Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

    Няма да ми се смеете много , толкова мога
    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
    тел. 0889 017703
    0897 516030

    Коментар


    • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

      Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
      Няма да ми се смеете много , толкова мога
      АМАТЬОР !!!
      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

      Коментар


      • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

        Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
        АМАТЬОР !!!
        Ти щото си много убав .
        ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
        тел. 0889 017703
        0897 516030

        Коментар


        • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

          Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
          Ти щото си много убав .

          Не си прав !
          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

          Коментар


          • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

            Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
            Не си прав !
            Толкова мога да се оправям с компютрите. Иначе пиша стихове на тая програма
            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
            тел. 0889 017703
            0897 516030

            Коментар


            • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

              Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
              Класиране Траял Стара Загора и приятели 2013



              1.Стефан Арзатов,Десислав Ибришимов №7- време 9.21мин. + 2мин. = 11.21мин.
              2.Станимир Георгиев,Ваня Цанкова №11- време 9.05мин. + 4мин. = 13.05мин.
              3.Ивайло Павлов, Ивелин Русанов №16 – време 11.16мин. + 5мин. = 16.16мин.
              4.Симеон Цингов,Надежда Георгиева №15 – време 13.10мин. +5мин. = 18.10мин.
              5.Антон Донев,Бончо Бонев №8 – време 12.11 + 6мин. = 18.11мин.
              6.Теодор Енев,Димитър Киряков №4 – време 16.03 + 3мин. = 19.03мин.
              7.Васил Марков,Радослав Хаджихристов №9 – време14.20мин. + 6мин. = 20.20мин.
              8.Красимир Митрушев, Костадин Митов №3 –време 20.32 без наказания = 20.32мин.
              9.Николай Георгиев,Карамфил Ангелов №13 – време 13.37мин. + 8мин. = 21.37мин.
              10.Илиян Илиев,Мирослав Милчев №1 – време 26.26 + 10мин. – 10мин. = 26.26мин.


              Врмето на екипаж № 1 е минус десет мин. За преминат екстрем на лебедка.
              Моля д-р Хаус да публикува ВСИЧКИ участници. Ние ветераните толкова го изстрадахме този старт , а ни няма в списъка . Времето ми беше спряно до където се счупих. Имам право да си завърша с-ето до края на годината .
              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

              Коментар


              • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                Моля д-р Хаус да публикува ВСИЧКИ участници. Ние ветераните толкова го изстрадахме този старт , а ни няма в списъка . Времето ми беше спряно до където се счупих. Имам право да си завърша с-ето до края на годината .
                Ванка даже ще ти го пазим за догодина мястото,Ветераните са с предимство.
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                  Класиране Траял Стара Загора и приятели 2013



                  1.Стефан Арзатов,Десислав Ибришимов №7- време 9.21мин. + 2мин. = 11.21мин.
                  2.Станимир Георгиев,Ваня Цанкова №11- време 9.05мин. + 4мин. = 13.05мин.
                  3.Ивайло Павлов, Ивелин Русанов №16 – време 11.16мин. + 5мин. = 16.16мин.
                  4.Симеон Цингов,Надежда Георгиева №15 – време 13.10мин. +5мин. = 18.10мин.
                  5.Антон Донев,Бончо Бонев №8 – време 12.11 + 6мин. = 18.11мин.
                  6.Теодор Енев,Димитър Киряков №4 – време 16.03 + 3мин. = 19.03мин.
                  7.Васил Марков,Радослав Хаджихристов №9 – време14.20мин. + 6мин. = 20.20мин.
                  8.Красимир Митрушев, Костадин Митов №3 –време 20.32 без наказания = 20.32мин.
                  9.Николай Георгиев,Карамфил Ангелов №13 – време 13.37мин. + 8мин. = 21.37мин.
                  10.Илиян Илиев,Мирослав Милчев №1 – време 26.26 + 10мин. – 10мин. = 26.26мин.


                  Врмето на екипаж № 1 е минус десет мин. За преминат екстрем на лебедка.

                  Отказали се .
                  Надежда Владимирова,Десимир Иванов
                  Пламен Исаев, Валентин Димитров
                  Теньо Папанов, Радо Попминчев
                  И Гърците но не им знам ймената


                  Не финиширали (строшени)

                  Иван Попов, Иван Ефремов №5 време до отказване – 8.28мин.

                  Пламен Пенев, Владимир Станчев №2 време до отказване – 22.55мин.
                  Генади Георгиев,Християн Георгиев №7 време до отказване – 11.36мин.
                  ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                  тел. 0889 017703
                  0897 516030

                  Коментар


                  • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                    Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                    Класиране Траял Стара Загора и приятели 2013



                    1.Стефан Арзатов,Десислав Ибришимов №7- време 9.21мин. + 2мин. = 11.21мин.
                    2.Станимир Георгиев,Ваня Цанкова №11- време 9.05мин. + 4мин. = 13.05мин.
                    3.Ивайло Павлов, Ивелин Русанов №16 – време 11.16мин. + 5мин. = 16.16мин.
                    4.Симеон Цингов,Надежда Георгиева №15 – време 13.10мин. +5мин. = 18.10мин.
                    5.Антон Донев,Бончо Бонев №8 – време 12.11 + 6мин. = 18.11мин.
                    6.Теодор Енев,Димитър Киряков №4 – време 16.03 + 3мин. = 19.03мин.
                    7.Васил Марков,Радослав Хаджихристов №9 – време14.20мин. + 6мин. = 20.20мин.
                    8.Красимир Митрушев, Костадин Митов №3 –време 20.32 без наказания = 20.32мин.
                    9.Николай Георгиев,Карамфил Ангелов №13 – време 13.37мин. + 8мин. = 21.37мин.
                    10.Илиян Илиев,Мирослав Милчев №1 – време 26.26 + 10мин. – 10мин. = 26.26мин.


                    Врмето на екипаж № 1 е минус десет мин. За преминат екстрем на лебедка.

                    Отказали се .
                    Надежда Владимирова,Десимир Иванов
                    Пламен Исаев, Валентин Димитров
                    Теньо Папанов, Радо Попминчев
                    И Гърците но не им знам ймената


                    Не финиширали (строшени)

                    Иван Попов, Иван Ефремов №5 време до отказване – 8.28мин.

                    Пламен Пенев, Владимир Станчев №2 време до отказване – 22.55мин.
                    Генади Георгиев,Християн Георгиев №7 време до отказване – 11.36мин.
                    Поздрваявам всички състезатели , разходкаджии , возещи се и най вече орга тима .Невероятни хора сте , логистиката ви е супер и купона е наличен. Липсваше ни Ванката с музиката , да е жив и здрав. Липсваше ни и участието на домакините в с-ето . Пожелавав ВИ да бъдете по единни за в бъдеще. Помагайки си постигаме и невъзможното!!! Бъдете здрави.
                    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                    Коментар


                    • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                      Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                      Поздрваявам всички състезатели , разходкаджии , возещи се и най вече орга тима .Невероятни хора сте , логистиката ви е супер и купона е наличен. Липсваше ни Ванката с музиката , да е жив и здрав. Липсваше ни и участието на домакините в с-ето . Пожелавав ВИ да бъдете по единни за в бъдеще. Помагайки си постигаме и невъзможното!!! Бъдете здрави.
                      Домакините да вземат първите места,и после разправяй че няма корупция,,ще се виждаме по Мероприятията през годината,недей страда много,имам шапка Сузуки,затва ще съм мил и нежен и ще ви накрачвам ако не ми давате път.
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                        Много благодаря на домакините за чудесното посрещане и на всички които присъстваха и уважиха поредната старозагорска сбирка. Отново се видях с много хора, с някои от които се засичам само веднъж годишно, на тази сбирка. Времето в събота беше с нас, барбекюто беше прекрасно с място за заигравки на желаещите, траяла в неделя беше доста труден и показа високото ниво на повечето от участниците. Беше много весело и приятно и догодина отново ми се иска да присъстваме-аз и семейството ми заедно с кучка - вълкодавка.
                        Имам и няколко предложения за следващата сбирка:На разходката да има поне 2 лъча джипове с различни водачи, дори и да са с еднаква степен на трудност, но сега докато някой закъсва или си прави кефа, като атакува баира цялата колона го чакаше и се питаме един друг какво става отпред. Също в разходката на мястото на барбекюто да се предвижда и време за общи снимки, че в тази криза никак не е лесно да събереш 100-тина джипки на едно място. И траяла може би трябваше да е по-къс и съсредоточен само от дясната страна на пътя/от страната на старта/.
                        Да помоля снималите да споделят тук уловените моменти.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                          На мен ми харесаха тапите защото опитах от два вида вино от двата края на страната ,няколко вида ракии и се запознах и си поприказвах с толкова много колеги че сега ако щеш убий ме не им помня имената.На Колето ракийката си беше доста първокласна и още и усещам аромата като се сетя за нея...Коле,мама каза само с теб да си играя
                          >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                          Защото така ми харесва...
                          Телефон: НЯМАМ
                          Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                          Коментар


                          • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                            От където и да се погледне мероприятието беше голямо от към участници.Споделям съображенията,че на местата на екстремите трябваше да има човек от организаторите,който да обяснява на участниците какво му предстои.Бях трета кола в колоната и Гаргата при мен.Той ми казваше какво предстои,но си представям другите колеги как са се чуствали когато един тръгва в една посока,друг в друга.Още на първия по-голям стръмен баир покрай мен започнаха да минават колеги,като всеки си избираше място за минаване и никой не знаеше къде отива.Наистина колоната стана доста дългичка и последните със закъснение пристигнаха на поляната с барбекюто,но какво да се прави като всеки иска да участва.Това са рисковете от големия брой участници.Независимо от всичко,би трябвало да останем с позитивните спомени от мероприятието,което е първо за годината и дава старт на останалите.До нови срещи приятели!
                            Нека силата да бъде с нас!
                            Suzuki Grand Vitara
                            +34 642 91 4154

                            Коментар


                            • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                              За разходката си прав, но за траяла - не. На мен даже ми се видя късичък. Не се шегувам, но ми се стори,че докато тръгна и трябва да спирам. Към организаторите - НЕ ПИПАЙТЕ ТРАСЕТО, добро си е. И още веднъж благодаря за емоциите.
                              Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                              Стефан Арзатов

                              Коментар


                              • От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели 2013 г. - предварителна диск

                                Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                                ......Бях трета кола в колоната и Гаргата при мен.Той ми казваше какво предстои,......
                                Тихо,тихо ... някой видяхме резултата от указанията в края на разходката или ще кажеш че е виновна дългата пауза между две песни на АC-DC при която машината губи мощност...без малко да дочакаш старта на траяла на десетина метра от него
                                >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                                Защото така ми харесва...
                                Телефон: НЯМАМ
                                Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X