Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закъсал HILUX търси помощ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: закъсал HILUX тарси помощ

    абе преценявам дали да го дръпна, повечкото са малолитражни колички с едната гума в пряспата
    , все пак имам нещо в тиквата
    Последно редактирано от KOCEDM; 10-02-12, 11:02. Причина: правопис

    Коментар


    • #32
      От: Закъсал HILUX търси помощ

      С две ръце подкрепям идеята за подраздел или тема специално за такива случаи, за да не спамим в "Спешна нужда от помощ"
      И все пак да може повече хора да видят ако някой се е окопал наблизо и се нуждае просто от едо въже за да изелезе.
      Все по често виждаме закъсали коли из "почистената" ни държава, а все по малко са случайните минувачи които биха спрели да помогнат.
      Не веднъж ми се е случвало като спра да помогна на някого и хората да ме гледат учудено и дори уплашено, те (закъсалите) по скоро очакват накой който да се възползва от затрудненото им положение и да се опита я да ги ограби я нещо друго, от колкото някой просто ей така за кеф да иска да им помогне.
      Онзи ден и аз имах нужда от едно въженце за 500м, но къде да пиша като ситуацията нито беше бедствена нито чак толкова спешна за да пиша в онзи раздел.
      А реално на никой не му е приятно да си остави закъсалия автомобил нейде по уличките да нощува, защото джамбазите само това и чакат...
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • #33
        От: закъсал HILUX тарси помощ

        Първоначално публикуван от KOCEDM Преглед на мнение
        точно заради това е добре да се направи раздел "закъсал колега", но по някога наистина закъсването може да се отнася за спешен случай
        Закъсването в гратска среда прави даже и по опасна ситоацията за спешна нужда от помощ и то защото други хора може да имат нужда от същата . Визирам когато закъсалия е на път който реално спира достъпа на линейка .. пожарна..полиция.
        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

        Коментар


        • #34
          От: закъсал HILUX тарси помощ

          +1 за идеята за не-спешен раздел за помощ.
          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

          Коментар


          • #35
            От: Закъсал HILUX търси помощ

            Ами да действаме тогава! ....Да пишем до някой Модератор и да се обосновем,пък ако уважат искането....Печелим....Ако ли Не -Нищо не губим!
            Днес влачих един Спринтер в Горна Баня по задния път близо 2км и момчето каза,че чете във форума и се възхищава на акциите Ни и на единството Ни! Нека станем още по-единни поне помежду колеги!
            Хайде задействал съм въпроса, Моля подкрепете ме,за да не го отнеса само аз! Все пак го правим за общото благо!
            Ето линк: http://www.offroad-bulgaria.com/show...79#post1765779
            Последно редактирано от CrAzY_eMo; 10-02-12, 17:29.
            Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

            Коментар


            • #36
              От: закъсал HILUX тарси помощ

              Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
              Закъсването в гратска среда прави даже и по опасна ситоацията за спешна нужда от помощ и то защото други хора може да имат нужда от същата . Визирам когато закъсалия е на път който реално спира достъпа на линейка .. пожарна..полиция.
              коя е тая линейка, на която ще й попречи "закъсал" или по-точно заседнал 4х4??? Като "закъса" в смисъл да се развали, има си пътна помощ да го прибере...

              Може би новия раздел трябва да се нарече "пътна помощ 4х4" ?
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #37
                От: Закъсал HILUX търси помощ

                Емо, благодаря за бързината! Дадох гласа си в другата тема.
                Георги Танев (0+)
                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                Land Rover Club Bulgaria
                0887 930 238, 0878 797 768

                Коментар


                • #38
                  От: Закъсал HILUX търси помощ

                  Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                  Емо, благодаря за бързината! Дадох гласа си в другата тема.
                  Аз Ти Благодаря!Радвам се,че още има такива хора!Дано излезе нещо хубаво от поредната дребна беля,случила се на колегата!
                  Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Закъсал HILUX търси помощ

                    и аз съм ЗА създаването на тема за спещна 4х4 помощ. така де на всеки му се случва и за негово щастие има хора като Жоро които веднага се отзовава за което пак искам да му БЛАГОДАРЯ. Писах в Общи приказки защото не знаех къде да пища на друхо място. Ако е грешка се извинявам.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X