Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на връх Ботев

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Почистване на връх Ботев

    Просто на това място нищо без бетонни основи няма шанс да оцелее дълго... Та въпросът е струва ли си да се правят или няма смисъл да се слага каквото и да е. Третият вариант е да се ремонтират всяка пролет, но имайте предвид, че тези от старата година ще са някъде наоколо под формата на отпадъци(не задължително лесни за намиране).
    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

    Коментар


    • До: за беседката

      @iai-bg

      не въвеждам термини
      не се боря за нищо

      изказвам си просто мнението

      Коментар


      • До: Почистване на връх Ботев

        Лавината си пада всяка година.
        Тази година беседката не беше отнесена от лавината която пада на 10 метра от нея а от паднало дърво.
        Имаше много паднали дървета поне 30-40. изкоренени.
        Това е лавината беседката е наляво от нея не се вижда и е на поне десетина метра от улея на лавината.



        Коментар


        • До: Почистване на връх Ботев

          знаете ли
          днес съм си пил хапчетата и мисля по-спокойно
          чета по 2-3 пъти
          и всеки път все повече и повече ми харесва идеята на колегата
          да се подравни място
          да се отрежат 5-6 дървени трупчета
          а масата да се скове от дърво
          това не е съоръжение което трябва непременно да оцелее както куптора на върхът
          ние обичаме природата
          нека да не се отконяваме с глупост като бетон и желязо
          а лавината като падне - ами да
          ще отнесе 5-6 трупчета и малко дъски
          голяма работа - все дърво е
          а от там минават много хора
          в началото на сезона и хората от парка с щилката за 10 мин може да направят столовете - те минават най често
          а за масата може да се разберем и на път за седващата оборка да я сковем за половин час
          няма какво да ни мързи толкова
          сещам се дето в началото на века пратили един немски шпионин в България че да разузнае работата
          като се върнал казал - мъжете им строят като че ли ще живеят 300 години
          а жените им ...като че ли утре ще мрът
          втората част не е по темата ама тъй де
          BMW X6

          Коментар


          • До: Почистване на връх Ботев

            Първоначално публикуван от simson Преглед на мнение
            Ако идеята е да направи беседка на която да се мааат пържоли и бири завлечени с джипа до там, или да е поредното място за "акник" в Балкана ....
            Точно така колега идеята ми беше там да отворя заведение.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13092008(045).jpg
Прегледи:2
Размер:216.3 КБ
ID:5069404 за високопланинско бързо хранене.
            Мен лично не ме бърка дали на мястото,ще има кът за отдих.Мога да спра за почивка и на Ботев чак,когато е разрешено и има за какво да се ходи(защото,както казах в една сходна тема не е нужно да има забрана.Човек сам си ограничава ходениата, нужни са му 30 минути с мотор,по камъните нагоре)Но на туристите не им е все тая като се качват от Острец това е удобно място за почивка,нищо че до Тъжа остава по малко от 20 мин. пеша.
            Последно редактирано от Тодор (Zaarin); 27-09-08, 11:31. Причина: Поправен цитат

            Коментар


            • До: Почистване на връх Ботев

              Колеги, отворих нова тема специално за проекта за кът за отдих до Тодоровата чешма, нека преместим дискусията там. http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...309#post480309
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X