Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на язовир Въча 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Почистване на язовир Въча 2009

    Здравейте всички!
    Аз се казвам Криси и съм от групата на РИОСВ - Пазарджик, която беше на Въча в събота. Първо искам от свое име и от името на колегите да поздравя организаторите на акцията. Всичко беше много добре подготвено.
    Ние се включихме за пръв път, но определено ни хареса и при следваща акция пак сме там.
    И аз имам малко снимки, ще се постарая днес до края на деня да ги кача.
    [SIGPIC][/SIGPIC][FONT=Arial Black][COLOR=RoyalBlue][COLOR=DeepSkyBlue] По-добре да те мразят за това, което [B]СИ[/B], отколкото да те обичат за това, което [B]НЕ СИ[/B] !!![/COLOR] [/COLOR][/FONT]8)

    Коментар


    • До: Почистване на язовир Въча 2009

      Първоначално публикуван от Tontonella Преглед на мнение

      Аз бях във втората лодка – прословутия „кораб” на Станко.
      ...
      По някое време крановете се претовариха и се заформи опашка от пълни с чували лодки, чакащи разтоварване.

      Аз да ви кажа - корабът на Станко е пиратски. Успя да вземе на абордаж друг съд, чакащ разтоварване, и да му прехвърли наличните си чували с боклук. Само и само екипажът да стигне по-рано до пържолите.

      Коментар


      • До: Почистване на язовир Въча 2009

        Аааа, не е пиратски, ако беше, щеше да му отмъкне я чувалите, я екипажа... за откуп...
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • До: Почистване на язовир Въча 2009

          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
          Аааа, не е пиратски, ако беше, щеше да му отмъкне я чувалите, я екипажа... за откуп...
          В нашия случай чувалите имат отрицателна стойност, даже и за хвърляне зад борда не стават. Тъй че прехвърляне на чували с боклук си е пиратски акт. Аз зная най-добре, защото всъщност бях ВрИД капитан на пиратския кораб.

          Коментар


          • До: Почистване на язовир Въча 2009

            Ето и моите снимки. Малко, но нали съм разсеяна забравих, че имам апарат
            http://photo-zona.net/index.php?APP_...ALBUM_ID=18542
            [SIGPIC][/SIGPIC][FONT=Arial Black][COLOR=RoyalBlue][COLOR=DeepSkyBlue] По-добре да те мразят за това, което [B]СИ[/B], отколкото да те обичат за това, което [B]НЕ СИ[/B] !!![/COLOR] [/COLOR][/FONT]8)

            Коментар


            • До: Почистване на язовир Въча 2009

              Снимките са хубави.
              Радвам се че ви е харесало мероприятието.
              Другият път останете и за веселата част.
              sigpic

              Коментар


              • До: Почистване на язовир Въча 2009

                Попаднах на мероприятието случайно, докато разглеждах писаното за язовирите, но не съжалявам. Ще се опитам да изразя мнението си с + и –
                Плюсове:
                ·Намерих страхотно красиво място, на което не бях ходил досега. Макар и да не успях да преплавам целия язовир, това което видях от водата ме очарова. Мисля, че като цяло язовира е сравнително чист благодарение на боновете, които не дават на вятъра да разнася боклука.
                ·Срещнах се със страхотни хора, които се забавляваха перфектно и докато работеха и край огъня. Не чух някой да мрънка задето е мръсно, мокро или студено. Може би единствено, като отмениха акцията за неделя мърмориха.
                ·Много добра организация- беше подготвено и осигурено всичко необходимо за да могат да работят всички желаещи (май видях само двама трима оковани по пейките). Не знам дали всички си дават сметка колко усилия и средства са положени за подготовка
                ·Боклука видимо намаля, въпреки че бачкахме само през половината време. Някой май се уплаши, че ще свършим всичко и дръпна кранчето с небесната вода
                ·Направихме страхотно плаване под ветрила. Вятъра си беше перфектен и двата дни
                Минуси:
                ·Тази седмица няма да ходим пак.
                ·И най- важното, за което не мога да замълча (за което се извинявам на организаторите): ритуално изядоха най- младите посетители с ориз. Вярно с необходимите почести, но все пак??? Не че няма да се включа пак, ако се спазват съшите условия (все пак съм на възраст).

                Моля не ме забравяйте следващия път, обещавам да бъда послушен и да си дойда с играчките.

                С една дума искам да приключа: МЕРРРРСССССИИИИИИ

                Коментар


                • До: Почистване на язовир Въча 2009

                  С най-голямо удоволствие ще останем и за веселата част. Много ме е яд, че я пропуснах
                  Другия път ще сме по-добре подготвени, поне с по още едни дънки
                  А аз ще съм с личната кола, защото със служебните все се бърза
                  [SIGPIC][/SIGPIC][FONT=Arial Black][COLOR=RoyalBlue][COLOR=DeepSkyBlue] По-добре да те мразят за това, което [B]СИ[/B], отколкото да те обичат за това, което [B]НЕ СИ[/B] !!![/COLOR] [/COLOR][/FONT]8)

                  Коментар


                  • До: Почистване на язовир Въча 2009

                    Първоначално публикуван от Krisyto Преглед на мнение
                    С най-голямо удоволствие ще останем и за веселата част. Много ме е яд, че я пропуснах
                    Другия път ще сме по-добре подготвени, поне с по още едни дънки
                    А аз ще съм с личната кола, защото със служебните все се бърза
                    Извинявам се, че спамя темата.
                    Имаше 2 Бели Лади Нива когато пристигнах. После за веселата част вече ги нямаше. Това вашите ли бяха? Имаше и едни хора които обядваха настрани от групата, точно до контейнера за вода. В началото не знаех кой кой е. Сега си избистрям.
                    Иван
                    ivanp98[at]mail.бг

                    Коментар


                    • До: Почистване на язовир Въча 2009

                      Снимка от акцията и във вестник "Telegraph":

                      http://www.telegraph.co.uk/news/pict....html?image=11
                      Да опознаем България, за да я обикнем и да я пазим чиста!

                      Коментар


                      • До: Почистване на язовир Въча 2009

                        Това бяха нашите коли (на РИОСВ). Тръгнахме много набързо най - вече защото аз и колежката бяхме много мокри. Май се оказа, че не е толкова лесно в лодките.
                        А групата, която похапваше бяха колегите от Басеинова дирекция - Пловдив.
                        [SIGPIC][/SIGPIC][FONT=Arial Black][COLOR=RoyalBlue][COLOR=DeepSkyBlue] По-добре да те мразят за това, което [B]СИ[/B], отколкото да те обичат за това, което [B]НЕ СИ[/B] !!![/COLOR] [/COLOR][/FONT]8)

                        Коментар


                        • До: Почистване на язовир Въча 2009

                          Благодарим за доброволното участие. Ще бъде радост за нас да се включите отново.
                          Вече сте едни от нас
                          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                          Коментар


                          • До: Почистване на язовир Въча 2009

                            Следващия път сигурно ще сме и повече хора. Сега бяхме 6 човека, но след разказите ни много се ядосваха, че не са дошли. Вече даже неофициално съм главен отговорник, за това да следя какви акции ще има и да уведомявам всички
                            Даже някои колеги побързаха да си запазят места в моята кола за следващия път . Явно ми имат доверие като шофьор
                            [SIGPIC][/SIGPIC][FONT=Arial Black][COLOR=RoyalBlue][COLOR=DeepSkyBlue] По-добре да те мразят за това, което [B]СИ[/B], отколкото да те обичат за това, което [B]НЕ СИ[/B] !!![/COLOR] [/COLOR][/FONT]8)

                            Коментар


                            • До: Почистване на язовир Въча 2009

                              Първоначално публикуван от Krisyto Преглед на мнение
                              Следващия път сигурно ще сме и повече хора. Сега бяхме 6 човека, но след разказите ни много се ядосваха, че не са дошли. Вече даже неофициално съм главен отговорник, за това да следя какви акции ще има и да уведомявам всички
                              Даже някои колеги побързаха да си запазят места в моята кола за следващия път . Явно ми имат доверие като шофьор
                              Искам да отбележа, че колежките бяха с мен в една водка опс лодка де Имаха желание да изринат целият боклук и бяха разочаровани, че времето се развали. Работеха неуморно, а аз като по-старша в боклукориненето давах полезни съвети и се грижех за доброто настроение на екипажа. Искам да отбележа, че нямам вина за намокрянето им, но как все така става, че в моята лодка всички са мокри след акциите
                              Криси, следващият път ще тестваме ако не сте в една лодка с мен дали ще сте сухи

                              Поздрави,
                              Мариана

                              Коментар


                              • До: Почистване на язовир Въча 2009

                                Адмирации към всички участвали в акциите

                                Аз понеже не можах да дойда, днес пооткупих част от греховете си
                                като събрах един багажник боклуци от яз.Студена.





                                За съжаление заваля и трябваше да приключа за деня.
                                Скоро пак

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X