Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на язовир Въча 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Почистване на язовир Въча 2009

    Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
    Шъ стягам.

    Пиши на хората и Третите имена, че нема разпознаване... примерно кои са тия Георги Гатев?

    ПП Ако минава някой слабичък който знае на къде се завива гайка през Пловдив, да се обади, че имам нужда от помощ.

    Вальо, аз не ставам ли? ако да, да се обадя вдругиден?
    Последно редактирано от Танасе; 14-04-09, 08:37.
    Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

    Коментар


    • #77
      До: Почистване на язовир Въча 2009

      Първоначално публикуван от Танасе Преглед на мнение
      Вальо, аз не ставам ли? ако да да се обадя вдругиден?
      Определено ставаш. При антуража, с който се движиш, е тривиално.

      Коментар


      • #78
        До: Почистване на язовир Въча 2009

        Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
        Да се завият тапите на мотора които са ейййй..там от долу- 2 бр. с гаечно 13.
        Утре ще намина... за теста, т.е. дали мога...
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #79
          До: Почистване на язовир Въча 2009

          Междувременно работата се разчува по целия свят. Славата напредва. Източници твърдят, че се готвят високотехнологични и специфично-романтични секретни нововъдения. Отделни участници вече били докопани от папараци...

          Поздрави!
          Прикачени файлове
          Искам България чиста!

          Коментар


          • #80
            До: Почистване на язовир Въча 2009

            Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
            Междувременно работата се разчува по целия свят. Славата напредва. Източници твърдят, че се готвят високотехнологични и специфично-романтични секретни нововъдения. Отделни участници вече били докопани от папараци...

            Поздрави!

            Станко, Жоро, какво е това нещо? Нали уж се пазихме от папараци. Кога и как са успели да ни щракнат?
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА
            MITSUBISHI SHOGUN 3.5 V6 AUTO
            0896736775 Любо

            Коментар


            • #81
              До: Почистване на язовир Въча 2009

              Я търсете къртицата, това не може да стане без вътрешен човек.

              Коментар


              • #82
                До: Почистване на язовир Въча 2009

                От мен четири ръчички и една лодчица.
                Кога и от къде сме софийската бригада?
                Аз съм толерантен!

                Коментар


                • #83
                  До: Почистване на язовир Въча 2009

                  +2 Аз и баща ми също ще сме на линия
                  Последно редактирано от vitarrra; 14-04-09, 23:40.
                  Бялото BUZUKI 1.6 8в
                  0899368772 ;) 0897229322

                  Коментар


                  • #84
                    До: Почистване на язовир Въча 2009

                    Искам и аз да помогна в чистенето
                    LZ1HKW
                    Реглаж на преден и заден мост
                    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                    Коментар


                    • #85
                      До: Почистване на язовир Въча 2009

                      Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
                      Междувременно работата се разчува по целия свят. Славата напредва. Източници твърдят, че се готвят високотехнологични и специфично-романтични секретни нововъдения. Отделни участници вече били докопани от папараци...

                      Поздрави!

                      Ало, чуваме ли се? Че нещо на Луната има проблем с GSM-ите!
                      М-уунТел, к'во да правиш.

                      Ники, благодаря, че обърна внимание на това вредно явление - папаращината!

                      Срещу нея трябва да се борим с всички средства - пръскане с препарата "Антипапарацин", обработка на мястото с огнепръскачка "ПапараКил-2",
                      както и да се използва всяка възможност за възпитателна работа сред редовите фотографи с цел превенция на явлението

                      Коментар


                      • #86
                        До: Почистване на язовир Въча 2009

                        Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                        Искам и аз да помогна в чистенето
                        Изпрати на Жоро трите имена и ЕГН, за да бъдеш включен в групата, която ще получи инструктаж, и достъп за работа в близост до стената.

                        " Записвания за мероприятието до 21.04.2009
                        Моля на е-mail: greenflag@abv.bg да изпращате трите Имена и ЕГН. "
                        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                        Коментар


                        • #87
                          До: Почистване на язовир Въча 2009

                          Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                          Изпрати на Жоро трите имена и ЕГН, за да бъдеш включен в групата, която ще получи инструктаж, и достъп за работа в близост до стената.

                          " Записвания за мероприятието до 21.04.2009
                          Моля на е-mail: greenflag@abv.bg да изпращате трите Имена и ЕГН. "
                          Влади, кого ще пратиш бе?
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • #88
                            До: Почистване на язовир Въча 2009

                            Здравейте,

                            В понеделник бях в НГДЕК (т. нар. Класическа гимназия). Там се срещнах с дванадесетокласници и си поговорихме за "Почистването на Въча". Гледали са предаването на Карбовски и като нормални и мислещи хора имаха няколко допълнителни въпроса. Например, ние дали обвиняваме хората от селата за това, което се случва?!?

                            Лично моето мнение, а предполагам и на повечето участници, е друго. Наистина тези хора изхвърлят боклуците си в река. Виновни ли са за това?! Отчасти са виновни, но какво да правят жителите на Фотиново, например? След като до скоро нямаха кофи за боклук! Какво да правят, като от векове са свикнали да си изхвърлят боклука в реката и в деретата?!

                            Тук май идва нашето участие. Явно Държавата не е в състояние да се справи с този проблем. Причините за това може да са много. Ние, като граждани можем ли да направим нещо?! На мен не ми харесва да виждам боклуци навсякъде! Следователно се опитвам да направя нещо, за да го променя.

                            Ясно е, че и тази година няма да изчистим яз. Въча! Този факт може да не ни харесва, да ни отчайва и т.н., но нека да видим какво сме постигнали до сега. Колкото повече хора са се докоснали до идеята (или са дошли, или са говорили за това), толкова повече граждани мислят за проблемите със замърсяването! Ако след това държавният апарат не се задейства, нямам готов план, но все ще измислим нещо!

                            Колкото повече хора се съберем, толкова по стабилна ще бъде позицията ни по въпроса със замърсяването! По-важното, обаче, е да говорим с всички, с които се срещаме за тези проблеми!

                            Коментар


                            • #89
                              До: Почистване на язовир Въча 2009

                              Собственик съм на празен парцел 4000м2 до Пловдив. Милата дъРжава ми иска 2000 лв. такса "Битови отпадаци", нищо, че не е направен пътя до парцела.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • #90
                                До: Почистване на язовир Въча 2009

                                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                                Собственик съм на празен парцел 4000м2 до Пловдив. Милата дъРжава ми иска 2000 лв. такса "Битови отпадаци", нищо, че не е направен пътя до парцела.
                                Вальо, Общината ги иска. Държавата й е предоставила възможност сама да си определи колко да иска.

                                И както е казал Мечо Пух: "Колкото повече, толкова повече".

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X