Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клубни лепенки, емблема на клуба, дизайн ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Когато се чуе OFFRoad всеки разбира различно нещо - в зависимост от неговите лични предпочитания, било то кал, вода, скала или небе, или съвсем друго, за което не се сещам. Щом като търсим едно нещо, което да обедини всички и да представи духа на офроуда, то трябва да намерим това, което е характерно и за планината и за морето, и за небето, и въобще. Според мене това е борбата- борбата с природата, борбата с машината и борбата със себе си ако искате. Точно в тази борба за надмощие се проверява дивотията, агресивността и издръжливостта на всеки и всичко. Интуицията също. Ето защо мисля, че Венци Петров е прав, че не трябва логото да се свързва с машина или нещо конкретно. За момента нямам конкретна визия за това как трябва да изглежда емблемата, но ако помислим в тази посока все някой ще напипа точната визия. Сещате ли се как е изразена борбата и единството на ИН и Ян?

    Коментар


    • #47
      Ммм ... Като човек и УАЗ на кълбо? Човека вика Мамка ти! и го поправя с чука, а оня ръмжи и се чупи. И всичко - в локвата? Че кво, идейно ...)))))

      Коментар


      • #48
        Какво стана с тази емблема ?
        Избрахте ли нещо ?

        Коментар


        • #49
          Айде бе хора, дайте да избираме някоя и да я лепваме. Поне да се разпознаваме.

          Коментар


          • #50
            Първоначално публикуван от Viki

            Не знам ...
            Първите две ме радват много , а и отговарят на условията !
            Няма Жипки , Моторетки и т.н.
            Изчистено , ярко и запомнящо се !

            Аз гласувам ЗА

            Коментар


            • #51
              И аз съм за първите две

              Коментар


              • #52
                аз съм за първото
                да вземем да го направим може би като анкета и след едно бързо гласуване да изберем, че няма време
                [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                Коментар


                • #53
                  Венци , ти си на ход
                  И аз споделям мнението на София .
                  Чакаме анкета за първото предложение

                  Коментар


                  • #54
                    Щом ме чакате, да си кажа и моето мнение, като информирам всички че Вики ми е съпруга така че може да не съм обективен

                    От всички предложения дотук, това на Вики горе в ляво, най-много ми харесва, но имам забележки:

                    На избрания от нас знак не бива да има забранителни елементи които оставят впечатлението за нещо затворено... Добре ще е да помислим върху вариации и други трактовки на този знак...
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #55
                      -Бонд. Джеймс Бонд.
                      А мадамата:
                      -Off. Fuck off.
                      Абе вашият роуд на нас ни е офф!))
                      Давай ги на лепенки, това е истината. Само завъртете надписа, т.ч. началото-края да се центрират отдолу. Или се обади на баща ми за ти каже правилата за правене на пощенски клейма, има някакви. Обаче за мене е това.

                      Коментар


                      • #56
                        Венци, що да не може забранителни знаци?! Я виж хората какво правят.

                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #57
                          Може би съм закъснял ама съм длъжен да си дам предложението. Значи първо да кажа че давам идея а некой по кадърен от мене да го нарисува. Идеята ми е благодарение на Fulda защото той предложи че това трябва да обединява всички. Та както е първоначалния замисъл на Българското знаме, а именно да символизира Мезия, Тракия и Македония, съответно бяло, зелено, червено и мойта идея е подобна. Значи кръг - символизиращ планетата, горната част хоризонтална бяла(или някой по-подходящ) за небето, долната разделена перпендикулярно съответно черно или друго за земята и синьо за водата. Това може да се направи триизмерно, и ако има още нещо обобщаващо целия замисъл може да се включи, примерно пръстен около кълбото като в края му има човешка фигура, символизираща жаждата за покоряване и опоритосста на човека.
                          Ain't no party like an OFFROAD party, cause an OFFROAD party don't stop...

                          Коментар


                          • #58
                            Мен много би ми харесало нещо подобно на герба на "Rough Rangers" или нещо запомнящо се, защото бе да обиждам София този Джипчо или както там се казваше, че не обърнах внимание ми изглежда несериозно за герб на един офф-роуд клуб, малко е детско, но това разбира се е лично мое мнение. И зеленото предложение на XJ много ме изкефи мисля да го редложа за гласуване.
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • #59
                              KING DINGALING
                              Пуснато на: Вто Мар 29, 2005 10:35 pm Заглавие:
                              Може би съм закъснял ама съм длъжен да си дам предложението. Значи първо да кажа че давам идея а некой по кадърен от мене да го нарисува. Идеята ми е благодарение на Fulda защото той предложи че това трябва да обединява всички. Та както е първоначалния замисъл на Българското знаме, а именно да символизира Мезия, Тракия и Македония, съответно бяло, зелено, червено и мойта идея е подобна. Значи кръг - символизиращ планетата, горната част хоризонтална бяла(или някой по-подходящ) за небето, долната разделена перпендикулярно съответно черно или друго за земята и синьо за водата. Това може да се направи триизмерно, и ако има още нещо обобщаващо целия замисъл може да се включи, примерно пръстен около кълбото като в края му има човешка фигура, символизираща жаждата за покоряване и опоритосста на човека.
                              Хей, KING DINGALING, я го обясни пак, че нещо не схванах.
                              Ами къде остави птичките и пчеличките
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар


                              • #60
                                Ама приятел ако не ти допада не се заяждай. Запази мнението за себе си. Аз също си имам негативно мнение за някои предложения ама не се заяждам.
                                А и трябва да се извина защото идеята не дойде от Fulda, а от Plpet.
                                Ain't no party like an OFFROAD party, cause an OFFROAD party don't stop...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X