Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искате ли да доведете кръводарители на 21 февруари - събота?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Искате ли да доведете кръводарители на 21 февруари - събота?

    Колеги, тази тема е в продължение на темата Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

    Участваха над 25 човека.

    Хората от центъра по кръвопреливане са безкрайно благодарни за помощта и предложиха да сформират специален екип за тези, които имат желание да дарят кръв през почивен ден - събота.

    Ако имате желание, може да доведете приятели, или да дойдете в София на 21 февруари - събота, ще организираме обяд в хубаво местенце специално за форума и ще имаме възможност да се видим и поговорим.

    Може хората по-отдалеч да пристигат и по-късно - ще направим групи от 8, 9, 10 и 11 часа.

    Моля всеки да запише по-долу в колко часа ще дойде и с колко хора, за да подготвим всичко.
    47
    Да, искам да дойда
    38.30%
    18
    Ще доведа и приятели
    12.77%
    6
    Датата не е удобна
    6.38%
    3
    Далеч ми е да пътувам до София
    42.55%
    20
    Последно редактирано от Веско; 07-02-09, 21:39. Причина: актуализация
    Show must go on!
    LZ1VES

  • #2
    До: Искате ли да доведете кръводарители на 21 февруари - събота?

    Аз ще дойда (заради яденето и пиенето) . Ще доведа и дружки.
    Георги Гатев

    Коментар


    • #3
      До: Искате ли да доведете кръводарители на 21 февруари - събота?

      Няма как да дойда от Варна....а и съботите съм дежурен....много съжалявам, бих помогнал с удоволствие. Във Варна има филиал на ВМА - ВМБ-Варна. Не може ли да се организира нещо ? Или във РЦКХ-Варна ? С радост бих участвал. И всички колеги от Варна също, може би. Поздрави.

      Коментар


      • #4
        До: Искате ли да доведете кръводарители на 21 февруари - събота?

        Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
        Няма как да дойда от Варна....а и съботите съм дежурен....много съжалявам, бих помогнал с удоволствие. Във Варна има филиал на ВМА - ВМБ-Варна. Не може ли да се организира нещо ? Или във РЦКХ-Варна ? С радост бих участвал. И всички колеги от Варна също, може би. Поздрави.
        Естествено, че няма да пътуваш чак от Варна. Във Варна има както кръвна банка (може би не една), така и нуждаещи се пациенти. Организирайте се на местно ниво. Пловдивските хора правят паралелна акция.

        Отделно, че и кръчми и ресторанти си имате, за след кръводаряването. Светът не свършва със София.
        Последно редактирано от Ясен; 07-02-09, 00:15.

        Коментар


        • #5
          До: Искате ли да доведете кръводарители на 21 февруари - събота?

          Колеги, много е добре да поговорите с центровете по кръвопреливане и да уговорите удобни дати за всички в събота.

          За София се надявам да има поне 10-15 човека и да направим съботния купон!
          Show must go on!
          LZ1VES

          Коментар


          • #6
            До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

            Ако всички тук поканят приятели и им разкажат, че никак не е страшно, ще можем да организираме извънредната дата за кръвопреливане.

            За София се надявам да има поне 15 човека записани и да направим съботния купон!
            Show must go on!
            LZ1VES

            Коментар


            • #7
              До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

              Имам 3-ма кандидати.
              Последно редактирано от upi; 07-02-09, 21:51.
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • #8
                До: Искате ли да доведете кръводарители на 21 февруари - събота?

                Става въпрос за събота, 21 февруари, да дойдат още хора от форума и доведем колеги и приятели.

                Който има желание, моля запишете се в темата тук, за колко часа и колко още хора ще доведете, за да знаем колко хора да очакваме....

                Може хората по-отдалеч да пристигат и по-късно - ще направим групи от 8, 9, 10 и 11 часа.
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • #9
                  До: Искате ли да доведете кръводарители на 21 февруари - събота?

                  Колега включи за гласуването ;искам но имам здравословен проблем;
                  Двапъти давах в казармата и един път след нея и добре че сестрами работеше в центъра за да ми каже, че съм здрав виросоносител на хепатит 'Б ' и моита кръв се изхвърля, и само хабя времето и косумативите на центъра . Подкрепям акцията ще се постарая да агитирам и други хора .

                  Коментар


                  • #10
                    До: Искате ли да доведете кръводарители на 21 февруари - събота?

                    Ще опитам да натиря един колега. Той няма против, само е несериозен. Изяде ми едния шоколад, та няма къде да мърда.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Искате ли да доведете кръводарители на 21 февруари - събота?

                      Аз мисля да си оправдая поне еднократно ник-а . По-нататък ще знам точна бройка и час.
                      Георги Гатев

                      Коментар


                      • #12
                        До: Искате ли да доведете кръводарители на 21 февруари - събота?

                        Засега има изгледи половинката да дойде да я преточим, само че има изпит точно на тая дата и не се знае докога ще продължи - тъй че ако идваме, ще е с групата от 11.
                        What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                          Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                          Моля, който има желание да дари кръв през м. февруари, в съботен ден (сутринта) да напише тук, за да може да уговорим дата.

                          Адаш пиши ме и мен за 21 счетоводител съм и до 14 кръвчицата ми трябва .

                          Давал съм много и пак ще давам

                          Коментар


                          • #14
                            До: Искате ли да доведете кръводарители на 21 февруари - събота?

                            Аз съм за 08 часа на 21.02.2009 ама къде в
                            Национален център по хематология и трансфузиология зад Хотел Принцес, или във ВМА (доколкото знам и там се дава кръв)

                            Коментар


                            • #15
                              До: Искате ли да доведете кръводарители на 21 февруари - събота?

                              Първоначално публикуван от Beco Преглед на мнение
                              ...или във ВМА (доколкото знам и там се дава кръв)
                              Ние ходим във ВМА. Подробности защо точно там - в съседните теми за кръводаряване.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X