Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закъсал HILUX търси помощ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Закъсал HILUX търси помощ

    Здравеите КОЛЕГИ
    имам следния проблем: днес се опитах да се кача на една улица в кв.Бояна. Влязох във въпросната улица и там и си останах 6 чса ринене на сняг и няма начин мръднах малко но не достатъчно доиде един приятел с диско2 и тои ме нръдна малко но се поднесох в преспата и там си останах. Единствения вариант е да отърся джип с лебетка които да се опита да ме извади но днес нямах късмет да го намеря.
    Молбата ми е ако някои колега утре е свободен и има желание да ми помогне да пише.

  • #2
    От: закъсал HILUX тарси помощ

    Наистина е важно да има лебедка!Вчера и аз в Бояна вадих една Тойота 120 и се вкарахме в голямо копане,защото нямам лебедка и неможах да го дърпам от далеч!Ако можеш дай малко пояснение,дали има твърдо място в близост (до 25-30метра) и местонахождение,за да могат колегите да си правят сметката,какво ги очаква и как да се подготвят!Ако се налага мога да помагам с копане и бутане!
    Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

    Коментар


    • #3
      От: закъсал HILUX тарси помощ

      твърдо място няма никакво жсичко е само сняг а под мего е лед. мястото е точно след ханзето посока Драдалевци пърбата в дясно и веднага след това първата в ляво

      Коментар


      • #4
        От: закъсал HILUX тарси помощ

        Много ли е стръмно и има ли някакъв стълб или дърво за което да се вържа?
        Георги Танев (0+)
        Land Rover Discovery 1 300 TDi
        Land Rover Club Bulgaria
        0887 930 238, 0878 797 768

        Коментар


        • #5
          От: закъсал HILUX тарси помощ

          Първоначално публикуван от enikos Преглед на мнение
          Здравеите КОЛЕГИ
          имам следния проблем: днес се опитах да се кача на една улица в кв.Бояна. Влязох във въпросната улица и там и си останах 6 чса ринене на сняг и няма начин мръднах малко но не достатъчно доиде един приятел с диско2 и тои ме нръдна малко но се поднесох в преспата и там си останах. Единствения вариант е да отърся джип с лебетка които да се опита да ме извади но днес нямах късмет да го намеря.
          Молбата ми е ако някои колега утре е свободен и има желание да ми помогне да пише.
          Колега...Не си си оставил телефона за връзка!
          Какво стана с пикапа има ли развитие?
          Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

          Коментар


          • #6
            От: закъсал HILUX тарси помощ

            Еееей, 10 часа му стои на колегата молбата...няма едно въже кой да му хвърли!

            Коментар


            • #7
              От: закъсал HILUX тарси помощ

              Хвърлям бре, хвърлям! Навсякъде хвърлих, ама явно още не съм уцелил неговия пикап. Щото хвърлям на посоки. Един телефон би свършил някаква работа....
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • #8
                От: закъсал HILUX тарси помощ

                Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                Еееей, 10 часа му стои на колегата молбата...няма едно въже кой да му хвърли!
                Не е като да няма желаещи, ама, както каза Евгени ни телефон ни писане тук. С джипката съм и мога да тръгна, но ми трябва информация има ли как да се закотвя за да го дръпна с лебедката, щото джипката ми е два пъти по-лека от неговата .....
                Георги Танев (0+)
                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                Land Rover Club Bulgaria
                0887 930 238, 0878 797 768

                Коментар


                • #9
                  От: закъсал HILUX тарси помощ

                  Имах пред вид 10 ч'аса до последния му пост в 8,32. С неговите 19 поста, нали се сещате колко "лебедки" е в'иждал.
                  Сутринта е тръгнал "да се оправя"...някак. Прави сте за липсата на тел.

                  пп: Да го е страх човек да закъса в София, ако няма жокери в телефона. Поздрави!

                  Коментар


                  • #10
                    От: закъсал HILUX тарси помощ

                    мястото е неудобно има 2-3 бора за които мажеш да се вържеш. 0879503154 Никола.

                    Коментар


                    • #11
                      От: закъсал HILUX тарси помощ

                      Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                      ..... С неговите 19 поста, нали се сещате колко "лебедки" е в'иждал.......
                      Колега това не е достойно поведение според мен ....
                      Трябва ли всеки който може да използва лебедка и има такава да е член на форума, и ако е член трябва ли да е всеки ден пред компютъра и да пише постове ?
                      Аз примерно имам не знам си колко поста .. ама пак нямам жипка ....
                      Извинявам за за оффтопика...
                      Айде момци знам че сте много в София .. помогнете на колегата
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • #12
                        От: закъсал HILUX тарси помощ

                        Първоначално публикуван от enikos Преглед на мнение
                        мястото е неудобно има 2-3 бора за които мажеш да се вържеш. 0879503154 Никола.
                        Благодаря за телефона! Сега ще видя как да излезна от работа и ще се обадя при всички случаи.
                        Георги Танев (0+)
                        Land Rover Discovery 1 300 TDi
                        Land Rover Club Bulgaria
                        0887 930 238, 0878 797 768

                        Коментар


                        • #13
                          От: закъсал HILUX тарси помощ

                          колега ско си на работа и няма как не се притеснявай аз ще започна да копая защото и аз бях на работа до предималко

                          Коментар


                          • #14
                            От: Закъсал HILUX търси помощ

                            Тръгвам към колегата.
                            Георги Танев (0+)
                            Land Rover Discovery 1 300 TDi
                            Land Rover Club Bulgaria
                            0887 930 238, 0878 797 768

                            Коментар


                            • #15
                              От: Закъсал HILUX търси помощ

                              Снимайте операцията.
                              Дизелов Jeep, не е Jeep.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X