Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на връх Ботев

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Почистване на връх Ботев

    Колеги, нашия Форум съвместно с Управата на Национален парк Централен Балкан, организира почистване на района на връх Ботев. Всеки който иска да се включи, е добре дошъл. Трябва да се запише тук, като посочи трите си имена, марка, модел и регистрационен номер на возилото си и броя хора, които ще вози. Това се прави с цел изваждане на всеки на официално разрешително за достъп в Националния парк. Който не се е записал, няма да може да се присъедини. Поне не с автомобила или мотора си. Моля Ви да няма излишни коментари по това условие, няма начин да бъде заобиколено и всички излишни коментари ще ги трия от темата. Не забравяйте, че става въпрос за почистване, а не за разходка за кеф.
    Сборното място ще е на 13 септември, в 10 часа сутринта на централния площад в град Калофер. Носете здрави чували и ръкавици, от Парка ще осигурят камион за извозване на боклуците.
    Повече за предисторията вижте тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=39337
    Последно редактирано от zzlatev; 02-09-08, 11:57.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    До: Почистване на връх Ботев

    ееее м@... му !
    ще ви изпусна за ден и половина ! много съжалявам че няма да мога да се включа.
    а как ми се искаше .. все пак и аз имам някакв нищожен принос - но в крайна сметка не това е най-важното.

    Пожелавам Ви много приятни емоции!
    За тези които не са били на Ботев и МНОГО искаха - ето ви възможност ! Възползвайте се - няма да съжалявате!

    Злати - поздравления за инициативата и специално поздрави хората от Парка от мен моля. За съжа;ение ще съм в Калофер на 15ти - само за ден

    Коментар


    • #3
      До: Почистване на връх Ботев

      Записвам се:
      име: Владимир Димитров Никифоров
      МПС
      марка: Опел
      модел: Фронтера
      рег. номер: СА 2314 АА

      В колата ще сме аз + помагач (2-ма човека).
      Светът на Владо

      Коментар


      • #4
        До: Почистване на връх Ботев

        Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
        ееее м@... му !
        ще ви изпусна за ден и половина ! много съжалявам че няма да мога да се включа.
        а как ми се искаше .. все пак и аз имам някакв нищожен принос - но в крайна сметка не това е най-важното.

        Пожелавам Ви много приятни емоции!
        За тези които не са били на Ботев и МНОГО искаха - ето ви възможност ! Възползвайте се - няма да съжалявате!

        Злати - поздравления за инициативата и специално поздрави хората от Парка от мен моля. За съжа;ение ще съм в Калофер на 15ти - само за ден
        А в София кога си да пием по бира?
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #5
          До: Почистване на връх Ботев

          Аз ще се включа, поне като човек ме бройте, но ми е малко рано за записване с данни... още не знам какво ще в движение тогава, за да му напиша регистрационния номер . Пък и искам да попитам, задължително ли е този списък да е публичен... не обичам да си оставям такива данни, където бота на гугъл ги индексира .
          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

          Коментар


          • #6
            До: Почистване на връх Ботев

            Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
            Аз ще се включа, поне като човек ме бройте, но ми е малко рано за записване с данни... още не знам какво ще в движение тогава, за да му напиша регистрационния номер . Пък и искам да попитам, задължително ли е този списък да е публичен... не обичам да си оставям такива данни, където бота на гугъл ги индексира .
            Прати ми ги на ЛС и няма проблем.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #7
              До: Почистване на връх Ботев

              До тук сме само 4-ма сигурни. Интересно, имаше доста мераклии за качване до Ботев. Да не би да има проблем, че трябва да се чисти, вместо само да се кара за кеф?
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #8
                До: Почистване на връх Ботев

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                До тук сме само 4-ма сигурни. Интересно, имаше доста мераклии за качване до Ботев. Да не би да има проблем, че трябва да се чисти, вместо само да се кара за кеф?
                EEEE на къде без мене.Тази тема я бях пропуснал но пак на време я намерих.
                Георги Витлиемов
                Мотор Хонда
                Без регистрационен номер
                Друго трябва ли ,ако трябва ще допълвам.
                Нанко ако иска да ме варди качвам се от Тъжа .Няма да обиколя полувин България за да се кача от Калофер.
                Ще карам само по пътя без маркировката.Ако смятате че е проблем кажете.
                Последно редактирано от Тодор (Zaarin); 31-08-08, 12:42. Причина: Поправен цитат

                Коментар


                • #9
                  До: Почистване на връх Ботев

                  Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                  Колеги, нашия Форум съвместно с Управата на Национален парк Централен Балкан, организира почистване на района на връх Ботев. Всеки който иска да се включи, е добре дошъл. Трябва да се запише тук, като посочи трите си имена, марка, модел и регистрационен номер на возилото си и броя хора, които ще вози. Това се прави с цел изваждане на всеки на официално разрешително за достъп в Националния парк. Който не се е записал, няма да може да се присъедини. Поне не с автомобила или мотора си. Моля Ви да няма излишни коментари по това условие, няма начин да бъде заобиколено и всички излишни коментари ще ги трия от темата. Не забравяйте, че става въпрос за почистване, а не за разходка за кеф.
                  Сборното място ще е на 13 септември, в 9 часа сутринта на централния площад в град Калофер. Носете здрави чували и ръкавици, от Парка ще осигурят камион за извозване на боклуците.
                  Повече за предисторията вижте тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=39337
                  Така поставени условията никой от Априлци няма да дойде.
                  Между другото това не са битови отпадъци изхвърлени от туристите а стари строителни отпадъци.До самата станция има много такива.
                  Според мен е по важно да се подравни пътя от Табите на трите серпентини към Ботев.Има доста свличания които са по важни от няколко чувала строителни отпадъци оставени от последното подпиране на сипеите на Маринка.
                  Както и изграждане на съборените места за отдих на Маринка.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Почистване на връх Ботев

                    Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                    Така поставени условията никой от Априлци няма да дойде.
                    Между другото това не са битови отпадъци изхвърлени от туристите а стари строителни отпадъци.До самата станция има много такива.
                    Според мен е по важно да се подравни пътя от Табите на трите серпентини към Ботев.Има доста свличания които са по важни от няколко чувала строителни отпадъци оставени от последното подпиране на сипеите на Маринка.
                    Както и изграждане на съборените места за отдих на Маринка.
                    Това са единствените възможни условия, всеки сам си преценява. Отиваме да почистим района на целия връх и всичко, оставено там. Не само строителните отпъдъци, а и всичката гняз, наслагана от туристите. Ако от Парка са съгласни, можем да се захванем и със споменатия път.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #11
                      До: Почистване на връх Ботев

                      Вече сме 5-ма.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #12
                        До: Почистване на връх Ботев

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        Вече сме 5-ма.
                        Шест е повече от пет. Убеден че трябва да участвам, питам има ли свободно место от Калофер ( мотор карам, но ме е страх да се возя ), значи в джип.
                        Не мога да ползвам джипа си точно тогава .
                        Колега Златев условието е от Колофер, но ако настъпи промяна за мене по удобно е Априлци, тези дни ще бъда на вилата си в Табашкото, което е от север под Ботев.
                        Черпя който ме вземе , а и другите участници.
                        Колега koko11 прав си, пътя от Табите е застрашен, минах, с не малко бутане, по него с планинско колело преди две седмици, подравняването му е въпрос на инертни материали и подходящи машини, естествено и нашия труд и инициатива.
                        Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                        Коментар


                        • #13
                          До: Почистване на връх Ботев

                          Здравейте !
                          Злати мисля, че е добре наистина данните на участниците да се съберат чрез електронната поща за да не са достъпни за всички!
                          За тези, които са от Северна България сборният пункт е на Табите в 10 часа, където ще има кола колеги от Парка/ колегите от Априлци/ , които ще придружат групата до "Ботев" и обратно!
                          За тях не отпада регистрацията, така че да си изпратят данните на Злати!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Почистване на връх Ботев

                            Хайде аз да съм щастливия номер 7

                            Злати, ще ти пратя данните на ЛС.
                            A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Почистване на връх Ботев

                              Първоначално публикуван от nankominkov Преглед на мнение
                              Здравейте !
                              Злати мисля, че е добре наистина данните на участниците да се съберат чрез електронната поща за да не са достъпни за всички!
                              За тези, които са от Северна България сборният пункт е на Табите в 10 часа, където ще има кола колеги от Парка/ колегите от Априлци/ , които ще придружат групата до "Ботев" и обратно!
                              За тях не отпада регистрацията, така че да си изпратят данните на Злати!
                              От северна България май съм само аз .Данните съм си ги дал.Абе ние да не сме престъпници че ще ни правят такъв ескорт.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X