Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

    Миналата година едните бяха сърдити а за тази година става обратното.Защо не се погодите накрая.Събора е на Белата в крайна сметка!Оффф вече и в този форум не е интересно да се пише.....
    Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
    Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
    "Mud Angels" Stara Zagora

    Коментар


    • #47
      От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

      Първоначално публикуван от benigi Преглед на мнение
      Не виждам нищо по различно да се случва от създаването на Събора до сега,с изключение на миналата година,когато белата не участва в подготовката,и поради този факт разходката ви повече приличаше на тренировка за спасителна операция от 2 километра,половината от гостите си тръгнали недоволни.Нека тази година да протече по стария образец,кой ви спира да помагате,никаде не виждам някой да не иска вашата пмощ,но ако не искате да я давате,поне недейте пречи.
      Да бе...сигурно точно защото Белата го нямало и миналата година нямало разходка...
      Смях в залата....
      П.П.Аз също се разграничавам от организатора на тазгодишния събор...Илиян Белов и компания!
      Не ми харесва основно,това,че въпреки че се изказа желание да направим мероприятиято заедно и въпреки,че се вземаха някои общи решения,в последствие хората за които споменах по-горе се отметнаха и започнаха да вземат самосиндикални решения...а уж щеше да е общо,ама се оказа,че било грешно останалите да имаме различни възгледи от техните!
      ТОВА Е И ОСНОВНАТА ПРИЧИНА ПОРАДИ КОЯТО АЗ НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ НИЩО ОБЩО С ТАЗГОДИШНОТО МЕРОПРИЯТИЕ!
      Като искат някои хора да си търсят поле за изява...моля,аз лично имам такива много възможности в живота, та не ми е необходимо повече от това!!!
      Поздрави на всички!
      Последно редактирано от lubashki777; 13-12-12, 09:08.
      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • #48
        От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

        Мале, мале, започна се филма
        Колеги, за партито не ме бройте, че малко след срещата е термина на жената и май ще го пропуснем (освен ако не искате да помагате с раждането ). Чакам да ми се роди щерка и трябва да съм на разположение. Надявам се 2014 да компенсирам
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • #49
          От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

          Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
          Мале, мале, започна се филма
          Колеги, за партито не ме бройте, че малко след срещата е термина на жената и май ще го пропуснем (освен ако не искате да помагате с раждането ). Чакам да ми се роди щерка и трябва да съм на разположение. Надявам се 2014 да компенсирам
          Еййй Ванка дано всичко е наред!!
          А за филма не се притеснявай, някои хора са много добри режисьори шапка им свалям!!
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • #50
            От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

            Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
            Да бе...сигурно точно защото Белата го нямало и миналата година нямало разходка...
            Смях в залата....
            А имаше ли разходка? На 200 метра от асфалта свърши и смеха не беше в залата, а в джиповете на гостите.

            Коментар


            • #51
              От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

              Първоначално публикуван от ronny Преглед на мнение
              А имаше ли разходка? На 200 метра от асфалта свърши и смеха не беше в залата, а в джиповете на гостите.
              Абе колега....абе и ти ги пишеш едни...
              Никой никъде не е писал че е имало разходка,а аз лично писах че това че е нямало не е заради отсъствието на Белата...може и заради много сняг да е било а...примерно...
              Смях в джиповете на гостите не знам дали е имало,ама повече от половината гости закъсали за едни 200метра имаше.Представи си ако пък имаше разходка.../то трасе имаше,ама гостите -повечето де ,не можаха да стигнат до него/
              Не знам ти от кои си бил...от закъсалите ли или от смеещите с в джиповете си,а може и хич да не си се и пробвал по ей тия там елементарни 200м....
              Защото истинските офроудъри и мъжкари не се смееха отстрани ,а помагаха на закъсалите си колеги до изпушване на лебедките и появата на странен мирис на съединител дори!
              Най-лесно е да си седиш отстрани и да си се смееш...
              П.П. Чакайте при подобни условия да се появи Белата...че да има разходка,ама за всички,а не за няколко човека.Блазе ви!
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • #52
                От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                Първоначално публикуван от ronny Преглед на мнение
                А имаше ли разходка? На 200 метра от асфалта свърши и смеха не беше в залата, а в джиповете на гостите.
                Незнам колега дали можеш да преценяш ситуации!!
                С каъв джип беше? Или пак се криеш зад няколко ника?
                При 1м сняг на места, и при страничен наклон колко можеш да изминеш??
                Явно си се смял в джипа до афалта.
                Някой се опитваха да не скучаят, и решиха да пробват да стигнат до трака който бяхме изготвили, и познай??? За твое учудване и 100м не можа да изминат!
                Зная, че има велики офрудъри тук, но слезте на земята!!
                П.С
                И престанете да пишете глупости в темата!! Тя е за събор 2013, а не как е протекъл 2012г!! За него има отделна тема!
                Последно редактирано от Marin Stoyanov; 13-12-12, 12:06.
                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                Коментар


                • #53
                  От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                  Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                  Мале, мале, започна се филма
                  Колеги, за партито не ме бройте, че малко след срещата е термина на жената и май ще го пропуснем (освен ако не искате да помагате с раждането ). Чакам да ми се роди щерка и трябва да съм на разположение. Надявам се 2014 да компенсирам
                  Ванка,ще ни липсваш друже,но причината си струва отцъствието,стискаме палци всичко да е ОК,ще пием едно и за теб.
                  Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                  И престанете да пишете глупости в темата!! Тя е за събор 2013, а не как е протекъл 2012г!! За него има отделна тема!
                  Послушайте човека,и се концентрирайте върху настоящето.
                  LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                  Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                    Момчета,идеята на тези събори не е да си мерим п......те кой от къде ще мине ,а да се видим да покараме /ако е възможно/да сменим по някоя приказка и така.Състезания си има предоволно през цялата година който е ербап да ходи да се доказва там!Аз поне сред моите познати не видях недоволни от миналата година.Успех в организацията
                    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                    Коментар


                    • #55
                      От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                      Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                      Момчета,идеята на тези събори не е да си мерим п......те кой от къде ще мине ,а да се видим да покараме /ако е възможно/да сменим по някоя приказка и така.Състезания си има предоволно през цялата година който е ербап да ходи да се доказва там!Аз поне сред моите познати не видях недоволни от миналата година.Успех в организацията
                      Всички са добре дошли,мърморковците имат известно право,критиката им понякога е градивна,и си ги харесваме каквито са,и ние не сме идеални.Купон ще има, и всички ще са на него,дано стигнат местата в комплекса.
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                        Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                        Всички са добре дошли,мърморковците имат известно право,критиката им понякога е градивна,и си ги харесваме каквито са,и ние не сме идеални.Купон ще има, и всички ще са на него,дано стигнат местата в комплекса.
                        Ми май марморковците сме около 90% .Но щом партията майка е решила (която се състои от 4/5 човека) ТАКА ДА БЪДЕ ! Места в хотела може и да има в изобилие ,ако партията продължава в този дух аз и Карнобатската група ще оставим десетина легла за гостите.......... Успех състезателите !


                        пп Ако искате пуснете и една анкета ,дали да се делим на групи или да си караме заедно като приятели ,ако ще и в старозагорския форум да е
                        Последно редактирано от jimito; 13-12-12, 17:58.
                        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                          Jimi тука сме безпартийни,не виждам защо се палиш,едва ли ще има недоволни,разбрали сме се с колегите,ако все пак решите друго,донесете малко Карнобатска мускатова.Този клип е правен миналата година паралелно на разходката,наистина имаше много сняг,тази година ще се молим за по малко.
                          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                            Илияне ,виж моя поглед :От Карнобат сме 4 джипки (и то само за сега) две от тях са с лебедки аз и колегата нямаме ,всички сме с кални гуми ,но са на границата на 29'' (става въпрос за двама от нас ) Какво правим сега? искаме да сме в една група да караме заедно ,защото за толкова години не сме се делили на разходки .Искам да карам и с Ямболската група ,там са Ники и Живко .Ники става за хард Живко не Какво правим пак ? Отивам да си празнувам рождения ден .Лека от мен.
                            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                              Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                              Илияне ,виж моя поглед :От Карнобат сме 4 джипки (и то само за сега) две от тях са с лебедки аз и колегата нямаме ,всички сме с кални гуми ,но са на границата на 29'' (става въпрос за двама от нас ) Какво правим сега? искаме да сме в една група да караме заедно ,защото за толкова години не сме се делили на разходки .Искам да карам и с Ямболската група ,там са Ники и Живко .Ники става за хард Живко не Какво правим пак ? Отивам да си празнувам рождения ден .Лека от мен.
                              Правилата са за да се нарушават.Регламента е примерен.Карате като група в който клас поискате щом смятате че ще се справите,аз ще съм ви асистенция,ако се наложи,или ще осигурим друга машина до вас,по проходима от моята,трасетата ще се изготвят Януари,тогава с колегите според обстановката ще решим как ще е най рационално,при всички случаи сме за купона и адреналина и целта е всички да се върнем,живи здрави и умряли от студ.ЧРД.
                              Последно редактирано от belata; 13-12-12, 18:44.
                              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                                Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz Преглед на мнение
                                ...Събора е на Белата в крайна сметка!...
                                Щом казваш ...
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X