Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция за доставка на провизии до родопски села

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Акция за доставка на провизии до родопски села

    Страхотна инициатива, жалко че няма как да помогна. Радвам се, че сред хората от форума има такива, които желаят да помогнат на тези бедстващи хора.
    Вие сте истински пример за подражание!!!
    Когато видиш хубаво, не се радвай, когато видиш лошо, не се бой.

    Коментар


    • #92
      От: Акция за доставка на провизии до родопски села

      Браво колеги,супер инициатива!Не може ли съобщенията да са най-отгоре,а не да научаваме от ТВ?

      Коментар


      • #93
        От: Акция за доставка на провизии до родопски села

        Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
        Относно малките генератори: И аз бях скептичен до лпреди 15 минути. Дадохме едно такова генераторче на майка с детенце, на което му е нужно за инхалатора..... работи. За мен акцията е успешна!
        Разбира се, че е успешна - най-важното е че има хора като Вас, които са съпричастни и готови да помогнат. Както каза и колегата по-горе, важен е повече жеста на загриженост и внимание отколкото какво точно носите. В тази ситуация всичко би било полезно. Не вярвам изобщо населението в тези райони де е капризно. Браво момчета, за пореден път показвате с действията си неща, за които някой не могат даже и да напишат. Лесно е да се критикува, трудно е да се организира, да се жертва нещо лично и да се реализира идеята до край. Дано примера Ви да стане заразен за повече от нас!
        Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

        Коментар


        • #94
          От: Акция за доставка на провизии до родопски села

          Нашата група се прибрахме преди малко. Прекалено съм уморен да пиша (над 10 км. пеш в сняг на места стигащ до кръста и около 200 км. шофиране в шибани условия). Въобще си нямате на идея какво е тук - снега като консистенция, е нещо средно между маджун и глина...

          П.П. Благодаря на всички колеги, включили се днес. За мен е чест да Ви познавам.
          Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 14-03-15, 20:08.

          Коментар


          • #95
            От: Акция за доставка на провизии до родопски села

            Вардаров, за тези хора е "манна небесна" дори да могат да си заредят телефоните. Роднините им ги мислят за умрели... Не ти прави чест. Имах те за свестен мъж...

            Коментар


            • #96
              От: Акция за доставка на провизии до родопски села

              Аз от нова година съм по деретата.
              Правих трасетата за откриването на шампионата.
              Какво ли не видях, какво ли не преживях.
              Видях и как се движи природата след 200 литра на квадратен метър.
              Това обаче което днес видях направо ми уплаши окото.
              Дърветата са долу, стълбовете са долу, жиците са долу, всичко е долу.
              Всичко е на кибритени клечки все едно е минало торнадо.
              Според мен електропреносната мрежа ще бъде изградена на ново чак лятото.
              До тогава това че хората ще има къде да си зареждат телефоните, да пуснат един телевизор да гледат новините и да светнат една крушка ще е голяма помощ за тях.

              Коментар


              • #97
                От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                Аз от нова година съм по деретата.
                Правих трасетата за откриването на шампионата.
                Какво ли не видях, какво ли не преживях.
                Видях и как се движи природата след 200 литра на квадратен метър.
                Това обаче което днес видях направо ми уплаши окото.
                Дърветата са долу, стълбовете са долу, жиците са долу, всичко е долу.
                Всичко е на кибритени клечки все едно е минало торнадо.
                Според мен електропреносната мрежа ще бъде изградена на ново чак лятото.
                До тогава това че хората ще има къде да си зареждат телефоните, да пуснат един телевизор да гледат новините и да светнат една крушка ще е голяма помощ за тях.
                Пламка, благодаря ти! Без теб нямаше да свършим и половината работа. РЕСПЕКТ и Jeep forever!

                Коментар


                • #98
                  От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                  Респект!!! Горд съм, че съм част от форума, дори и само като четящ!

                  Коментар


                  • #99
                    От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                    Респект-към всички участвали,лично или с пари!!
                    Mercedes-Benz - M-class (W164) - ML 550 (388 Hp) 2008
                    Mercedes-Benz - Е-class (W211) - 4matic (224 Hp) 2008

                    Коментар


                    • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                      Отчет,
                      Всички се прибраме преди известно време, тези които си тръгнаха потеглиха за София.
                      От пожарната поискаха да им помогнем по няколко параграфа и се разделихме на няколко екипа:
                      Един екип потегли да помогне и да извадят едно закъсало АТВ на пожарната, което беше тръгнало да доставя гориво до релейна станция, Там е имало и доста ходене, дори и дърпане на АТВ екипирано с тракове. След успешното приключване на задачата хората отидаха да натовариха генератори, които започнаха да разкарват по села и паланки. Тази група обиколи селата: Брезен, Голобрад, Долно и Горно Прахово.
                      Втората група тръгна с пожарникарите до едно село близо до Подкова, с което нямаше никаква комуникция и трябваше да се види как е ситуацията. Момчетата ходиха 4 часа заедно с пожарникарите, за да може да се уверят, че всичко е наред в махалата.
                      Третия екип отиде и достави генератори в старческия дом и в дома за деца в Аврен. След това както Гошко го е написал са закарали още генератри на нуждаещи се - моля някой от тях да опише как е било, тъй като те тръгнаха да пътуват за София и нямахме време да разкажат как е било.


                      Останалите отидохме в Ардино, обиколихме селата наоколо като доставихме генератори на хора в нужда в Желуша, Стояново и Паспал.

                      Утре ще имам сили да напиша малко повече и по-подробно.

                      Едно нещо ми направи впечатление: Благодарности, тук участваха ХОРА! С четири главни главни букви. Повече няма какво да се каже.
                      Последно редактирано от Георги-trimata; 14-03-15, 21:48. Причина: Грешки
                      Георги Гатев

                      Коментар


                      • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                        Първоначално публикуван от sharky09 Преглед на мнение
                        Само да вметна, ония с оранжевите специализирани джипки и ние с червените специализирани камиони от 2010г сме една служба!!! Малко коментара прилича на една журналистка която в ефир каза "от гражданска защита са тук, но пожарната никой не дойде"
                        Службата е "Пожарна Безопасност и Защита на Населението" и е само една!!!!!!
                        Бил съм по акции и с момчетата с червените камиони, и с тези - с оранжевите джипки! Най-отговорно заявявам, че вторите въобще не знаят къде се намират, независимо за коя част на страната си говорим....

                        Коментар


                        • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                          Ние вече се прибираме към София. Беше дълъг, натоварен и изморителен ден, завършващ с удовлетворение от проведената акция и оказаната помощ, прокараните пътища, дадената надежда и вяра в доброто...

                          Респект, колеги!

                          По-късно ще пусна малко снимки.
                          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                          0898777327

                          Коментар


                          • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                            Когато си на зор и непознат човек ти подаде ръка, когато се почувстваш част от нещо по-голямо, когато знаеш, че не си сам...
                            Тогава животът придобива друг смисъл, освен съществуване и размножаване.
                            Когато държавата е синоним на безхаберие, но се усетиш свързан с хората, обитавящи я (нарочно не използвам думата "народ", изхабила се във времето) и усетиш тяхната грижа, тогава усещаш и надеждата, че може би някой ден нещата ще се променят.

                            Благодаря ви, приятели, че носихте надежда.

                            Благодаря ви, братя, че приехте нашата надежда.

                            Насила можеш да вземеш, насила не можеш да дадеш.

                            Пак ще вали сняг. И дъжд. И суша ще има.
                            Нас ще ни има, докато има надежда.

                            Моля организаторите да публикуват списък с имената/никовете на участвалите.
                            Скромността в този случай е излишна.

                            Пак ще имаме нужда да си помагаме, нека стане традиция да се публикуват имената на участниците и дай боже всеки път да са повече...
                            Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                            Коментар


                            • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01882.jpg
Прегледи:1
Размер:122.6 КБ
ID:5648584

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01883.jpg
Прегледи:1
Размер:144.8 КБ
ID:5648585

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01885.jpg
Прегледи:1
Размер:158.1 КБ
ID:5648586

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01886.jpg
Прегледи:1
Размер:50.5 КБ
ID:5648587

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01888.jpg
Прегледи:1
Размер:82.2 КБ
ID:5648588

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01889.jpg
Прегледи:1
Размер:82.0 КБ
ID:5648589

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01890.jpg
Прегледи:1
Размер:92.0 КБ
ID:5648590

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01891.jpg
Прегледи:1
Размер:112.0 КБ
ID:5648591

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01896.jpg
Прегледи:1
Размер:119.0 КБ
ID:5648592

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01897.jpg
Прегледи:1
Размер:129.5 КБ
ID:5648593

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01901.jpg
Прегледи:1
Размер:129.0 КБ
ID:5648594

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01912.jpg
Прегледи:1
Размер:158.8 КБ
ID:5648595

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01914.jpg
Прегледи:1
Размер:116.0 КБ
ID:5648596

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01915.jpg
Прегледи:1
Размер:195.9 КБ
ID:5648597

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01916.jpg
Прегледи:1
Размер:136.7 КБ
ID:5648598

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01919.jpg
Прегледи:1
Размер:161.3 КБ
ID:5648599

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01920.jpg
Прегледи:1
Размер:177.4 КБ
ID:5648600

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01921.jpg
Прегледи:1
Размер:117.5 КБ
ID:5648601

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150314_144615.jpg
Прегледи:1
Размер:130.2 КБ
ID:5648602

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01926.jpg
Прегледи:1
Размер:89.3 КБ
ID:5648603

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01929.jpg
Прегледи:1
Размер:73.9 КБ
ID:5648604

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01935.jpg
Прегледи:1
Размер:124.9 КБ
ID:5648605

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01894.jpg
Прегледи:1
Размер:94.9 КБ
ID:5648606
                              www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                              0898777327

                              Коментар


                              • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                                Впечатлен съм и респект към колегите участвали в акцията.Това което сте направили е страхотно.Има обаче един голям проблем.При такива акции е добре да се каже предварително и то по начин ,че да се разбере.Аз научавам от телевизиите,а две седмици се чудя кой да питам къде трябва да се помогне и къде да се занесат провизии.
                                Не може ли при подобни акции да се пускат мейли ,да се оповести по ТВ.Едва ли някоя телевизия по гледана ще откаже да го съобщи

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X