Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Ето какво измайсторих. И ако обичат хората на които не им допада да кажат само "не ми харесва" без да се заяждат.

    Ain't no party like an OFFROAD party, cause an OFFROAD party don't stop...

    Коментар


    • #62
      OFF в началото и COM в края не са добре четливи според мен.

      Коментар


      • #63
        Ето какво измайсторих. И ако обичат хората на които не им допада да кажат само "не ми харесва" без да се заяждат.
        Не бе човек, само се пошегувах.Хубаво е, че си поел инициатива!
        Идеята не е лоша, но трябва да и се придаде по-дизайнерски вид.
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #64
          Съгласен съм, за това по-горе казак некой по-кадърен от мене да го направи. Аз само дадох вид на написаното за повече яснота. Разбира се това не е достатъчно красиво, за това който може да го направи да изглежда добре да действа. Ще се радвам да го вида приведено в приличен вид.
          Ain't no party like an OFFROAD party, cause an OFFROAD party don't stop...

          Коментар


          • #65
            Съжалявам че се включвам малко късно но имах проблеми с компа
            Та аз имам доста добра идея но нямам образец да ви го покажа-общо взето представлава изключително кален път с коловози, пресечен по случайност от асфалтов, ако някой реши че си струва да каже.
            УАЗ - Where I go there are no roads!!!

            Коментар


            • #66
              Дааа...
              Идеята я бива . Остава някой да я претвори на практика .... и да я покаже тук ...

              Коментар


              • #67
                Първоначално публикуван от fulda
                Дааа...
                Идеята я бива . Остава някой да я претвори на практика .... и да я покаже тук ...

                Абе хора не може ли просто да се направи нещо което да споменава клуба и това е!За какво толкова се мисли за картинки!Аз кадето съм по малак не се интересувам толкова от картинките!Вие като отидете някаде лепенките или самия клуб показвате!
                Аз лично мисля че последната идея е много готина и аз лично съм ЗА!Ч
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • #68
                  Първоначално публикуван от KING DINGALING
                  Ето какво измайсторих. И ако обичат хората на които не им допада да кажат само "не ми харесва" без да се заяждат.
                  Мене не ми харесва

                  Мисля, че емблемата трябва да се разпознава и да се чете от далеч, не като се залепиш до колата. И трябва да се вижда от пръв поглед, че е емблема на офф-роуд клуб а не с абстрактни понятия някой да вземе да си помисли, че сме от Green Peace примерно.
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #69
                    Абе хора не може ли просто да се направи нещо което да споменава клуба и това е!За какво толкова се мисли за картинки!Аз кадето съм по малак не се интересувам толкова от картинките!Вие като отидете някаде лепенките или самия клуб показвате!
                    Еми нали все пак трябва да има символ който да ни обединява. Като го видат хората да си кажат-"брее, тия с джипките пак тръгнаха..."
                    УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                    Коментар


                    • #70
                      Еми нали все пак трябва да има символ който да ни обединява. Като го видат хората да си кажат-"брее, тия с джипките пак тръгнаха..."

                      Аз лично мисля че една проста картинка на черен път или на някое "джипче" ще е най-добре!Аз лично съм доволен на всичко защото знам че имате вкус!
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • #71
                        Колкото хора - толкова идеи, затова дайте на някой дизайнер 2-3 хил. лева и всичко ще е ОК!
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #72
                          Благодаря на всички, които подкрепиха предложенията ми! Доразвих малко идеите и ги споделям с вас. Разбирам, че колкото хора толкова и идеи, но е доста трудно за всеки дизайнер да "влезе в главата" на другия, затова възможността да визуализираш хрумката, не винаги е за пренебрагване. Също така от опит знам, че много велики идеи като се нарисуват стават "кухи". Въобще аз смятам, че не е лесна работа да се сътвори нещо емблематично като бутилката Кока Кола например.
                          Без подобни претенции предлагам тези емблеми като съм се придържала към това да бъдат неутрални. В чест на Венци мислих и по въпроса за знак без забранителни символи. Не знам дали става ясно, че offroadда е извън пътя...
                          Бих насърчила всички, които имат идеи да ги дадат в подобен вид и да направим гласуване за избор на емблема.

                          Коментар


                          • #73
                            Вики, за да няма отрицание (задраскване) ми хрумна следната идея пътя да е пресечен от следите на "Джипката" ето как си го представям



                            Пък ти като доста по-добра можеш да го претвориш по-красиво и да врътнеш надписа (ако мислиш че си заслужава)

                            Коментар


                            • #74
                              Алекс, идеята е страхотна, наистина. Проблема е, че се опитвам да не вкарвам джипки, мотори и т.н в знака. Смятам, че и дискусията във форума е на това мнение. Ще стане много сложен.По-скоро се стремя да е нещо универсално.

                              Коментар


                              • #75
                                Може би надписът трябва да е : " Да намериш своя път " ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X