Обява

Свий
Няма добавени обяви.

www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

    Браво бе, чак сега прочетох темата. Купих си тия дни една каравана KIP42 и тъкмо се чудех от къде да си купя газов бойлер. Явно ще е от колегата Димитър Желязков
    Ще поясните ли еднакви ли са двата варианта , от 199 и от 249лв или разликата е само в доп. 12V за втория? И отстъпки за форумци? (няма да се сърдя ако няма)
    LZ1AIV

    Коментар


    • #62
      От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Някакво развитие?

      Колега ще те търся след празниците, че и аз се реднах с каравана и ми е наложителна банификация.
      Поздрави и весели празници!!
      Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
      Браво бе, чак сега прочетох темата. Купих си тия дни една каравана KIP42 и тъкмо се чудех от къде да си купя газов бойлер. Явно ще е от колегата Димитър Желязков
      Ще поясните ли еднакви ли са двата варианта , от 199 и от 249лв или разликата е само в доп. 12V за втория? И отстъпки за форумци? (няма да се сърдя ако няма)
      Привет,
      първо честити ви придобивки и на двамата. Със здраве и голямо удоволствие да ги ползвате

      Развитие по отоплителите има, но все още е рано да ги обявявам. В момента са в етап по доизчистване на електрониката и управлението.

      Иначе, бойлерчета за каравани и банификации да искате. Има различни модели и мощности и в зависимост от конкретната необходимост ще изберем най-подходящия вариант.

      Разликата между двата бойлера от 199 лв. и от 249 лв. е точно в това. Първия работи само с батерии, а по-скъпия може да работи и на 12 волта, има добавени куплунзи тип "Канон" за включване и захранване на помпа, както и 10 метра кабел с щипки за акумулатор в комплектацията.

      За форумци и съфорумци ще има подаръци

      Весели празници и аз пожелавам.
      www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
      0898777327

      Коментар


      • #63
        От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

        Нали не е трудно да дадете размерите на тези бойлери, за да помисля за мястото, където да го разположа?
        Печката в караваната има комин, приблизително Ф70, който отвежда продуктите на горенето. Вие предлагате ли някакви тръби с подобна функция, за да ги ползвам за бойлера?
        LZ1AIV

        Коментар


        • #64
          От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

          Привет,

          Обмислям разни варианти и аз. И в тази връзка - може ли едно сравнение на вашите продукти с това - http://www.ebay.co.uk/itm/6L-Bester-...0AAOSw2xRYRQjx ?

          Коментар


          • #65
            От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

            Честита Коледа! Пожелания за здраве и много късмет.

            Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
            Нали не е трудно да дадете размерите на тези бойлери, за да помисля за мястото, където да го разположа?
            Печката в караваната има комин, приблизително Ф70, който отвежда продуктите на горенето. Вие предлагате ли някакви тръби с подобна функция, за да ги ползвам за бойлера?
            Размерите на 12 киловатовия бойлер (най-малкия вариант от асортимента) са 30х50х15 см. Димоотвода е с диаметър Ф85 мм. За монтаж вътре в каравана и за включване към комина на печката на караваната може да се използва алуминиева гофрирана тръба и подходящи преход и тройник.

            Първоначално публикуван от brum Преглед на мнение
            Привет,

            Обмислям разни варианти и аз. И в тази връзка - може ли едно сравнение на вашите продукти с това - http://www.ebay.co.uk/itm/6L-Bester-...0AAOSw2xRYRQjx ?
            Привет.
            Продукта, който сте посочили е аналогичен на преносимия газов бойлер 12 kw, който се предлага от occ.bg. Това е друг модел от същия производител. Основните разлики са: различен външен вид, по-малък размер, което предполага по-малък топлообменник, липса на информационен дисплей, и най-важната разлика е липсата на димоотвод, което го прави изключително за външна употреба. Като параметри и начин на работа не се различават.
            Поздрави.
            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
            0898777327

            Коментар


            • #66
              От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

              Аз от доста време не съм писал тук... а подготовката за къмпингарския сезон е в разгара си.

              Ето един нов интересен продукт:

              Надуваемо легло - lazy air sofa

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:air_sofa.jpg
Прегледи:1
Размер:489.9 КБ
ID:5752231

              Лесно и бързо надуващо се легло/диван предназначено за активна и приятна почивка на открито.
              Удобно, здраво, леко, иновативно, лесно за пренасяне. Хит на сезона.
              Надуването става за секунди без да е необходима помпа или други помощни средства.


              Повече информация и подробности тук:
              https://www.occ.bg/%D0%9D%D0%B0%D0%B..._lazy_air_sofa
              www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
              0898777327

              Коментар


              • #67
                От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

                Един колега докара такова в офиса. Доста зарибяващо изглеждаше по картинки. Обаче като дойде ред за надуването - не правете това на закрито. Летяха монитори и саксии . Надявам се на открито да се надува лесно.

                И много е забавно като има някой от горе да му цъкнеш катарамата! Чува се едно глухо туп и ох .

                Коментар


                • #68
                  От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

                  Да, надуването е интересно занимание, особено като го правиш за пръв път :-)
                  Да ме беше видял как тичах с първото докато се мъчех да го надуя и да видя що за животно е... :-)
                  Наистина си иска място и навън е доста по-удобно, а ако има и вятър, става много по-лесно.

                  А за катарамата, не мисля че може да се откопчае лесно, защото има и контра.
                  www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                  0898777327

                  Коментар


                  • #69
                    От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

                    Аз лично ме успях да се справя с надуването и го разкарах.
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • #70
                      От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

                      Най лесно се надува с ATV Возиш се отзад и поемаш въздух
                      А и с тераното ставаше...
                      Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                      Калоян Кирилов
                      LZ2ZGT

                      Коментар


                      • #71
                        От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Тия устройства понасят ли солена вода?
                        Всъщност имам по-добър въпрос. Дали понасят антифриз
                        И понеже едва ли някой е пробвал, трябва да проверя по единствения възможен начин.

                        Това изглежда като добър вариант за водна печка за кемпер.

                        Коментар


                        • #72
                          От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

                          Антифриза не ги притеснява.
                          Но за водна печка (парно) си има разни други особености. С управление по температура чрез външен контролер (релеен термостат) се получават нещата. Необходима е малко по-високодебитна циркулационна помпа. Електрониката им има защита по време и на всеки 20 минути изключва горенето, т.е. трябва да се предвиди и рестарт на захранването през 20 мин.
                          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                          0898777327

                          Коментар


                          • #73
                            От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

                            Аз от доста време не съм писал тук, а си има новости.

                            Нови модели константни газови бойлери за домашна употреба - цък. Могат да се видят и на място в офиса (нещо като шоурум) в Младост 4.

                            Mонтажен център за района на Бургас - Vagabond Campers.
                            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                            0898777327

                            Коментар


                            • #74
                              От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

                              За тези, които ме питаха стават ли бойлерите за парно. Ето малко материал за онагледяване и размисъл :-)

                              www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                              0898777327

                              Коментар


                              • #75
                                От: www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване

                                А разхода на газ как е ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X