Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

    И аз ще се включа.

    Коментар


    • #32
      До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

      Включвам се и аз!
      Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
      Drag Grand Canyon Daily
      Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
      LZ1JYM

      Коментар


      • #33
        До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

        Аз бих могъл (ако има нужда разбира се) да дам на Стефан за ползване личната си outdoor екипировка - Раница, Фенер (челник), GPS, Примус, Термос, Постелка (шалте), Брадва/ Нож, Потготвена аптечка, Спасително фолио и др. каквото му трябва, ако имам
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • #34
          До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

          и аз ще помогна с каквото мога

          Коментар


          • #35
            До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

            Палатки и останалото там има. В подготвените джипове имат компютри, сигурно по-мощни от моя в къщи. Отверки може да няма в колата, а голяма и малка брадва имат. Челник имам, преди две години Венци ме уреди с Тика ХР. Като го забравя - тировете ми палят горните лампи
            Камуфлаж и кубинки имам, там така си карат.
            Ножовете са проблем. Там може да ходиш с пушка по улицата, и да влезеш в дранголника за джобно ножче. Трябва да купя на място каквото може - законът им е страшна бъркотия. Хидрокостюм там струва стотина лева, а тука мизерни ботуши - 200(( И това от там, щото и тежи. Игли и превръзки за изгаряния ще прося от болниците.
            Ами не знам къде да търся непромокаем чувал - раница. Знам че има, обаче в два спортни магазина ме изгледаха странно, в сайта на Зебра няма.
            Не знам също така къде и какви маратонки има, нито ветроупорни якета. Това трябвало.
            Горатексовете не се гледат, щото клони и тръни кат гредарски пирони. Сигурно импрегнирани брезентови ... Танковите гащеризони не ми стават от преди 20 сантиметра и 40 кила(((

            Коментар


            • #36
              До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

              Стефане , пращам и аз финикийци
              Дано спонсорът да е ,,залатая бочка''
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #37
                До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                Пишете къде и кой ще събира парите и да почваме .Разбрах .А до кога е датата за внасяне?
                Последно редактирано от Стария; 06-03-08, 18:30. Причина: Не прочетено до края
                К мирной жизни не пригоден.
                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                Коментар


                • #38
                  До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                  Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                  Ето данните за парите:

                  София 1000
                  Ул. Гурко N45
                  тел: 980 6677
                  Магазин за компютри Лидер Технолоджи


                  Банкова сметка:
                  IBAN: BG77 FINV 9150 10BG N0B0 BM
                  ПИБ - централа
                  BIC:FINVBGSF
                  Валута: Български левове - BGN
                  Титуляр: Събин Христов Коларов

                  МОЛЯ ВСИЧКИ ИЗРИЧНО ДА УКАЗВАТЕ ПРИ ПРЕВОДА С ДУМИ ЗА КАКВО Е... ПИШЕТЕ "ЗА ЛАДОГА"...
                  Чети и нагоре колега.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                    Аз ще ти дам ножове Стефане, 1 ловен боуи и 1 водолазен бюша.
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • #40
                      До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                      Кво стана с идеята за Ладогата нещо утихна работата
                      К мирной жизни не пригоден.
                      Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                      ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                      Коментар


                      • #41
                        До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                        Няма такова нещо. Парите се събират, по-горе са публикувани и сметките и начините за даване в брой. Моля всички които имат желание Стефан да иде на Ладога да помагат!
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #42
                          До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                          Ние с Младши ( респективно тур агенция Сирроко Макланд) ще поемем самолетния билет до Москва, а ако Стефан ще се връща, и обратно.
                          Без таксите за свръх багаж
                          Поздрави
                          Последно редактирано от T.T; 19-03-08, 09:29.
                          Тодор Томов
                          =============================
                          Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
                          Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

                          Коментар


                          • #43
                            До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                            Благодаря на уважаемите колеги, те и миналият път бяха сред основните спонсори.

                            Ето и отново начините да изпратите пари за Стефан!

                            Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                            Ето данните за парите:

                            София 1000
                            Ул. Гурко N45
                            тел: 980 6677
                            Магазин за компютри Лидер Технолоджи


                            Банкова сметка:
                            IBAN: BG77 FINV 9150 10BG N0B0 BM
                            ПИБ - централа
                            BIC:FINVBGSF
                            Валута: Български левове - BGN
                            Титуляр: Събин Христов Коларов

                            МОЛЯ ВСИЧКИ ИЗРИЧНО ДА УКАЗВАТЕ ПРИ ПРЕВОДА С ДУМИ ЗА КАКВО Е... ПИШЕТЕ "ЗА ЛАДОГА"...
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • #44
                              До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                              Георги Стоянов, дадени кеш 50 лв на Събин за ЛАДОГА.
                              Бъдете живи и здрави!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                                И аз ще участвам, но към края на месеца - по едни не особено оригинални причини.

                                Поздрави!
                                Искам България чиста!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X