Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция за доставка на провизии до родопски села

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Акция за доставка на провизии до родопски села

    Марто, не сме си и помисляли да прокарваме пътища - не е това мисията ни. Не сме нито държава, нито господ. Няма до можем да помогнем глобално - това е ясно на всички ни. Идеята е да помогнем на толкова хора, на колкото можем. Дори това да е един единствен човек, то си е струвало, защото на хората в беда трябва да се помага. Ако някой (който и да е той) прави нещо, за да помогне на изпадналите в беда, то значи всичко е наред. Когато спрем да го правим, тогава и земята ще спре хода си
    Мерси за съветите и се надявам да не ни се налага да ти звъним с координати
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • #62
      От: Акция за доставка на провизии до родопски села

      Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
      Марто, не сме си и помисляли да прокарваме пътища - не е това мисията ни. Не сме нито държава, нито господ. Няма до можем да помогнем глобално - това е ясно на всички ни. Идеята е да помогнем на толкова хора, на колкото можем. Дори това да е един единствен човек, то си е струвало, защото на хората в беда трябва да се помага. Ако някой (който и да е той) прави нещо, за да помогне на изпадналите в беда, то значи всичко е наред. Когато спрем да го правим, тогава и земята ще спре хода си
      Мерси за съветите и се надявам да не ни се налага да ти звъним с координати
      Знам каква е идеята! Повечето сте ми дружки и се притеснявам (нищо чудно и аз да цъфна довечера на метро - груба физическа сила в такива ситуации никога не е излишна...).

      Коментар


      • #63
        От: Акция за доставка на провизии до родопски села

        Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
        Обсъди го с останалите. На разходка не ми се ходи, а и не съм семкаджия.
        Останалите са ок! Не знам дали ще е разходка или робски труд. Това ще стане ясно на място.

        Коментар


        • #64
          От: Акция за доставка на провизии до родопски села

          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
          Момчета! Там докъдето можете да стигнете вече има ток/генератори!
          Всичко друго което казваш е така, но това не е вярно.

          Генераторът който закарах, в момента е супер полезен. Правят ток, зареждат телефони. Чуваме се...
          Закарали са им са голям генератор в селото, който на смени ще захранва ту водоподаването, ту различните трафопостове на селото (различните махали). Но дори и така ще имат ток когато им пуснат, не когато им трябва.
          А с техния си генератор ще могат да си пускат когато им потрябва.

          Както казах, хората там нямат от къде да си купят битови генератори. Поне не всички и поне не на приемливи цени.
          Търсенето многократно превишава предлагането.
          Цените които цитира Георги са много добри.

          Още по-лоша ще е ситуацията в по-малки села и махали... за тях вероятно няма да има и ток с режим скоро.
          Audi S6 UrS6 2.2 Turbo Quattro - 1996

          Коментар


          • #65
            От: Акция за доставка на провизии до родопски села

            Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
            Останалите са ок! Не знам дали ще е разходка или робски труд. Това ще стане ясно на място.
            Прав е Гошко Лошко.
            Може би ще е разходка. Никой не може да гарантира от сега каква ще е ситуацията. Акцията я ръководи Георги Тримата и каквото и да правим, той е човека, който взима решенията и се координира с останалите структури на гражданското общество и държавата. Можем да се съветваме и да обсъждаме, но крайните решения ги взема той. Всеки, който не е съгласен с това или има желание да действа самостоятелно е добре дошъл в родопите, но смятам не е редно да се причислява и после да се оплаква от решенията или действията на групата. Мисля, че е редно това да се знае от сега, за да няма после плювки и критики в темата или другаде. Който се включи в акцията, остава в нея докрай или обявява предварително до кога е в нея, за да сме сигурни, че можем да разчитаме на него.Ако някой има намерение да дойде за малко и после да коментира какво не му е харесало, наистина е по-добре за всички просто да не идва.
            Последно редактирано от upi; 13-03-15, 08:33.
            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
            0888 315 794
            LZ1UPI
            A1 (Rh+)

            Коментар


            • #66
              От: Акция за доставка на провизии до родопски села

              Сега отивам да купя генератори, ще купя колкото имат налични,
              Ще видя дали не могат да ми съберат резачки и ще пиша като имам информация.

              Около обяд ще се свържа и с местние връзки и пожарната, за да видим какво е положението там и ще имат ли нужда от нещо по-специфично да набавим преди да тръгнем.

              Да, изпуснал съм Upi в списъка, така е...

              Всичко, което е написал Upi е така, който дойде идва,съветва, участва и работи.
              Георги Гатев

              Коментар


              • #67
                От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                Вече са запазени 6 двойни стаи(12 човека) с отделни легла
                цената на двойна стая е 57лв. без закуска, за закуска на място се решава кой иска и кой не.
                LZ1ZAH

                Коментар


                • #68
                  От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                  Идваме аз и Марто.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • #69
                    От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                    Запазените стаи са 7.
                    LZ1ZAH

                    Коментар


                    • #70
                      От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                      Аз тръгвам от София в 18ч. Ще мина през Пловдив. Взел съм две резачки, няколко вериги и консумативи за тях. А и няколко лопати, брадви и цялото офроуд оборудване, което имам.
                      П.П. Лебедката си я пазя за нова в кашон в гаража

                      Коментар


                      • #71
                        От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                        Натоварихме!

                        Отиваме към мястото на срещата в 20:00.



                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1426260635330.jpg
Прегледи:1
Размер:61.8 КБ
ID:5648359

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:uploadfromtaptalk1426260669649.jpg
Прегледи:1
Размер:43.9 КБ
ID:5648360
                        Георги Гатев

                        Коментар


                        • #72
                          От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                          Желая ви успех....в4ера бях в западните Родопи да оправим един далекопровод....Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3399.jpg
Прегледи:2
Размер:172.2 КБ
ID:5648361
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • #73
                            От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                            Успех и от мен!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                              Пуснах дописка в OFFNews за акцията.
                              www.offnews.bg

                              Коментар


                              • #75
                                От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                                Късно разбирам за акцията ,нямам достъп до интернет през деня , можехме да помагаме с големия Нисан в транспорта , за напред ако има нужда може да се пуска по един СМС като система за оповестяване до групите по региони. Поздрави и браво за начинанието!
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X