Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на язовир Въча обща дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Язовир Въча-почистване

    И ние също не можахме да гледаме предаването. Ако може да го качите ще сме ви много благодарни.

    Поздрави от Пловдив и до нови срещи
    0899 48 65 96

    Коментар


    • До: Язовир Въча-почистване

      Не сме взели записа все още, но не стана предаване каквото ние очаквахме, по някакви политически въпроси една евродепутатка не се спря да говори от Брюксел и почти свърши времето.

      Първото масово почистване се очертава за март месец.
      Един човек от понтоните - Митко Мерджанов се свърза с нас и гарантира за 20 - 30 човека помощници за мероприятието.

      Ако и ние се съберем 40-50 човека ще го приключим бързо.

      Работи се по въпроса за специализираната техника за събиране на плуващи отпадъци.

      След доста дебати стигнахме до заключението ,че корабче за събиране на плуващи отпадъци трябва да има. Постоянно получаваме информация за други водоеми с подобен проблем.
      Решението е едно - да натиснем държавният апарат да закупи такава техника и да я предостави на съответните служби за ползване при нужда.
      Последно редактирано от greenflag; 22-02-09, 20:30.
      sigpic

      Коментар


      • До: Язовир Въча-почистване

        Здравейте!

        Абе, само аз ли получавам настойчиви и отчаяни SMS-и със следното послание:

        "Чувствам се отчаяна, изоставена, пренебрегната, оскърбена, загърбена, зарязана и самотна!

        Подпис: Червената къща"

        Поздрави!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • До: Язовир Въча-почистване

          Брех , същите есемеси и аз ги получих.

          Не е лошо да провериме какво става.

          Имам идея за нещо такова , оставихме недовършена работа там.
          http://www.youtube.com/watch?v=CEI1kB4n7i0
          sigpic

          Коментар


          • До: Язовир Въча-почистване

            Йееее супер е клипа.
            Браво Жоре.
            О899 2б2 1З2

            Коментар


            • До: Язовир Въча-почистване

              Артистите са добри , това е тайната.
              sigpic

              Коментар


              • До: Язовир Въча-почистване

                Не само са добри-те са най-добрите. И питат кога ще има продължение?
                Поздрави на всички.
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА
                MITSUBISHI SHOGUN 3.5 V6 AUTO
                0896736775 Любо

                Коментар


                • До: Язовир Въча-почистване

                  Леееко да се затопли и ги започваме!

                  Ако и други са получили тревожните есемеси да си кажат.
                  sigpic

                  Коментар


                  • До: Язовир Въча-почистване

                    Вчера бяхме там за малко . Студено е още и има сняг , не става ще трябва да се изчака
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • До: Язовир Въча-почистване

                      Ей, червенокъщничета!
                      Имам новини за катамара, а Вальо идеи как да се използва и приспособи. Дала съм му телефоните на нужният човек, така че да се свържат и договарят; искат да го продадат заедно с ремаркето/ носача. Засега това, очакваме новини от Вальо.
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                      Коментар


                      • До: Язовир Въча-почистване

                        Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                        Вчера бяхме там за малко . Студено е още и има сняг , не става ще трябва да се изчака

                        Ще почакаме 1-2 седмици.
                        Но, не повече.
                        sigpic

                        Коментар


                        • До: Язовир Въча-почистване

                          Първоначално публикуван от greenflag Преглед на мнение
                          Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                          Вчера бяхме там за малко . Студено е още и има сняг , не става ще трябва да се изчака
                          Ще почакаме 1-2 седмици.
                          Но, не повече.
                          Къде бе, в червената къща ли?? Там няма сняг, топло е.

                          Сега ериозно. На 7-8.3 и 14-15.03 не мога. Нека да е след това. Тамън и Ферозката може да е готова вече.
                          О899 2б2 1З2

                          Коментар


                          • До: Язовир Въча-почистване

                            Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                            Подходящо място има. Но досега нямаше интерес то да се използва. Не е толкова далече от стената. Ако сме навити да замъкнем боновото с отпадъците дотам и да гребем направо от водата - и в камиона/контейнера.
                            мисля на такова място ако може да се направи нещо като рампа ,
                            която да е подвижна дотолкова че да може от нея да се товари на борд ще е най евтиния вариант. дано се разбира нещо от късните ми драсканици

                            Над три часа чета вече и Поздравления !
                            Прикачени файлове
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • До: Язовир Въча-почистване

                              мдаа, имаше приказка за мъдроста на утрото ..
                              на светло тиквата ми установи :
                              ако горната скица ще е възможна, там ще може и фадрома да работи

                              но път влизащ в язовира явно е мястото което трябва за най-евтино решение
                              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                              Суперспам - спама на суперите

                              Коментар


                              • До: Язовир Въча-почистване

                                Имам читава моторна лодка-6м.(не пропуска),но платформата не е минала техно тест и няма регистрация.Ако имате идея как да я закараме и ако е необходима за масовото почистване-там съм!
                                Аз съм толерантен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X