Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За да не стане както обичайно, а именно от много обсъждане нищо да няма предлагам следното:

    Остава текущата емблема докато някой предложи нещо по-добро което всички да одобрят...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • Не знам как се прави, ама такава работа. Що не направите нещо с цветовете на тая картинка. Не знам дали проблема е тоновете, или наситеността, или ... Бе, не се сещам как се казва. Червеното стои много рязко, сивото се губи. Повъртете ги нещо, ама именно цветността, не друго. Или сложете фон за да ги омекоти.
      Бе няма ли фотошопаджии, че взех да се чувствам като Чапаев от едноименния виц.

      Коментар


      • Лично на мен таза ми харесва най много. Все пак извън пътя преобладава зеления цвят.


        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • И аз гласувам за тази. Цветовете са по подходящи. Няма го и асвалтовия път, пък било то и задраскан. Не съм дизайнер или художник, затова нищо друго не мога да предложа, но от досега предложените лично аз смятам, че тази е най-добре.

          Коментар


          • Така предложената емблема има следните проблеми:

            1. Много прилича на известна вече такава което веднага ще предизвика проблеми.
            2. Няма OFFRoad-Bulgaria.com върху нея
            3. (4x4) означава липсата на всички други офроудери...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • не че ми е работа...

              подчертавам не искам да обидя никой.ама мене тоя стикер въобще не ми допада.едно от мойте малки хобита е да събирам всякакви стикери.имам всякакви.защо просто не направите стикер само със логото www.offroad-bulgaria.com със интересен шрифт и няколко различни цвята за да подхожда на различни цветове автомобили.и най-важния си остава за предното стъкло.мисля че името оффроуд-българия говори предостатъчно.защо тая мания да има нещо нарисувано и т.н. простите неща винаги са по-хубави.тия рисунки за мен са като да слагаш пласмасови брони и спойлери и за капак лилави лампички .
              изказвамлично мнение,никой не атакувам и нямам никакви претенции че разбирам.
              приликата със действителни лица и събития е случаен.
              само да добавя-карал съм си бг 'жипка в европа повече от година.цялата беше във стикери.но на предното стъкло имаше прост стикер на нашия клуб (сещате се),та всички го разбираха и обсъждаха.а имах и подобни,но разни шарении и всички гледаха неразбиращо и с леко насмешлива усмивка.ами погледнете,че повечето производители на автомобили си преработиха емблемите за да ги направят по-прости и безцветни.
              висете отпуснато

              Коментар


              • Ама тотално подкрепям мнението на dhx!..

                И на мен ми харесва възможно най-простия вариант с лентата отпред на стъклото и подбран готин шрифт.. Но, пък и въпроса е да се обединят и останалите участници във форума и любители на офроуда в различни от джиповете изражения..

                Не знам.. Аз съм за изчистен шрифт..

                Коментар


                • А трудно ли е да се направи на прозрачна лента? Адреса на сайта просто, пък картинки - отделно.

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Yaro
                    Ама тотално подкрепям мнението на dhx!..

                    И на мен ми харесва възможно най-простия вариант с лентата отпред на стъклото и подбран готин шрифт.. Но, пък и въпроса е да се обединят и останалите участници във форума и любители на офроуда в различни от джиповете изражения..

                    Не знам.. Аз съм за изчистен шрифт..

                    И аз съм ЗА!Направете една бленда и една лепенка за отстрани и това е!А пък всеки ако иска някаква шарения да си сложи някаква за него.Примерно някой може да си сложи TOYOTA или нещо друго!Всеки с вкуса си.Примерно тези малките лепенки бяха супер.За отстрани са страшни.За това един Надпис WWW.OFFROAD-BULGARIA.com и това е!Като блендата може да бъде направена с различни размери спрямо предното и задното стъкло.Примерно за УАЗ трябва да бъде по малка защото иначе няма да се вижда.А пък кой е казал че трябва да е точно на стъклото.Има си още места!Такаче смятам че за един прост надпис ще се съгласим сички!
                    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                    Коментар


                    • И аз гласувам за простия надпис. От известно време на сам виждам често хора с фланелки и шапки на фирми производителки на оръжие който са крайно изчистени. Само един надпис и емблемата на GLOCK примерно. Също съм виждал и фланелки на производители на тунинг части за автомобили по същата схема. Така че простото е винаги на мода и в повечето случаи е по-добро от всякякви рисунки, било то абстрактни или не.
                      Ain't no party like an OFFROAD party, cause an OFFROAD party don't stop...

                      Коментар


                      • Мани го тва менте бе! Вън производителите на гребенчета и сапунерки! Само www.offroad-bulg ..., и толкова! Само джиповете може да са пластмасови, пищовите - не!))

                        Коментар


                        • Нали това си е форум и направо ще кажа: Не ми харесват последните идеи за самотния надпис. Винаги емблемата е което остава в главата на човек като види реклама на нещо, примерно FOX или UFO или Acerbis и ....мнооого други марки си имат емблеми които всеки знае и им се кефи, та защо и ние да си нямаме такава
                          Работя по въпроса и скоро ще дам предложение
                          No bike - no fun!

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Dido_DR
                            Нали това си е форум и направо ще кажа: Не ми харесват последните идеи за самотния надпис. Винаги емблемата е което остава в главата на човек като види реклама на нещо, примерно FOX или UFO или Acerbis и ....мнооого други марки си имат емблеми които всеки знае и им се кефи, та защо и ние да си нямаме такава
                            Работя по въпроса и скоро ще дам предложение

                            Дидо не мислиш ли че ти можеш да си сложиш каквато искаш картинка над оффроуд-българия?Тоест някой мотор в твоя случей.
                            Така като се направи се дава избор на всички и ще може да се слага сичко.Хем го има надписа оффроуд-българия хем си има това което те кефи!
                            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                            Коментар


                            • Ау! Не ме разбирайте криво! Това с прозрачния адрес НЕ е вместо, а освен картинката!

                              Коментар


                              • И аз сам за прозрачна бленда със надпис ,изчистена и наи добре ,буквитв с бял цвят,данесе правят различни цветовеІлесна е за изработка и няма да е скъпо
                                "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X