Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция за доставка на провизии до родопски села

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

    "Ние очаквахме нещо с верижна техника да дойдете, с тея АТВ-тата с веригите или с триосни машини някакви, ама то нали всичко е политика сега..."
    "Е, то не е достатъчно за навсякъде, но по спешност ще го местим, където има спешна нужда ..."
    "Не, не момчета. Те до довечера ще го пуснат тока, пък и ние и без туй не го ползваме много , щото ..."
    " Е, ние добри пари взимаме там с нея - 300 лв. на месец, но като му сложиш и квартитата и ... къде му излиза кирията..."
    "А, нарамваме кабелите и железата, тръгваме нагоре през преспите и след час - два сме там. Ще го отремонтираме и после се връщаме да готвим следващия."
    "А, таман ще може да пуснем помпите на парното, да заработи котлето да им е топло на децата ... и лампите"
    "А, той брат и като си дойде, той знае как ще се оправи - той е техничарче, вие не се притеснявайте как ще се справим.."
    "Пък то няма - нито ток, нито път, нито телефон, нито вода, нито можеш да излезеш от двора ... нищо няма! А детето не може да диша ... и ние какво да правиме? КАЖИ МИ ТИ, КАКВО ДА ПРАВИМ НИЕ???"

    Нямам в мен снимки от нашия ден, само образи. Селата, които посетихме са с простички имена. Надали някой ще ги запомни. Километрите зад волана и през снега също не ми е важно колко бяха. Това по-горе са някои от гласовете на различни хора, които мога простичко да си споделя с вас. Отчета със сухите данни ... не мога да го правя сега.
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

      Извън темата

      Относно това, мисля, че е редно поне тук във форума да уточня. НЕ СМЕ изкупили всички налични генератори в София ( точния цитат:"закупиха всички налични генератори, които успяха да се намерят в София."). Явно е, че няма как да повлияя на медията относно съдържанието на статиите, но си мисля, че подобни "изхвърляния" единствено вредят и на нас и на медията. Правят нещата да улекват и да звучат несериозно и смешно. Аз лично много се смях, като видях дописката. Първоначално си мислех, че е някаква грешка и някой в бързината е нафраскал какво то е чул от далече в бързината. После се обадих на Владо и му обясних, че нещата въобще не са така и че трябва поне малко коректност да има спрямо фактите. После говорих с Ники, като и на него му обясних, че това е изхвърляне и неуважение както към интелекта на читателите, така им към всички наши усилия да направим нещо полезно и смислено, а не нещо заслужаващо подигравки. Явно ехектът е нулев. Не знам как се пишат статии, но знам, че истината в тях е добре да присъства, а откровената глупост и лъжа да се махат, когато ги откриеш. Явно живея в заблуда относно медиите, та за това уточнявам нещата тук във форума. Поне тук мисля, все още се уважава разумът и честността"

      Относно героите, държавта и политиката ... Истинските герои са екипите на EVN , ГЗ и телефонните компании. Тяхната работа е изключителна. Те са железни жертвоготовни мъже с бетонна воля, стоманени нерви и ... свалям им шапка.
      Всеки който плюе по държавата и организацията и всичко останало, просто не е бил на място и затова си плюе.Нека си плюе. Нещата на живо са различни.
      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
      0888 315 794
      LZ1UPI
      A1 (Rh+)

      Коментар


      • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

        Ето още малко снимки от акцията.

        http://www.mss-offroad.org/bg_BG/%D1...BF%D0%B8-2015/
        "Light travels faster than sound. That is why some people appear bright before you hear them speak."
        LZ1NWW
        B(+)

        Коментар


        • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

          Аз, Юпи и Захари Коровски поехме посока Крумовград. Деня ни премина предимно в шофиране, много шофиране. Оставихме по един голям генератор в Болницата и в домът за стари хора в Крумовград, в с.Аврен.Стигнахме и до малкото детенце в една махала на село над Кърджали. Направихме опит да помогнем На ЕВН за пренасяне на кабел и материали за ремонт на електропреносната мрежа. Поразбихме немалка част от пътя до мястото.И мнооого шофиране от точка до точка. Нямям много снимки, но все пак....
          Прикачени файлове

          Коментар


          • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

            Ние в момента обикаляме селата и махалите в община Неделино

            Коментар


            • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

              Жоро Тримата го каза това за всички налични генератори в София. На мен напълно реалистично ми прозвуча.
              www.offnews.bg

              Коментар


              • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                Владо, всичко има и добра страна. На връщане бяхме каталясали, но това ни изпълваше с бурен смях дълго време.
                Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                Коментар


                • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                  Същинската акция е приключила успешно. До финала остават още ядене на шкембе чорба и обиколно прибиране, поради свлачище на пътя Смолян Асеновград. Личният състав е на лице без изключения.
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                    Да напиша и аз нещо за акцията, за мен беше чест да работя с момчета от форума, няма да изброявам всичките, те всички заслужават похвала до един.
                    Евалата на Жоро(тримата не е лесно да се нагърбиш с организацията) тука виждам, че има чешещи клавиатурата хора, че това било ПР акция и защо тези а не онези генератори, а въпросния човек не съм видял или чул да е участвал на нито една акция, не мога да търпя някой да омаловажава труда на всички ни....не си струва и да коментирам.
                    Чувствам се удовлетворен от случилото се през изминалия ден. Останах доволен от това че успяхме да помогнем на майка чието дете имаше нужда от зареждане на инхалатор за детето и, благодарността на кметицата Семра Схабан която ни покани през лятото на череши в нейното село Свободиново, дома за стари хора и спешния център в Крумовград. Благодаря на всички, които взеха участие и се включиха финансово и на големите дарители(ОМВ и Монбат).
                    За мене беше чест да участвам с всички ви.
                    LZ1ZAH

                    Коментар


                    • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                      Първоначално публикуван от pifco Преглед на мнение
                      Впечатлен съм и респект към колегите участвали в акцията.Това което сте направили е страхотно.Има обаче един голям проблем.При такива акции е добре да се каже предварително и то по начин ,че да се разбере.Аз научавам от телевизиите,а две седмици се чудя кой да питам къде трябва да се помогне и къде да се занесат провизии.
                      Не може ли при подобни акции да се пускат мейли ,да се оповести по ТВ.Едва ли някоя телевизия по гледана ще откаже да го съобщи
                      +1!Имейли и който може и има възможност взима екипировка и отива,не е голяма философия!Който не е спасявал живот ,той не знае ,но ако спасиш неговия светка друга мисъл!
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                        Първоначално публикуван от pifco Преглед на мнение
                        ...Има обаче един голям проблем.При такива акции е добре да се каже предварително и то по начин ,че да се разбере....
                        Не може ли при подобни акции да се пускат мейли ,да се оповести по ТВ. Едва ли някоя телевизия по гледана ще откаже да го съобщи
                        Това е акция на форума и е нормално да бъде оповестена във форума! Просто преглеждай този раздел от време на време (ако го разгледаш добре има къде да се включиш веднага), а когато времето е кофти и по-често. Така няма да са нужни мейли и ТВ...Все пак не е телешоп или маркетинг кампания.

                        Коментар


                        • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                          Браво Момчета и Огромно благодаря! Надявам няма да възразите ако кача снимките във фейсбук, като естествено с линк към тази тема разбира се

                          Коментар


                          • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                            И предпоследната част от ариергарда се добра до столицата /аз и Марто/, живи, здрави и удовлетворени. Два джипа още са на път но се наложи да се връщаме от Неделино обратно през Кърджали та поокъсняхме.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • От: Акция за доставка на провизии до родопски села
                              Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                              И предпоследната част от ариергарда се добра до столицата /аз и Марто/, живи, здрави и удовлетворени. Два джипа още са на път но се наложи да се връщаме от Неделино обратно през Кърджали та поокъсняхме.
                              Евалла съжалявам че не можах да бъда с вас

                              Но вие се справихте отлично----психическата подкрепа за тези хора е по важна от физическата

                              Браво...
                              К мирной жизни не пригоден.
                              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                              Коментар


                              • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                                Много вярно!Голямо браво и от мен.Съжалявам,че нямаше как да помогна,но се надявам споделяйки темата и коментирайки с различни хора да съм запалил поне една малка искра в техните души.И при следваща такава ситуация все повече хора да се включат и помогнат с каквото могат.
                                Отново ЕВАЛА!Горд съм,че познавам хора като вас па макар и само виртуално.
                                Няма страшно в умирачката...
                                Страшното е да си жив!...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X