Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искате ли да доведете кръводарители на 21 февруари - събота?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Искате ли да доведете кръводарители на 21 февруари - събота?

    Аз ще се опитам да направя нещо по въпроса ще разлепя из града-музей обяви за кръводарителсво,ще се свръжа със някой от центровете в старната да помогнем с малко кръв

    Коментар


    • #62
      До: Искате ли да доведете кръводарители на 21 февруари - събота?

      Ако се организира и за Ботевград ще се съберем достатъчно кръводарители.Но за София просто нямам начин.. иначе с удоволствие бих дошъл .. : )

      Коментар


      • #63
        До: Искате ли да доведете кръводарители на 21 февруари - събота?

        Първоначално публикуван от Beckoo Преглед на мнение
        Ако се организира и за Ботевград ще се съберем достатъчно кръводарители.Но за София просто нямам начин.. иначе с удоволствие бих дошъл .. : )
        Ако беше огледал по-новите теми за кръводаряване, щеше да прочетеш, че не е необходимо да пътуваш до София. В местния кръвен център можеш да отидеш самосиндикално или да организираш група.

        Коментар


        • #64
          До: Искате ли да доведете кръводарители на 21 февруари - събота?

          да вярно не съм обърнал внимание. Просто се рова от скоро във форума и искам да придобия статус на активен участник.

          Коментар


          • #65
            От: Искате ли да доведете кръводарители на 21 февруари - събота?

            Бих дарил кръв, това е прекрасна кауза но за съжаление съм карал хепатит катомалък и не мога.

            Коментар


            • #66
              От: Искате ли да доведете кръводарители на 21 февруари - събота?

              Първоначално публикуван от cankooo Преглед на мнение
              Бих дарил кръв, това е прекрасна кауза но за съжаление съм карал хепатит катомалък и не мога.
              Темата е от преди 2 години... Има и по-нови такива. Даряването на кръв Ви е невъзможно - възможно е обаче да организирате акция в родния си град, ако имате желание да помагате.
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X