Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АКЦИЯ зарадвай дете за КОЛЕДА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • АКЦИЯ зарадвай дете за КОЛЕДА

    Започвам с уговорката този и предходните постове ако МОДЕРАТОРА желае да се обособят в отделна тема...

    Относно Коледа и да зарадваме деца сираци, до тук направих следното:

    Намерих дом в село Рабиша, до Белоградчик.

    Децата са сираци на възраст до около 7-8 годинки.

    Хлапетата са 18 на брой

    Персонала е около 5-6 човека, според мен и те заслужат внимание и подарък макар и символичен разбира се.

    Тъщата ми е лекар в Белоградчик и обеща да говори с Директора на дома, но ме увери, че акцията ни е ще е повече от добре посрещната.
    Спомена ми, че дечицата много се радват на хора, които ги посещават и са много любвеобвилни.

    Предлагам като следваща стъпка следното:

    1. Предлагам всеки който има желание да помогне с парици, да прати на мен в личната ми сметка, всеки ден ще пускам актуално състояние за да се вижда кой колко е пратил!

    Телефона ми е Георги Стоянов 088 999 51 61 звънете по всяко време !

    Банкова сметка:

    Обединена Българска Банка
    Клон Бизнес Парк София
    Георги Йорданов Стоянов
    BG32UBBS80021055665814
    UBBSBGSF
    Основание - УАЗ акция КОЛЕДА

    Ще събирам парици до Петък 21 декември.

    2. Петък отивам до Метро или нещо подобно и накупувам:
    • сладки неща
    • плодове
    • дребни подаръци за деца до 7-8 г, играчки, конструктори и т.н.
    • кутийки за подаръците
    • опаковки за подаръците
    3. Петък вечерта трябва да опаковам всичко, всяка помощ е повече от добре дошла, инак има да сгъвам 25 пакета до полунощ...

    4. Събота сутринта/преди обед тръгвам за Белоградчик

    5. Понеделник преди обед от Белоградчик тръгвам за дома Рабиша, като имам намерение и желание за следното:
    • да се съберем поне 2-3-4 джипки, знам в Монтанско имаме поне 3-4 колеги от форума...може да украсим и джипките
    • да се намери поне един от нас да стане Дядо Коледа с костюм и брада както си му е реда, аз бих бил с удоволствие
    • раздаваме на децата подаръците пообщуваме си и ги качваме малко да се повозят, 18 деца за 3-4 джипки са 1-2 курса, малко да разнообразим тяхното ежедневие и да прибавим още крастави магаренца в клуба 4х4 ))
    6. Понеделник слетобед аз паля обратно към София...

    Ако някой има предложения по темата нека свободно да споделя.

    Много поздрави,
    Бъдете живи и здрави!

  • #2
    До: Програмата на клуб УАЗ за 2007 година

    Много, много благодаря от името на всички!
    Дано и други намерят пътя към доброто!

    Нека който може, да се присъедини и помогне на Георги!
    Времето ще бъде ясно и слънчево, идеално за разходка и добри дела!

    А който не може да присъства, може да прати малко пари или подаръци.
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #3
      До: АКЦИЯ зарадвай дете за КОЛЕДА

      ще се опитам да съчетая нещата, очертава се да ходя до Монтана , и ще се опита да се присеидина към групата

      Видинската група , кадесте
      sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

      Коментар


      • #4
        До: АКЦИЯ зарадвай дете за КОЛЕДА

        А защо да помогнем само на един дом? Не сме малко хора и може да зарадваме повече деца. И дори не само деца. Има и други хора които ще се зарадват на малко внимание. Например някои възрастни изоставени в старчески домове.

        Коментар


        • #5
          До: АКЦИЯ зарадвай дете за КОЛЕДА

          Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
          А защо да помогнем само на един дом? Не сме малко хора и може да зарадваме повече деца. И дори не само деца. Има и други хора които ще се зарадват на малко внимание. Например някои възрастни изоставени в старчески домове.
          Нека се започне от някъде. Одобрявам идеята
          TLC 90 1KZ-TE 2000г.
          "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

          Коментар


          • #6
            До: АКЦИЯ зарадвай дете за КОЛЕДА

            Здравейте,

            Отговарям накратко защото съм на работа и съм доста зает.

            1. Защо само на 1 дом - защото аз организирам нещата съвсем сам, нямам време за повече а и тъща ми ще говори с директора на дома...тоест нямам време и възможности за друга организация, а и случайно ще съм в Белоградчик по това време...
            2. Защо не се ползват и други методи за събиране на средства - защото събирам парите до Петък сутринта(трябват ни бързо), ако пристигнат пари след това ще ги върна на изпращача...
            3. Защо не зарадваме повече хора - ами защото е сложна организацията на такава инициатива, аз засега се наемам само за това бързо начинание...

            Както споменах и по-горе, ще взема касови бележки за покупките, ще снимам всичко закупено и опаковано както и ще представя банково извлечение с получените плащания.

            Засега се очертава да бъда сам и ще опитам да ангажирам жена ми да снима Дядо Коледа с джипка...

            Много поздрави,
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #7
              До: АКЦИЯ зарадвай дете за КОЛЕДА

              Колеги, благодаря за подкрепата!

              Дискусията започнахме тук, на срещата на клуб УАЗ. Балканджията даде оригиналната идея!

              Който може да бъде организатор на други дарителски акции, мисля веднага ще го подкрепим!

              Георги беше първия с конкретен проект (и при това много ентусиазиран) и затова нека направим каквото можем за да му помогнем!

              А деца за подкрепа има много - с един родител, бедни семейства....
              Show must go on!
              LZ1VES

              Коментар


              • #8
                До: АКЦИЯ зарадвай дете за КОЛЕДА

                Тук може да се получи нещо интересно. Например избираме някой дом в някое населено място извън София. Правим организацията и след или преди една офроуд разходка го посещаваме. Така радваме децата, ние се забавляваме и всички са доволни.

                Коментар


                • #9
                  До: АКЦИЯ зарадвай дете за КОЛЕДА

                  Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                  Тук може да се получи нещо интересно. Например избираме някой дом в някое населено място извън София. Правим организацията и след или преди една офроуд разходка го посещаваме. Така радваме децата, ние се забавляваме и всички са доволни.

                  Това е страхотно остава да се осъществи

                  Аз знам няколко дома в готини за разходки места, но нека минат празниците и ще продължим в този дух...

                  Много поздрави,
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • #10
                    До: АКЦИЯ зарадвай дете за КОЛЕДА

                    Браво момчета!!!
                    Бравос на Балканджията,
                    чиято куманизка глава е родила
                    таз прекрасна идея!!!!
                    ПОДКРЕПЯМ ВИ!

                    А, ако отвържете крилете на идеята
                    от стоманата на "желязната" руска марка,
                    мисля, че ще полетите съвсем!!!

                    Коментар


                    • #11
                      До: АКЦИЯ зарадвай дете за КОЛЕДА

                      Здравейте,

                      Благодаря за подкрепата на всички!

                      Гордея се, че познавам толкова истински Българи!

                      Ето поствам получените плащания за вчера, за момента аз мога да отделя сумата от 150,00 лв, с които стават до тук 550,00 лв.

                      Благодаря на отзовалите се!!!

                      Много поздрави,
                      Прикачени файлове
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • #12
                        До: АКЦИЯ зарадвай дете за КОЛЕДА

                        Идеята е страхотна. BatGeorgeone, поздравления за инициативата и за нагърбването. Включвам се и аз, дано успея да дойда и в понеделник. Мисля даже, че ще е добра идея да се доведат и нашите деца. С възпитателна цел, а и деца с деца по-лесно намират общ език.

                        Коментар


                        • #13
                          До: АКЦИЯ зарадвай дете за КОЛЕДА

                          Браво Жоре за благородната инициатива с която си се натоварил.
                          Аз успях днес да се включа за съжаление само финансово.

                          Коментар


                          • #14
                            До: АКЦИЯ зарадвай дете за КОЛЕДА

                            И аз съм вътре. За сега само финансово за съжаление. Ще гледам да направя всичко възможно и да дойда, но е малко вероятно.

                            Това са най-добре похарчените пари в живота ми. Детската радост няма цена.

                            Поздравления за чудесната идея. Такива неща можем да правим и не само по коледа според мен. Лошото е че за нещо по-сериозно организацията не е лесна работа.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              До: АКЦИЯ зарадвай дете за КОЛЕДА

                              Проверявай си сметка редовно За сега по друг начин не мога да участвам
                              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X