Обява

Свий
Няма добавени обяви.

www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    А това, на задната страна на кабинката, като несесер ли е, или капак на прозорче, че рязко ме притеснява липсата на отдушник в такова помещение...
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #47
      От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
      А това, на задната страна на кабинката, като несесер ли е, или капак на прозорче, че рязко ме притеснява липсата на отдушник в такова помещение...
      Това на задната страна на палатката е джоб тип "несесер". Няма прозорец, но не е притеснително. За палатката, както и за цялата преносима баня може да се добие някаква представа от ето това клипче:

      www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
      0898777327

      Коментар


      • #48
        От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

        Браво Митко, банята все повече ми харесва, а клипа ти е направо профи За манекенката и техническия асистент няма да коментирам, личи че не са случайни
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • #49
          От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

          Митко пусна клипчето и... спряха всякакви коментари. Направо си онемяхме. Лично аз вече не си представям закупуването на мобилна баня, без момата да е вътре...
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #50
            От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

            Момата не я давам, че има да прави още доста клипчета
            Ето още едно кратичко с нея:


            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
            0898777327

            Коментар


            • #51
              От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

              Лятна промоция на 12 и 24 волтови хидрофорни помпи - цък
              www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
              0898777327

              Коментар


              • #52
                От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

                Много си чевръст! Веднага забелязах, че момата няма къде да си остави сапуна или... не е случайно?



                А и за това не каза нищо. Нещо клипчета... момата...?
                Последно редактирано от edoors; 31-05-16, 17:57.
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • #53
                  От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

                  Незаменим атрибут по време на събора. Или както е казал народа "о баня, о кеф..." :-)





                  Имаше я и в луксозна версия :-)

                  www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                  0898777327

                  Коментар


                  • #54
                    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

                    Тия устройства понасят ли солена вода?

                    Коментар


                    • #55
                      От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

                      Известно време ще понасят, след което рязко ще им дотъпее. Солена вода+цветни метали с компромисен състав+температура. Не мисля че добавянето на цинков анод би променило резултата.
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • #56
                        От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Тия устройства понасят ли солена вода?
                        Съмнява ме че даже и дълго време може да понесе варовита . Като знам какви чудеса вадя от проточния и другия на вилата силно ме съмнява този да оцелее повече от един сезон без чистене .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #57
                          От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

                          Ясене, ти си последният човек в този форум, на когото бих тръгнал да обяснявам свойствата на горещия разсол (така ѝ викахме на солената вода във 2-ри цех на Агрия). Я, кажи каква ти е идеята, за да може по- аргументирано да разберем защо няма да стане, пък някой може и да се напъне, та да разберем и как може да стане.
                          Оцапахме темата на Митака, може би, да продължим на Ринга?
                          Последно редактирано от Тропчо; 18-09-16, 08:11.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • #58
                            От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

                            Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                            Привет Колеги,
                            и аз ще представя един проект по който работя.
                            Свързан е с хобито ни и начина за прекарване на почивките и свободното време. ...

                            От цялата тази перфектна почивка проектът включва осигуряването на банята и топлата вода.
                            Става въпрос за цялостна система "мобилна" баня и аксесоари, свързани с това.
                            Системата е разработена да функционира напълно автоматично - при натискане на бутона (стопа) на душ слушалката потича топла вода, на която прецизно може да се регулира температурата, за да задоволи всеки вкус. При отпускане на бутона на душ слушалката всичко спира и системата се самоизключва.

                            Компонентите на системата включват малък проточен газов бойлер, който работи с автоматично пиезозапалване при наличие на воден поток. ...

                            Сайтът е www.occ.bg
                            Името на домейна произхожда от Outdoor & Camping Comfort, което подсказва, че ще бъде ориентиран и ще се развива в областта на предлагане на продукти за повишаване на комфорта при почивка сред природата.
                            Все още е в процес на допълване на информацията за наличните продукти, както и разширяване на артикулите и номенклатурата. Ще бъда благодарен за критиките и препоръките Ви.
                            Вчера говорих с представител на www.occ.bg и получих информация за нови разработки на компанията за нови приложения и за отопление. Очаквам от www.occ.bg да споделят тук развитието на новите продукти.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • #59
                              От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

                              Привет, благодаря на Светослав Генчев за интереса.
                              Действително се работи по нови направления в областта на отопление за каравани, кемпери, вили и места, където липсва конвенционално електрозахранване. Когато продуктите и системите добият завършен вид и преминат заложените изпитания и тествания, ще бъдат обявени и информация за тях ще представя и тук.
                              www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                              0898777327

                              Коментар


                              • #60
                                От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

                                Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                                Привет, благодаря на Светослав Генчев за интереса.
                                Действително се работи по нови направления в областта на отопление за каравани, кемпери, вили и места, където липсва конвенционално електрозахранване. Когато продуктите и системите добият завършен вид и преминат заложените изпитания и тествания, ще бъдат обявени и информация за тях ще представя и тук.
                                Някакво развитие?

                                Колега ще те търся след празниците, че и аз се реднах с каравана и ми е наложителна банификация.
                                Поздрави и весели празници!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X