Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

    Уважаеми колеги,

    Мисля че нашия портал достигна етап в развитието си при който да може да си позволи сериозно присъствие и на международна сцена. Смятам че тук има достатъчно хора които да може с общи усилия да съберем достатъчно пари за да изпратим наши репортери на най-големите световни офроуд събития.

    Предлагам да основем фонд в който да събираме пари и когато станат достатъчно да изпратим наши хора които да отидат на световни състезания но както си следва. С платен журналистически пакет и пълна поддръжка.

    Предлагам и основаването на комитет от няколко човека който да решава за избор на хора и мероприятия. За негов пръв член предлагам Стефан без въобще да го питам и без никакво право от негова страна на отказ

    И като учредители на този фонд ние с Брат ми внасяме първите 200 лева!
    VPetrov.photography

  • #2
    До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

    Откривам Нарочна тема в която всеки ще записва с какво участва.
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

      Ето първоначален списък на мероприятията към които трябва според мен да се целим:


      http://www.dakar.com/
      http://www.rainforest-challenge.com
      http://ladoga-trophy.ru/news.php
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

        И за да внеса яснота за да не остане някой с грешни впечатления уточнявам че нито аз нито Брат ми нито пък някой наш роднина ще бъде пратен като репортер.

        Мисля че има достатъчно добре подготвени хора в нашия форум които могат да изпълнят такава задача и за тях събираме пари... А на репортажите ще се радваме всички...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

          Ще се включа. Ако нещата останат така ще пиша сума другата седмица, за сега мисля, че е излишно, защото се повдигнаха отново въпросите за събиране на пари и банкови сметки... Та отново си мисля дали темата за регистрацията на клуб(организация с идеална цел) със банкова сметка и членски карти с реална тежест(които да се показват по въпросните мероприятия) не е наистина вече актуална. Тогава и парите за такива неща ще се събират от членски внос, а който иска да дари допълнително пак не е проблем. Може би и това не е зле да се обмисли на срещата за СзО...
          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

          Коментар


          • #6
            До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

            Приятели и колеги,
            Нека да помагаме който и както може, и без това Венци и Пламен са претоварени от хиляди ангажименти покрай този форум...

            Дискутираме вече две години регистрирането на клуба УАЗ, много от хората, които бяха страшно ентусиазирани в началото, вече и не четат темите... Но и досега всички се събират и забавляват кой както може - за удоволствие!!!!
            Ако претоварим с излишни формалности и без това малкото си свободно време, само ще загубим.

            Та нека не правим прекалено големи планове - но да сме полезни един на друг!

            Албанците имат следната приказка:
            Като направиш добро, пиши го на пясък, като ти направят добро, пиши го на камък!
            Show must go on!
            LZ1VES

            Коментар


            • #7
              До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

              Уважаеми колеги,

              Събирането на парите също е е проблем но вече имаме решение. В това начинание ще помогне безвъзмездно Събин Коларов (sabin) Моля всички които дават суми или да ги оставят в неговия магазин или да му ги преведат по сметка. И обезателно ако ги превеждат да пишат име на подател и след това да ми пуснат ЛС.

              Ето данните:

              София 1000
              Ул. Гурко N45
              тел: 980 6677
              Магазин за компютри Лидер Технолоджи


              Банкова сметка:
              IBAN: BG77 FINV 9150 10BG N0B0 BM
              ПИБ - централа
              BIC:FINVBGSF
              Валута: Български левове - BGN
              Титуляр: Събин Христов Коларов

              Ако успеем бързо да се справим ще имаме наш човек на Ренфорест чаленж - Малайзия...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #8
                До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                Ако сложиш краен срок, може би ще се справим по-бързо поне за Рейнфорест Чалендж. Аз утре ще внеса моята вноска при Събин.
                Поздрави
                Тодор Томов
                =============================
                Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
                Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

                Коментар


                • #9
                  До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                  Няма срокове нито задължения. Който смята че му е интересно да пратим репортер ще даде каквото и колкото прецени. Не на всички обаче им е интересно пък и съм сигурен че според много хора идеята не е смислена... Тъй че кой както реши!
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #10
                    До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                    Ako ima njakakvo sybitie v Hanover ili po pytia kym BG da se zasnima moje moje da se napravi naistina da bydem na nivo
                    FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
                    BJ42 04 1982
                    FJ62 11 1983 skipe blago4x4
                    LZ 2 BHB

                    Коментар


                    • #11
                      До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                      Яви се още една възможност за посещение на състезание, при това не на кое да е, а на "Золотая Бочка Ладога"! Стефан е поканен от свои руски приятели да се включи, но не като публика, а като навигатор! Това е голям шанс за първи път българин да има впечаление за състезанието "отвътре". По информация от руснаците за път, храна и такса на Стефан ще му бъде нужна сума от порядъка на 1500 евро (както самият тай каза - ако не бъде употребена цялата, ще бъде върната в "касата")
                      Ако сметнете, че ще подкрепим тази инициатива, ще трябва да се организираме, че състезанието е след три месеца!
                      [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                      Коментар


                      • #12
                        До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                        Пдкрепям горещо идеята!

                        Давайте сметка, много хора ще помогнат.

                        Стефане, хайде да се видим тези дни и да обсъдим с какво друго може да се включим.
                        Show must go on!
                        LZ1VES

                        Коментар


                        • #13
                          До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                          Първоначално публикуван от Sofia Преглед на мнение
                          Яви се още една възможност за посещение на състезание, при това не на кое да е, а на "Золотая Бочка Ладога"! Стефан е поканен от свои руски приятели да се включи, но не като публика, а като навигатор! Това е голям шанс за първи път българин да има впечаление за състезанието "отвътре". По информация от руснаците за път, храна и такса на Стефан ще му бъде нужна сума от порядъка на 1500 евро (както самият тай каза - ако не бъде употребена цялата, ще бъде върната в "касата")
                          Ако сметнете, че ще подкрепим тази инициатива, ще трябва да се организираме, че състезанието е след три месеца!
                          Не е ли по-лесно да го направим по начина който Братя Петрови измислиха? Парите във "фонда" и те да ги "оползотворят".

                          При всички случай аз искам да помогна
                          Nissan Patrol Y61

                          Коментар


                          • #14
                            До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                            Да, аз това имах предвид. Най-добре е самият Стефан да обясни по-подробно какви са намеренията му, когата се появи онлайн.
                            [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                            Коментар


                            • #15
                              До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                              Аз съм за и ще се включа с помощ, само искам Стефан да обещае да снима яко във сервизните паркове и по спирките между етапите. Като навигатор намя да може да снима по трасето. И каквито там печатни материали има, да ги събере и да ги донесе всичките.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X