                                Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                                Много ще се радвам да се видим ,има и друг вариант :- Идваш ми тази вечер на гости , спиш в нас и утре в 7:00 отплаваме за ягода .Ако се навиеш на този вариант ето ти моя тел 0897951757 ,звънкаш ама без да се притесняваш .


                                пп Не забравяй само да заредиш газ че да не идвам да те дърпам от някой проход
                                Благодаря много за поканата. Страх ме е че ако дойда тази вечер у вас ще трябва да ходим утре по черно до с.Ягода за да не счупим на някой катаджия дрегера.Най-много ако не са ми грешни изчисленията да ти звънна за по кафе и да продължа с вашата групичка
                                >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                                Защото така ми харесва...
                                Телефон: НЯМАМ
                                Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X