Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

    На мен би ми бил най-интересен коментарът на Стефан за подготовката на машините (особено на монстърите в клас Прото)
    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

    Коментар


    • #17
      До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

      Да. Разбира се. Списанията са си списания, пишат много хубаво даже, но руските списания нямат задачата да разкажат руския офроуд на чужденци.
      Поканата е от широко известният Хеликоптер. Човек с много опит в правенето на джипове и чупенето им където човешки крак не стъпва, щото потъва. Става дума за въведения тази година нов клас Туризъм Оупън. Трасето на изчадията ТР 2, модифицираните джипове, само не се бяга по хронометъра, а специалните етапи се зачитат нацяло. Да - не. Та не е ясно кое е по-лошо. Част от трасето съвпада с ТР 3 - мегачудовищата. Целта на отбора е да направи колкото може по-голям купон, докато в двата джипа има поне някой здрав агрегат. Това че повечето агрегати са мъртви, сменени с кво да е от какво да е право в блатото, или предназначението им се сменя, традиционно весели тоя отбор. Липсата на отделни колела или други незначителни системи не смятат за повод да излязат от състезанието. Общата идея е - Цяла година стискаш зъби и чакаш тия десет дена, значи трябва да се изживеят всичките

      Коментар


      • #18
        До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

        Стефане,

        Аз лично ще подкрепя идеята с каквото мога.

        Кажете сметки и да се стягаме от сега защото времето лети.

        Това да идеш на ЛАДОГА е мечта за много от нас, нека изпратим наш представител и да направим пътека до всички световни събития.

        Убеден съм, че Стефан е много подходящ представител с перфектния си руски език и огромните си познания в областа.

        Поздрави,
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #19
          До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

          Подкрепям! Бройте ме и мен.

          Стефане, от мен имаш и един шнорхел за лично ползване

          Коментар


          • #20
            До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

            Много се радвам, когато предварително нахвърляни добри идеи лека полека стават реалност.
            И аз ще се включа колкото мога, още повече че и за мен ще е интересно да видя отблизо атмосферата на руско състезание.
            ... to be continued

            Коментар


            • #21
              До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

              Аз също напълно подкрепям и ще помогна.

              Коментар


              • #22
                До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                Подкрепям! Бройте ме и мен.

                Стефане, от мен имаш и един шнорхел за лично ползване
                От мен плавници...

                Коментар


                • #23
                  До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                  Аз също ще помогна. Тъй като със Стефан може би ще се видим, ще му дам парите направо. Ако пък не се видим до тогава ще ги пусна на Събин.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                    Уважаеми колеги, много се радвам че така присърце поехте идеята... Хубавите работи като почнат да стават от само себе си значи наистина са хубави...

                    И така на въпроса. Все още не е ясно колко точно средства ще са необходими на Стефан, моля посочената сума да считате за приблизителна. Предлагам както и миналият път да използваме схемата с магазина на Събин и сметките по които могат да се превеждат пари. Ако случайно останат пари заедно всички спонсори ще решат какво да се прави с тях.

                    Говорих преди малко със Стефан и той се ангажира напълно с тази тежка задача. Оттук насетне ще, или не ще, проблемът си е негов... Освен това го накарах тържествено да обещае че няма да умори никой там с пиене...

                    Та давайте да почваме че време няма... Както си му е реда участваме и Аз и Брат ми...! След като си дойде Стефан ще има статия тук, в списанието и разбира се специална вечеря със спонсорите както си е традицията...!
                    Последно редактирано от Венцислав Петров; 05-03-08, 15:54.
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #25
                      До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                      Ето данните за парите:

                      София 1000
                      Ул. Гурко N45
                      тел: 980 6677
                      Магазин за компютри Лидер Технолоджи


                      Банкова сметка:
                      IBAN: BG77 FINV 9150 10BG N0B0 BM
                      ПИБ - централа
                      BIC:FINVBGSF
                      Валута: Български левове - BGN
                      Титуляр: Събин Христов Коларов

                      МОЛЯ ВСИЧКИ ИЗРИЧНО ДА УКАЗВАТЕ ПРИ ПРЕВОДА С ДУМИ ЗА КАКВО Е... ПИШЕТЕ "ЗА ЛАДОГА"...
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #26
                        До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                        Стефане, можеш да разчиташ и на моята помощ.
                        Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                        NULLA TENACI INVIA EST VIA

                        Коментар


                        • #27
                          До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                          И аз се включвам в подкрепа.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                            Бройте ме и мен
                            LZ1HRD

                            Коментар


                            • #29
                              До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                              Аз също се включвам!
                              LZ1HKW
                              Реглаж на преден и заден мост
                              My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                              Коментар


                              • #30
                                До: Да съберем пари за да пратим репортери на световните офроуд събития!

                                T.T и ТТ Младши участват също тоже.
                                Поздрави
                                Тодор Томов
                                =============================
                                Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
                                Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X